♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa mojmu mm prepína 😢 chodi v poslednom čase stale nervozny 😢

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@vladka84 😀 😀 😀 vladi si zabila 😀
moj mm mal ako babetko blondave vlasky a teraz ked mu na tie milimetre zasvieti tak to je cosi hnede 😵 tak asi po nom,lebo viki aj ja mame tmave hnede skoro cierne
@akika722 😅
babya ja som na neho taka hnusna...si uz pripadam len matka,zena vooobec,by som mala zacat s tym nieco robit

vladka84
21. nov 2010

@katulkaaaaaa to ma tak napadlo, lebo Karinke teraz zacali vypadavat vlasky, tak som jej dnes hovorila, ze moja ty uz mas vlasky uplne ako tatko...skoro ziadne 😀 😀 😀
no a inak, tiez som si musela vstupit do svedomia, lebo mi mm pri ranajkach zarval, ze my uz sme ako taki dvaja kamarati a nie ako manzelia, nie? Tak som sa mu zacala viac venovat,ked deti zaspia, nech sa neciti odstrceny 😝

lji
21. nov 2010

a ked už dávate fotky tak ja pridám naše "pripravenie sa na zimu" 😀 nalakanie sa foťáku a moje vulgárne dieťa 😀 a vestičku ktorá mala byť mikina ale zatial je to iba vesta ,ale na to že som prvý krát háčkovala je akurát 😀 len som v tom ešte malú neodfotila.

akika722
21. nov 2010

@lji nadherna vestička...a to si tak dotiahne k pusinke s nožičkami? 😲 😲 😲

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@vladka84 vladi tak to musim presne aj ja zacat,lebo ma vymeni 😀
maly sa mi tak pokadil ze som ho musela komplet prezliect
@akika722 mm kvoli tomu ze sa nevenujes ci preco?

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@lji zlaticko 😵

akika722
21. nov 2010

@katulkaaaaaa neviem prečo...chodi nervozny a ked sa venujem je to na deň ok a zase tak isto ☹
asi mu fakt preplo
no nič baby idem do sprchy 😉

lji
21. nov 2010

@akika722 myslíš že by som jej tak nasilu tlačila nožičky 😅 čo si. práveže som prebalovala a a ona bola spokojná a zrazu mi mm hovorí že ona si cucá palec na nohe 😀 😀 takže bola spokojná a sama si pritahovala nožičky potom už. ale samozrejme jej musím pomôcť 😅

lji
21. nov 2010

@akika722 u nás som nervózna skôr ja 😝 aj si sa ho pýtala čo mu je?

mirmaj
21. nov 2010

@akika722 Semi je krásny a ake ma štíhle nohy oproti našej Tamarke, drží si pekne liniu 😀
@lji tak ty si fakt šikovná, ja by som neuhačkovala ani rukavičky 😝
@katulkaaaaaa krásne fotečky s tatinom a mm to hrozne pristane s malým, povedz mu to, nech sa mu častejšie venuje 😀 😀
@vladka84 bud rada, že spáva v noci a nie cez deň 😀 my sme predtym tak spávali v noci na jedno papanie a cez deň tak max po 40 min. teraz si cez deň pospí aj 4-5hodín vkuse a potom v noci je hore aj každé 2 hodinky ani nie na papanie ale stačí dať dudku a zasa spí hodinku a zasa hore. Dnes som ju po 2,5hodinka prebrala nech si to nechá radšej na noc, tak som zvedava či to bude mať nejaký učinok alebo nie. Už ju nenechám cez deň tak dlho spať a uvidíme či to bude lepšie alebo nie

mirmaj
21. nov 2010

@lji a krásne si da nožičky do pusiny 😉 my to nedokážeme ani z daleka tak, no ale nám moc zavadzia brucho tak preto 😝

mirmaj
21. nov 2010

@danulka3 ja byť tebou to ešte neriešim, aj naša Tamarka nedokázala otočiť hlavičku do ľavej strany ked bola na brušku alebo ked bola na rukách, stále len do prava, ked ale ležala na chrbatiku tak jej to bolo jedno a otáčala na obe a až nejako po 3 mesiaci začala otáčať na obidve a je jej to teraz už jedno a som to aj čítala, že až v 3 mesiacoch otočí hlavu do oboch stran z akejkoľvek polohy ale skus to nejako podporovať, napríklad v kočíku zaves hračku na tu menej preferovanú stranu, alebo ked je na brušku tak polož hračku tam alebo tak, na nas to zabralo

katulkaaaaaa
21. nov 2010

@mirmaj dakujeme 🙂 poviem mu,no nic baby idem ja do hajan...maly mi prave pri kojeny zaspal budem dufat ze aspon na 5 hodin,rano ideme k dr,som zvedava co nam da ake lieky,snad uz nieco zaberie,dobruuu 😵

mirmaj
21. nov 2010

ukončujem monolog 😝 vidím že tu asi už nikto nie je @akika722 sa venuje mm 😀 idem aj ja do sprchy a uložiť sa ak náhodou Tamka nepochopí to moje denne prebudenie po 2,5hod. tak ako to bolo planované 😝 a nebude to mať učinok dlhšieho spania v noci tak až som schopna ku nej vstať 😀 ale nebol nahodou aj spln 😲 😲 ked sme tak naprd spali?

danulka3
21. nov 2010

@mirmaj keď je na chrbátiku,tak pekne otáča na obidve strany,len na brušku,nie a nie otočiť doprava,ale on je celý taký vykrivený do jednej strany aj keď ho mám na rukách,opýtam sa na to doktorky,zajtra tam idem,lebo staršia je chorá,tak zoberiem odrazu aj malého. môj mm hovorí,že ho moc pozorujem a že to je ok.Ty chlapi to berú všetko nejak na ľahkú váhu 😠

vladka84
21. nov 2010

@mirmaj ved aj som, len cez den toho potom vela nestihnem, tak to dohanam vecer a to sa zasa nevenujem mm 😀
@katulkaaaaaa co blaznis, kde by nasiel este jednu taku dobru zienku 😉

mirmaj
21. nov 2010

@danulka3 myslím že vieš presne o čom píšeš, naša Tamarka bola presne taká ista, ale aj my sme ju stále davali grgnúť len na jedno pleco, lebo nie a nie sa otočiť opačne a pri pohľade do nášho krku sa jedovala 😝 tak sme si začali aj my dávať nato pozor, ale skus sa radšej spýtať Dr. a uvidíš čo ti povie 😉
@vladka84 to poznám, tiež som predtym nič neurobila, teraz aj upracem uvarím, stíhnem aj vas len sa zasa nevyspím 😝 no ale idem už k mm aby aj mňa nevymenil nahodou 😀 😀 no ale ved kde by našli také super žienky ako sme my no nie? 😲 😲 No a ked sa mu nestíhaš venovať pre domáce práce, tak mu musíš vysvetliť, nech ti stým večer pomôže a môžeš sa mu o to skôr venovať 🙂

vladka84
21. nov 2010

@mirmaj my uz si to nechavame na vikend, vtedy toho akosi viac stihneme a ostane nam cas a energia aj na tutu - mutu... cez tyzden sme radi, ze spime, to sa musi stat zazrak, ze sa nam chce aj nieco ine 😀 😀 😀 😀
no co, tak mame aspon vikendovy sex 😝 idem aj ja do postele, nedela je este víkend, nie? 😀

kvietok121
21. nov 2010

ahojte dievcata ako ste sa mali? my celkom fajn az na ... proste dnes tatinko musel ist odovzdat projekt do BA a my sme nechceli byt bez neho a tak sme sa vybrali s nim, vylozil nas v TT u mojho brata, tam bolo super, no a na cete domov sa zrazu prebudil a zacal plakat ako ked si pyta jest mali sme domov dost daleko a tak zasstavil na pumpe a dala som mu jest, ale on si neodgrgol ... a my sme sli, a ked sme prisli domov, reku ze ho ideme kupat trosku vracal, okupali sme a on zrazu zacal vrieskat odmietal vsetko a potom to zacalo grcaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal velmi vela, podla mna vsetko co vtedy zjedol vyslo von, 3x sme prezliekali 2x sme kupali, potom si par krat cuckol a zaspinkal ... takze s dlhymi cestami budeme musiet este pockat

kvietok121
21. nov 2010

@memory97 dakujem za info budeme vediet dopredu 😀 to teda nepoprie ale som rada ze je po nom, tatino je na neho hrdy a ked mu to niekto povie, vidim aky je hrdy
@vladka84 je to uzasne ze ked zistime co nasim chrobacikom je tak su ako anjelikovia, aj my musime najneskor o siedmej

evanns
21. nov 2010

@katulkaaaaaa ani ja nespim 11 hod. cosi...to len mala...ona ked zaspi tak ja este len zacinam varit, zehlit, pradlo viesat...mm mam 😝 inak rovnaky vkus mame 😀 😀 😀 moj potetovany predlaktie aj lytko a teraz chce si dat na chrbat ze "NATASHA"

@vladka84 asi im staci...ja som rada ze spi v noci, ja by som nemenila 😉

danulienka35
21. nov 2010

@kvietok121 ahoj moja no nasa mala za cestu autom zvlada ok

evanns
21. nov 2010

@akika722 maly je nadhernyyy...a aky je okatyyyy...zlatyyy je...a stihly oproti nasmu sunkacikovi 😝

evanns
21. nov 2010

@lji saska je zlatunka a krasne si papa nozicky...nasej to nikdy brusisko nedovoli 😀 😀 😀

kvietok121
21. nov 2010

@danulienka35 ahpjky aj nas az doteraz ... hrozneeeeeeeeeeeee myslela som si ze sa grcanie ani nezastavi normalne som ho musela 2x kupat

kvietok121
21. nov 2010

@lji a my sme aj chudy a aj take ze nozicky do ust este nevieme 😉 😉 ved sa nemame kde ponahlat 😀

kvietok121
21. nov 2010

idem papa zajtra

danulienka35
21. nov 2010

@kvietok121 chudiatko malinke neboj bude ok vies aj sa teraz kuri v aute asi preto

danulienka35
21. nov 2010

@lji sikulka si a tie kukadla ake ma chrobacik 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre