♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
22. nov 2010

@kvietok121 zatial pribera pekne, mame doma vahu tak kazdy vecer vazime a zatial pribera, ale ked to pojde tak dalej tak neviem, u nas je aj problem s liekmi, musi ich brat pravidelne ale ak ich spapa po jedle a to aj dve hodiny od papanie tak ich vyvracia a aj nestravene mlieko

kvietok121
22. nov 2010

@kahlan1 tak to uz fakt neviem poradit nejlepsie s dr ona by mala vediet co sa deje

alure
22. nov 2010

@kahlan1
fu tak to som netušila že aj poloha môže vplývať na papanie...ja mu dám väčšinou na požiadanie,že je hladný viem keď spustí krik 🙂 Denis takmer neplače,keď je hladný vyslovene kričí a také mrnčanie značí únavu...niekedy pozriem na hodinky kedy naposledy jedol ale moc sa tým neriadim.A teraz ako sme začali prikurovať v byte je asi aj smädný tak mu zvyknem dať aj tak na pár minút si potiahnuť od smädu....

kvietok121
22. nov 2010

@alure aj my tak horsie ked sme vonku a len sme vysli a on by pil 😉

alure
22. nov 2010

@kahlan1
aké liečiky beriete? Mne keď je chorý ten starší a berie nejaké liečiky takmer nechce jesť..veľa krát môže chorôbka ako taká spôsobiť nechutenstvo....

vladka84
22. nov 2010

baby, aj u vas je take hnusne pocasie? 😠 nechce sa mi ani nos vystrcit z domu...

kahlan1
22. nov 2010

@alure my berieme lieky uz dlho, ma na podporu srdiecka, na tlak a este na cikanie

alure
22. nov 2010

@kvietok121
🙂 no tak to hej..kebyže je leto tak ho nakojíš aj vonku na lavičke ale teraz keď je zima,brrrr
My síce priberáme dosť rýchlo ale na to aký bol Denis valibuk už pri narodení je to asi normálne.Dr. stále chváli tak snáď je to ok..a "tučko" nie je takže pohoda...aj keby určite to deti vybehajú keď začnú chodiť a spália množstvo energie....

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 je zamracene ale neprsi takze pojedeme von

kvietok121
22. nov 2010

@alure ja sa neviem dockat stredy ideme do dr a budeme vediet kolko vazime

kahlan1
22. nov 2010

@alure ze pribera je super znamena ze sa ma dobre a ze je zdravy

alure
22. nov 2010

@kahlan1
a čo príbalový leták? nepíšu tam niečo o tom že môžu spôsobiť nechuť k jedlu? Predsa len tak malý organizmus sa musí vysporiadať so všetkým a tie lieky sú záťaž a hlavne na žalúdok a tráviaci trakt tak môže to byť tým.Predpokladám že lieky vám predpisovali na kardio kde bola malá operovaná na srdiečko,prípadne zavolaj aj tam...ale ak je zo všetkým oboznámená tvoja pediatrička tá bude vedieť najvhodnejší dôvod Anetkinho správania...

vladka84
22. nov 2010

@kahlan1 a neskusila si jej dat neskor papat? mozno si chce predlzit interval medzi papanim, ze este nie je az taka hladna po troch hodinach, preto len pocucka kusok a ma dost...

vladka84
22. nov 2010

@kahlan1 a neskusila si jej dat neskor papat? mozno si chce predlzit interval medzi papanim, ze este nie je az taka hladna po troch hodinach, preto len pocucka kusok a ma dost...

kvietok121
22. nov 2010

@alure kukala som v albume su zlatulinky

kahlan1
22. nov 2010

@alure len ona berie lieky v podstate od narodenia a doteraz v pohode

katulkaaaaaa
22. nov 2010

ahojte 🙂 tak sme doma od dr,cakali sme dve hodiny ☹ tolko ludi u dr som uz davn nezazila...baby ak nemusite vyhybajte sa dr zdaleka...no a zaver?povedala ze dychanie ciste ze to mu len sople zatekaju a z toho ma ten kasel...ani lieky druhe sme nedostali..takze zbytocne som tam isla..ak nebol chory po tom co bolo v cakarni bude urcite ☹
vonku hnusny dazd a vietor,zachvilku zase musim ist do mesta...

kahlan1
22. nov 2010

@vladka84 skusala ale nepomaha

alure
22. nov 2010

@kahlan1
ano je to super,len teraz pribral za dva týždne 700g čo je viac než dosť 😝 ..síce aj Oliver mi priberal kilo mesačne,tak sa nestresujem....ale porovnávať nemôžem,každé dieťa je individuálne

kahlan1
22. nov 2010

@katulkaaaaaa to je fajn ze nie je chory, aj my mame sopliky tak odsavam o dusu a co vam dala na sopliky?

kvietok121
22. nov 2010

@katulkaaaaaa ale hadam nie urcite choroba obide

kvietok121
22. nov 2010

@alure tak to poriadne priberate 😉 😉 😉 😉 nam bude stacim 800g za mesiac 😀 aj z toho a budeme tesit

kahlan1
22. nov 2010

@alure to nevadi ked sme boli na kardiu tak stale vraveli ak dieta pribera je to super ak nie znamena ze nieco je zle a hlavne pri srdieckovych chorobach nepriberaju ak sa to nelieci, my sme tiez pribrali teraz kilo za mesiac, tym ze vazim kazdy den viem presne porovnat kolko vazila pred mesiacom a stale to je o kilo viac

kahlan1
22. nov 2010

@kvietok121 800 za mesiac je super ved vsade pisu zeby mali priberat do troch mesiacov do tych 700 gramov a od troch trosku menej

alure
22. nov 2010

@kvietok121
sú zlatí obaja..moc ich milujem moje lásky 😀
V stredu pošleš info o mierach a dáme do tabulky.
@vladka84
preberášmoju štafetu píšeš dva krát 🙂 Aj u nás počasie pod psa ☹
@katulkaaaaaa
to ste boli v poradni alebo normálne ako chorí pacienti? No bábätká by mali brať prvé aby nenachytali bacily od tých veľkých detí
@kahlan1
veď práve berie ich od narodenia..to je dosť dlhá doba na to aby začal žalúdoček štrajkovať.Aj keď ja nie som lekár..toto budeš jednoznačne riešiť s Dr.

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@kahlan1 moja on praveze je chory a dost ☹ berime fenistil,mucosolvan,sinupret a do nosa morsku sol....uz 4 dni strasne kasle preto som isla k dr...a ta ze mam pokracovat v liecbe...no uzastne...a na sople je najlepsie stale odsavat,odsavat odsavat....a tu sol morsku,nazvlhcenie sliznice...skusila som aj nasivin,nam nezabral vobec

vladka84
22. nov 2010

@katulkaaaaaa no ja som tiez bola rano odniest Timku do skolky a take hnusne pocasie, ze som ani na nakup nesla, hned som naspat zaliezla domov...ale este poobede ideme na zumbu 😒
a kedze som nebola v obchode, dnes mam na obed zeleninove rizito a v ramci kojenia je v nom kusocek brokolice a mrkva, no tak to budem za hodinku taka hladna, ze zjem co najdem v chladnicke 😝
a som rada,ze nemusime ist do poradne tento tyzden, aj dr. mi minule hovorila, ze ak nemusime, nech nechodime velmi medzi ludi a hlavne po nakupnych centrach, ze tam najskor ochorieme 😕

kvietok121
22. nov 2010

@alure ano poslem neviem sa dockat

kahlan1
22. nov 2010

@alure po druhej budem volat dr a uvidim co mi povie ja len ze ked jej doteraz nevadili a to berie malinke mnozstva a papala pekne no uvidim co mi povie ale kamoskin malicky ma uz 7 mesiacov a nema problemy s liekmi a berie take ako anetka

kahlan1
22. nov 2010

@katulkaaaaaa odsvam stale a aj tu morsku sol davam ale nastastie nekasleme len soplikujeme a to sa mi zda ze uz je trosku lepsie mam aj nasivin ale ten uz radsej nedavam

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@alure nie poradna,normalne ako chori..ale prosim ta myslis ze by ma niekto pustil???boli sme 9ty v rade....

alure
22. nov 2010

@katulkaaaaaa
zlatíčko nech sa dá rýchlo do poriadku ale mám pocit že soplíky máme teraz všetky :( aj ja vysávač v obývačke a každú chvíľku odsávam,lebo mu to zateká do hrdielka a potom z toho kašle...nič sa nedá robiť toto počasie a vôbec jeseň je na toto stvorená...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre