• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@alure noo, ale nechapem preco mi to takto pise na dvakrat :grinning:
22. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ved preto budeme stastni ked to budeme mat ale uspokojime sa so vsetkym
22. nov 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 opakovanie je matkou mudrosti :grinning:
22. nov 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme mali kusok sopliky, ale uz nam presli a davala som len physiomer, ani som neodsavala, lebo mam len tu balonikovu odsavacku a ani ju neviem pouzit :confused:
22. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 vladi presne toto mi aj moja dr povedala,vyhybat sa obchodom,najviac chorob
@alure veru nic sa neda robit len to pretrpiet :frowning2:
baby od stredy hlasia snezenie na celom sr....nieeeee
22. nov 2010 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky... dnes je škaredo aj u nás. Sa vytešujem, lebo nik nepríde nič robiť. (ale je to len chvíľková radosť, lebo pravda je že by som to už chcela mať všeeetko hotové :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
@katulkaaaaaa je mi ľúto, že Simonko zas ochorel. Soplíky trápia aj nás, ale vyhýbam sa dr. Bojím sa že by mi ho zaočkovala a ja ešte nechcem :frowning2:
@alure je to spečatené, zajtra vyrážam do Bernolákova. Len neviem, či to nezoberiem len na otočku. To počasie nemá ani zajtra vyzerať lepšie. Uvidíme.... :wink:
22. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ale keby som aspon nieco mudre napisala :grinning:
no uz spinkame pol hodinky, huraaaaa... od rana konecne aspon chvilku...
22. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
aj mne to tu niekedy blbne :grinning: ale radšej dvakrát ako ani raz...
@katulkaaaaaa
no jasné nikto neberie ohľady na mamičky s bábätkami :angry:
@kahlan1
daj vedieť čo ti poradila Dr. Vieš kamoškin malý to berie a je ok,ale na to sa spoliehať nemôžeš každé babenko má iný organizmus,každé reaguje trošku inak...sama vidíš že je malinká spokojná a to je dôležité
@kvietok121
budem sa tešiť...

Maminky idem sa napapať a lahnúť si trošku s drobcom,kým neprídu moji veľkáči :grinning:
22. nov 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure obru nocku, my ked sa zobudime pojdeme von aspon dufam ze sa neroprsi
22. nov 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
ahojky moja...to je cez SC? Ja som doma,akurát o 13tej pôjdem do BA po Olivera.Ak by bolo zlé počasie tak si budete môcť trošku u nás oddýchnuť v pohode sa napapať a tak....
@liba78
ahojky moja...to je cez SC? Ja som doma,akurát o 13tej pôjdem do BA po Olivera.Ak by bolo zlé počasie tak si budete môcť trošku u nás oddýchnuť v pohode sa napapať a tak....
@vladka84 moja vsetko su tu mudre veci o mudrych augustovych mamiciek :wink:
@katulkaaaaaa ale radsej nech nasnezi ako ma prsat, nieee? :sweat_smile: a aspon to uz trosku bude vyzerat, ze sa blizia vianoce, takto je hrozne von :unamused:
@alure tie trhy zavidim, aj ja by som sa isla pozriet do Viedne, musi to byt nadhera, ale z Popradu to mam kusok daleko s drobcom :confused: tak pojdeme len na tie nase do mesta, Timka sa uz nevie dockat Mikulasa, ktory nam kazdy rok prileti zo strechy a rozosvieti stromcek a vianocnu vyzdobu v meste :wink:
22. nov 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure a uz pises aj ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 aj my pojdeme len tu a mame to blizsie tiez sa tesim ako bude doma kukat na strocek hadam sa mu to uz bude pacit
22. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
hej už som dva krát aj ja :slight_smile: Myslím si že aj u vás to musí byť krásne :slight_smile: Tú Viedeň si budem musieť počkať až o týždeň ale nevadí ...teraz boli Bratislavské tak sa uspokojím :grinning:
no utekám,kým spí aby som si trošku oddýchla
22. nov 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure podľa mapy.sk je to cez SC. Ja by som chcela vyraziť ráno okolo 9-10. Cestu mám tak na 1,5 hodiny. Záleží od toho akým autom pôjdem. Musím ísť vyskúšať či sa mm do auta zmestí celý môj kočík (ešte stále som to neurobila :sweat_smile: )
... ozaj malý sa od včerajška pretáča sám na bruško, sa mu to moooc páči. Aj mne, len už ho nemôžem nechať ležať na gauči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. nov 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme horeeeeee.. tak to si velmi nepospala :confounded:
22. nov 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 tak to je super? ako sa mu to podarilo?
22. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 najskôr sa dá na bok a potom preloží nohu, potom sa začne tak divne podhadzovať a je na bruchu. :slight_smile: Keď to urobil 1x, tak sa mordoval s ručičkou, ostala mu pod telom. Tak som ho vrátila späť na chrbátik a on to skúšal znova. Sa mu to podarilo a už aj ručičku preložil. A urobil to 5x v priebehu 1/2 hodiny. :grinning:
22. nov 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 to je skvele jurko je sikovny, ze ho napadlo ze sa da aj nabok my zatial nie nas tento dalsi uzasny posun este len caka :wink:
22. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 on je na bohu rád už dávnejšie. Aj v noci sa dáva sám na bok a je mu jedno na ktorý. Hlavne keď hladá v spánku papání. :sweat_smile:
22. nov 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 zlatucky
22. nov 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 jeeeej ten je ale sikovny
22. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 presne takto to robi aj nasa prevali sa na bok a snazi sa na brusko ale ta nestastna rucicka :grinning: nevie si s nou rady
22. nov 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nieeee :grinning: :grinning: :grinning: len moj to n nevie robiť :sweat_smile:
22. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauuuuuteee
perničky už mame napečene :grinning: :grinning:
čo nove?
22. nov 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi vas dočitavať...o čom je reč???
héééééj ake palacinky na slano ste včera rozoberali???aj jaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeem
22. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 cauko...ja odfukujem po obede...mali sme cestoviny - kuracie-syrove-smotanove ufff :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. nov 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja nemam nejak chuť...v noci ma bolelo ucho...teraz hrdlo...
ale tie palacinky chcem zajtra skusiť..do obeda ideme s detmi na kontrol.u a po obede na nožičky...to palacinky možem urobiť aj dnes a naplniť zajtra???????, :confused:
22. nov 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 fuuuu ucho mi nespominaj...som mala zapal stredneho ucha v 9. mesiaci tehu a bolest horsia jak porod :frowning2:
22. nov 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok