♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
22. nov 2010

@alure noo, ale nechapem preco mi to takto pise na dvakrat 😀

kvietok121
22. nov 2010

@kahlan1 ved preto budeme stastni ked to budeme mat ale uspokojime sa so vsetkym

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 opakovanie je matkou mudrosti 😀

vladka84
22. nov 2010

aj my sme mali kusok sopliky, ale uz nam presli a davala som len physiomer, ani som neodsavala, lebo mam len tu balonikovu odsavacku a ani ju neviem pouzit 😕

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@vladka84 vladi presne toto mi aj moja dr povedala,vyhybat sa obchodom,najviac chorob
@alure veru nic sa neda robit len to pretrpiet ☹
baby od stredy hlasia snezenie na celom sr....nieeeee

liba78
22. nov 2010

Ahojte babulky... dnes je škaredo aj u nás. Sa vytešujem, lebo nik nepríde nič robiť. (ale je to len chvíľková radosť, lebo pravda je že by som to už chcela mať všeeetko hotové 😝 )
@katulkaaaaaa je mi ľúto, že Simonko zas ochorel. Soplíky trápia aj nás, ale vyhýbam sa dr. Bojím sa že by mi ho zaočkovala a ja ešte nechcem ☹
@alure je to spečatené, zajtra vyrážam do Bernolákova. Len neviem, či to nezoberiem len na otočku. To počasie nemá ani zajtra vyzerať lepšie. Uvidíme.... 😉

vladka84
22. nov 2010

@kvietok121 ale keby som aspon nieco mudre napisala 😀
no uz spinkame pol hodinky, huraaaaa... od rana konecne aspon chvilku...

alure
22. nov 2010

@vladka84
aj mne to tu niekedy blbne 😀 ale radšej dvakrát ako ani raz...
@katulkaaaaaa
no jasné nikto neberie ohľady na mamičky s bábätkami 😠
@kahlan1
daj vedieť čo ti poradila Dr. Vieš kamoškin malý to berie a je ok,ale na to sa spoliehať nemôžeš každé babenko má iný organizmus,každé reaguje trošku inak...sama vidíš že je malinká spokojná a to je dôležité
@kvietok121
budem sa tešiť...

Maminky idem sa napapať a lahnúť si trošku s drobcom,kým neprídu moji veľkáči 😀

kvietok121
22. nov 2010

@alure obru nocku, my ked sa zobudime pojdeme von aspon dufam ze sa neroprsi

alure
22. nov 2010

@liba78
ahojky moja...to je cez SC? Ja som doma,akurát o 13tej pôjdem do BA po Olivera.Ak by bolo zlé počasie tak si budete môcť trošku u nás oddýchnuť v pohode sa napapať a tak....

alure
22. nov 2010

@liba78
ahojky moja...to je cez SC? Ja som doma,akurát o 13tej pôjdem do BA po Olivera.Ak by bolo zlé počasie tak si budete môcť trošku u nás oddýchnuť v pohode sa napapať a tak....

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 moja vsetko su tu mudre veci o mudrych augustovych mamiciek 😉

vladka84
22. nov 2010

@katulkaaaaaa ale radsej nech nasnezi ako ma prsat, nieee? 😅 a aspon to uz trosku bude vyzerat, ze sa blizia vianoce, takto je hrozne von 😒
@alure tie trhy zavidim, aj ja by som sa isla pozriet do Viedne, musi to byt nadhera, ale z Popradu to mam kusok daleko s drobcom 😕 tak pojdeme len na tie nase do mesta, Timka sa uz nevie dockat Mikulasa, ktory nam kazdy rok prileti zo strechy a rozosvieti stromcek a vianocnu vyzdobu v meste 😉

vladka84
22. nov 2010

@alure a uz pises aj ty 😝

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 aj my pojdeme len tu a mame to blizsie tiez sa tesim ako bude doma kukat na strocek hadam sa mu to uz bude pacit

alure
22. nov 2010

@vladka84
hej už som dva krát aj ja 🙂 Myslím si že aj u vás to musí byť krásne 🙂 Tú Viedeň si budem musieť počkať až o týždeň ale nevadí ...teraz boli Bratislavské tak sa uspokojím 😀
no utekám,kým spí aby som si trošku oddýchla

liba78
22. nov 2010

@alure podľa mapy.sk je to cez SC. Ja by som chcela vyraziť ráno okolo 9-10. Cestu mám tak na 1,5 hodiny. Záleží od toho akým autom pôjdem. Musím ísť vyskúšať či sa mm do auta zmestí celý môj kočík (ešte stále som to neurobila 😅 )
... ozaj malý sa od včerajška pretáča sám na bruško, sa mu to moooc páči. Aj mne, len už ho nemôžem nechať ležať na gauči 😝

vladka84
22. nov 2010

uz sme horeeeeee.. tak to si velmi nepospala 😖

kvietok121
22. nov 2010

@liba78 tak to je super? ako sa mu to podarilo?

liba78
22. nov 2010

@kvietok121 najskôr sa dá na bok a potom preloží nohu, potom sa začne tak divne podhadzovať a je na bruchu. 🙂 Keď to urobil 1x, tak sa mordoval s ručičkou, ostala mu pod telom. Tak som ho vrátila späť na chrbátik a on to skúšal znova. Sa mu to podarilo a už aj ručičku preložil. A urobil to 5x v priebehu 1/2 hodiny. 😀

kvietok121
22. nov 2010

@liba78 to je skvele jurko je sikovny, ze ho napadlo ze sa da aj nabok my zatial nie nas tento dalsi uzasny posun este len caka 😉

liba78
22. nov 2010

@kvietok121 on je na bohu rád už dávnejšie. Aj v noci sa dáva sám na bok a je mu jedno na ktorý. Hlavne keď hladá v spánku papání. 😅

kvietok121
22. nov 2010

@liba78 zlatucky

kahlan1
22. nov 2010

@liba78 jeeeej ten je ale sikovny

kahlan1
22. nov 2010

@liba78 presne takto to robi aj nasa prevali sa na bok a snazi sa na brusko ale ta nestastna rucicka 😀 nevie si s nou rady

akika722
22. nov 2010

@lji 😀 😀 😀 😀 😀 nieeee 😀 😀 😀 len moj to n nevie robiť 😅

akika722
22. nov 2010

čauuuuuteee
perničky už mame napečene 😀 😀
čo nove?

akika722
22. nov 2010

nechce sa mi vas dočitavať...o čom je reč???
héééééj ake palacinky na slano ste včera rozoberali???aj jaaaaaaaaa chceeeeeeeeeeeeem

evanns
22. nov 2010

@akika722 cauko...ja odfukujem po obede...mali sme cestoviny - kuracie-syrove-smotanove ufff 😵 😵 😵

akika722
22. nov 2010

@evanns ja nemam nejak chuť...v noci ma bolelo ucho...teraz hrdlo...
ale tie palacinky chcem zajtra skusiť..do obeda ideme s detmi na kontrol.u a po obede na nožičky...to palacinky možem urobiť aj dnes a naplniť zajtra???????, 😕

evanns
22. nov 2010

@akika722 fuuuu ucho mi nespominaj...som mala zapal stredneho ucha v 9. mesiaci tehu a bolest horsia jak porod ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre