♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@vladka84 vladi a preco vlastne nekupes?to mi uslo 🙂 ja zatial kupem ,ale nase kupanie je asi dvoj minutove,a maly potom aspon vie ze je noc a mi mame spat 😀

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 juj tak nech sa vam co najskor vykuri

akika722
22. nov 2010

@mirmaj moja z kolko cca palaciniek si to robila?
@memory97 alebo si ich robila aj ty?ja som teraz urobila 13nech mam zajtra menej...je to dosť syte však?lebo ked robim na sladko moj chruňo ich naraz spaše ani 10 😒

akika722
22. nov 2010

@jankasramka cica a ty si sa kde stratila? 😕

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 ja som to ešte nerobila, ja som si len recept uložila 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@akika722 moja ja som robila 10 palaciniek,a syte je to teda dost...hlavne zalezi aku hustu omacku budes mat,ja to jedlo milujem mnam
aurat som myslela na to kde je @jankasramka

akika722
22. nov 2010

@katulkaaaaaa a davala si paradajky z konzervy alebo pretlak?

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@mirmaj urcite vyskusaj velmi dobreee

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@akika722 ja som dala kecup,zampiony z konzervy,pridala som strucik cesneku,a oregano...krasne to prevonalo ako pizza

mirmaj
22. nov 2010

@lji tak to maš výdrž ja aj ked nespím, tak ležím a nehýbem sa 😝
@kahlan1 nie skoro, ved za 10dní máme 4 mesiace a kedže sme na UM tak už môžme 😉 za dávam obyčajný nutrilon.
@memory97 no Tamka nemá problem zaspať, tá zalomí ešte na fľaške, ani nedopije všetko čo jej spravím väčšinou, ale ja mám problem zaspať 😝
@alure to poznám aj ja veľmi tak vajičko využívam na koliečka, a na začiatku ked vrieskala v kočíku vo vaničke tak sme sa tak asi 2 týždne aj kočíkovali 😀 😀 vyzerali sme síce tak cestovne stále, ale malej to vyhovovalo tak sme to tak realizovali 😝

mirmaj
22. nov 2010

@katulkaaaaaa určite to urobím tento týždeň aj ja a to som chcela začať držať dietu 😝

mirmaj
22. nov 2010

@liba78 som ti chcela napísať, že aký ste šikovný ked sa dáte už na bruško, že mi sa nedokážeme pretočiť ani na bok 😝 a mm to s Tamarkou trenoval, potom som ju vymasírovala, išla okupať a položila som ju na gauč uplne do vnútra na kraj a išla jej urobiť mliečko lebo mm zaspal a prídem späť do obyvačky a mala na bruchu krásne pasie koníky, aj ručičky krásne podložené na druhom kraji gauču 😲 😲 😲 na jednej strane som bola rada že sa pretočí sama ale hrozne som sa zľakla, lebo asi tak 10cm a bola by pod stolom 😕 😕 ani neviem ako to dokázala lebo potom som ju tam ešte raz dala a pozorovala ju a už to neurobila sama😀

akika722
22. nov 2010

@katulkaaaaaa ok..takže dam kečup 😀 mňaaaaam už sa tešiiime 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 neuveris akurat sedim a pozeram na brucho....ze toto je co preboha???baby ja mam fakt brusisko desne,tak 4.mesiac odhadujem 😀 a to som teraz zbuchla cokoladu...tento tyzden mam meniny zase bude oslava cez vikend zase budem nieco piect no a nedaj si...

mirmaj
22. nov 2010

som tu sama??? 😲 😲

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj nie

akika722
22. nov 2010

@mirmaj no...to musiš davať pozor...Paťko mal 5 mesiace dala som ho na obed spinkať na manželsku postel do prostriedku a za 15 min,plač...cez celuuuu postel sa nejak zošuchol a spadol na zem.som vtedy skoro skolabovala

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@mirmaj nieee

kvietok121
22. nov 2010

@katulkaaaaaa o tom ani nevrav ja som tiez piekla kolac a tiez som neodolala

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@akika722 aj mne tak viki spadla...ja uz maleho ani teraz nenecham sameho na gauci,uz su sikulky tie nase deti,maly este nevie sam na brusko sa pretocit ale myslim ze to je otazka len par dni
@kvietok121 malinky spinka?inak u nas hviezdicka-absolutne ju ignoruje 😀

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 no a to som bola zvyknutá že je skoro celý deň na gauči pri mne, teda ked nie sme vonku kočíku, čo teraz????? 😲 😲 😲 musím rýchlo kupiť tu cestovnú postielku do obyvky 😒
@katulkaaaaaa ja mam desne všetko nielen brucho 😖 tiež ideme cez víkend na oslavu mamina ma narodky 😉

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj dalsia sikovnica

mirmaj
22. nov 2010

@katulkaaaaaa tak mate dalšiu vec na zavadzanie, náš tiež nejako extra neohurila, ale púšťam ju poctivo každý večer nech si ju obľúbi 😀

kvietok121
22. nov 2010

@katulkaaaaaa este nie, ale uz je v spalni sam, tak hadam mu to uz nebude dlhotrvat, nas hviezdicka len ukludnuje ale nezaspi

akika722
22. nov 2010

@katulkaaaaaa mne zajtra posielaju hviezdičku huraaaaa

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj my ju mame radi tiez vecer pustame

kahlan1
22. nov 2010

@mirmaj super ze uz idete na brusko 🙂 dufam ze vas budeme coskoro nasledovat

mirmaj
22. nov 2010

@kvietok121 aj vy už teraz začnete postupne robiť pokroky uvidíš, my sme tiež od 3 mesiacov hrozne šikovne, mám pocit, že každý deň niečo nové dokáže 😀 😀 už sa nám aj v lehátku páči, sama sa tam hrá lebo už dočiahne na hračky na hrazdičke, ale dala som jej ich bližšie na taku retiazku čo má, inak to je najlepšia vec aku sme dostali, hocičo hocikam nato zavesím, fakt super 😉

akika722
22. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale neolutuješ s postielkou...hlavne ak cestuješ,,a v lete využiješ ked augustovky pojdu na vylet 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
22. nov 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 no presne ja tiez pustam ale maly to ma na haku .... ani sa neobzre za tym nic...mozno ked bude troska vecsi ,baby idem mala nechce ist spat bezomna,zacina sa bat tmy,zase tie jej stavy,uzivajte si co mate babetka,lebo ked budu vecsie bude to horsie,ze @vladka84? 😵 dobruuu noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre