♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
22. nov 2010

@akika722 my sme ju tiez objednali 🙂 malicka ju dostane pod stromcek

memory97
22. nov 2010

@alure dakujeme, ano a ocividne mu to chutilo viac, ako iba samotne. Som toho urobila viac, uz to ma pripravene na zajtra v chladnicke, dufam, ze to bude take dobre ako dnes 😉

@danulienka35 neboj bude to v pohode. Mne dali maleho po prvej injekcii na ruky a maly bol preto celkom pokojny.

@vladka84 tak to ano, dobry susedia, aspon mohli dat vediet, ze robia zmeny..

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj ano viem tesim sa na tie pokroky dufam ze rpidu skoro uz sa ich neviem dockat

mirmaj
22. nov 2010

@kahlan1 určite neboj, ved ste len o trocha mladší a vy už sa dávate na bok, my sme sa doteraz nedavali vôbec, dvíhala pri tom aj hlavu ked som ju dala na bok 😝 😝
@akika722 tak už budete aj vy premietať, myslím že očarí viac Paťka ako Semiho 😀 😀
Baby ja som objednala fusak už dosť dávno aj zaplatila, tak dúfam, že mi aj príde ☹ ☹

kahlan1
22. nov 2010

@mirmaj verim ze urcite to zvladne - ona sa snazi ale ruka zavadza 😀

kvietok121
22. nov 2010

@katulkaaaaaa tak sa drzaj dobru noc

mirmaj
22. nov 2010

@katulkaaaaaa nestraš, ja ž eto bude len lepšie 😝 😝
@akika722 no tiež myslím, že ju využijem hlavne na ten náš výlet do @vladka84 penzionu 😀 😀 😀 aj v sobotu ideme spať k našim tak by som ju dovtedy chcela zohnať 😀 aj teraz ma byť v hypernove v akcii za 35EUR super cena to je, len nie je polohovateľná čo ma dosť odradza 😠 😠

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj
@kahlan1 vy im nejak pomahate aby sa otacali?

vladka84
22. nov 2010

@katulkaaaaaa co ja viem? tak som si povedala, ze uz stacilo a dost sa malinkej vysusovala pokozka, aj ked som ju poctivo kremovala, tak sme zatial dali, ze sa kupeme kazdy druhy den, aj ked dnes sme sa teda nekupali ale zato dvakrat umyvali 😀
baby, ja som si dnes tak buchla celo o zarubnu, ze mam normalne hrcu a asi sa mi urobi aj modrina, budem vyzerat ako po poriadnej bitke 😀 😀 😀 😀
vy tu vyvarate, vypekate a ja som sa zmohla akurat tak na zeleninovu ryzu 😝

danulienka35
22. nov 2010

@memory97 snAD HEJ

kvietok121
22. nov 2010

@vladka84 ano vypekame a kola idu hore

akika722
22. nov 2010

@mirmaj tomu verim 😀 tak aspoň viem že nebude zbytočny 😀
odkial si objednavala?

mirmaj
22. nov 2010

@kvietok121 ja ano, troška sme jej pretočili nožičku a ručičku....ale toto sa pretočila úúúúúplne sama a fakt neviem ani ako 😀

kahlan1
22. nov 2010

@kvietok121 ja s nou cvicim ale pretoci sa na bok sama

cvicim tak ze ju chytim za rucku a taham pomaly do opacnej strany a hovorim ze guli guli 😀 az kym sa neprevrati na brusko - vraj to pomaha tak neviem ale nam sa dari na ten bok pretacat, robim to pred kazdym papanim

akika722
22. nov 2010

@mirmaj ani moja nie je polohovatelna...ale vtedy asi moc take neboli,alebo som ja nevidela

vladka84
22. nov 2010

@katulkaaaaaa hej, presne tak, Karinka mi zaspava sama v postielke a pri Timke musim sediet a hladkat jej vlasky a odist mozem az ked spinka..koza velka 😅
idem si umyt vlasy, lebo vyzeram uz ako matoha....

@memory97 ide ma porazit, v celom byte je kosa, nejak sa nemozu zohriat radiatori, uz som zapinala elektricky ohrievac 😠

mirmaj
22. nov 2010

@vladka84 ani sa už neodporúča kúpanie každý deň, lebo sa im zmýva ten ochranný film čo si vytváraju samy na pokožke
@danulienka35 neboj očkovanie zvladneme, ja som dala preventívne čípok paralen a nemala ani teplotu a vždy pri prebalovaní som jej priložila studený obklad nato a uplne v pohode sme to zvladli 😉
@akika722 z minibazaru tento http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6882264&tab=6 dúfam, že to nieje nejaký odrb, ale je to normálne firma, prišľa mi aj faktúra na mail všetko, aj že je to vyexpedované, len stále mi to neprišlo 😲 😲 zajtra tam zavolám a uvidím čo povedia 😒

kvietok121
22. nov 2010

@mirmaj
@kahlan1 tak to som nevedela ze treba aj takto cvicit ok budeme aj my

akika722
22. nov 2010

@mirmaj neboj tak potom to dojde 😉

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 ale je lepšia ta polohovateľná však? radšej asi doplatím

kahlan1
22. nov 2010

@kvietok121 neviem ci treba ja s nou cvicim koli tomu ze bola operovana tak aby sa jej rozhybalo svastvo

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 to dufam, lebo ma asi trafí 😠

danulienka35
22. nov 2010

@mirmaj NO POJDEM RANO KUPIT A UVIDIME

kvietok121
22. nov 2010

@kahlan1 aha ja tiez cvicim ale len konicky, zdvihanie hlavicky,zacneme aj to nabok

akika722
22. nov 2010

@mirmaj pokial maš male babo tak ano...ja som ju na dennodenne spanie použivala od roka pre Paťka+matrac s normalnej postielky

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 do koľko kg maš ty tú postielku ked nie je polohovateľná?

mirmaj
22. nov 2010

@danulienka35 ešte mi Dr. poradila že su aj homeopatika Viburcol čípky a to je tiež dobre aj od bolesti napr, ked idu zubky alebo aj toto očkovanie, ale ja som ho vtedy ešte nemala, teraz som si ich už kupila a mam ich nachystane ked pôjdeme na preočkovanie 😉

akika722
22. nov 2010

@mirmaj tie prve 2 su najkrajšie 😀
uuuu asi do 18-20kg

mirmaj
22. nov 2010

@akika722 dík idem kuknuť čo si mi našla 😀 😀 ja som pozerala tuto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7131195&tab=6 lebo to maju tu z PB takže by som neplatila prepravu a doviezli by mi ju až domov 😝 ale idem kuknuť aj tie od teba, no tak ty maš dobru vahu, teraz su všetky do 15kg čo sa mi zda dosť malo nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre