♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
23. nov 2010

@helen1007 viem o tom, mm je prave 1 rok🙂 vystihol to, ked sa dalo odist🙂

kvietok121
23. nov 2010

@hajatanufus my sme tiez uz dlho bez perinky pouzivame len taku staru pozdlznu perinku kde ho na noc len zviazem, pretoze ma rad ked je zviazany ... ale to nam uz dlho nevydrzi tak budeme musiet nieco vymysliet

majka35
23. nov 2010

ahojte baby, no povedzte mi, kedy vy stíhate toľko písať 😀 ja som konečne uspala terezku ... celý deň je nervózna, nevedela som ju upokojiť, no ale podarilo sa ... ako sa máte? sme boli včera v poradni, juj, ale sme narástli: 66 cm a 6445 gr máme 😅

mirmaj
23. nov 2010

@majka35 tak to ste teda naozaj krásne narástli 😉 to je poriadne dlha, vlož nám sem nejake aktuálne foto, nech ju vidíme babu jednu krásnu 😉

majka35
23. nov 2010

@mirmaj pofotím, dnes plánujem urobiť fotky obidvoch mojich babúľ, tak keď sa podarí, ukážem 😅
no v poradni mi začala terezka tak kričať, že som ju takú ešte nikdy nevidela ... ked sa jej dotkla doktorka, tak spustila rev a revala až domov, kým som ju neupokojila ... no neviem, čo sa jej tak nepáčilo

mirmaj
23. nov 2010

@majka35 asi nemá rada ked sa jej niekto dotýka 😝 naša to robila v pôrodnici a ked bola ešte taka maličká, teraz už je to v pohode 😉 tešíme sa na foto 🙂
to s tým uspavaním poznám, že sa nevie uložiť, my keby nejdeme takto poobede von tak Tamarka asi aj ceý deň nespí 😒

groka
23. nov 2010

caute baby
boli sme na dovolenke v TATRAch kuk nejake foto ak chcete

majka35
23. nov 2010

@mirmaj som ju uspávala rôznymi spôsobmi a nič ... ked som ju nakoniec uspala, tak v tom momente prišli meniť hydranty a spustili taký rachot, že bolo po spánku ... tak som sa na to vykašľala a čakala, kedy sa uaví znovu, no a teraz spinká v kočíku ... otvorené okno dokorán a ona v čiapke a v overale 😀

groka
23. nov 2010

sorry,ta obyvacka tam nemala byt

mirmaj
23. nov 2010

@majka35 ja ju už neviem žiadno uspať, jedine že zaspí sama na gauči alebo v kočíku, ine nič na nas nezaberá, predtym mi vadilo že ju uspavam len na rukách a teraz ju už na rukách ani neviem uspať 😝 😝

mirmaj
23. nov 2010

@groka v pohode, pozrieme si aj obyvačku 😀 krásne rastiete, ja obdivujem všetkých čo sa vyberu s takýmito malými deťmi na výlet, ja stále nemám odvahu isť niekam dalej, no a isť sa niekam s ňou najesť to si fakt neviem ani predstaviť, asi celé zariadenie by vedelo že sme tam 😝 😝

kahlan1
23. nov 2010

ahojte

tak sme boli u lekara s tym jej pitim nepititm a nic jej nie tak ze jej mam dat tolko kolko chce, ak vypije 40 tak ju nemam nutit pit aby nedostala odpor k pitiu. Ze ak aj tyzden nepriberie nevadi. Tak uvidime 🙂

ja anetku uspim tak zejej dam plienku cez hlavicku a v momente spi 🙂

kahlan1
23. nov 2010

@groka krásne fotky 🙂 ja by som si este tiez netrufla na vylet. My sme boli raz Bratislava - humenne. Ale bolo to v pohode. isli sme k nasim a cesta autom bola fajn 🙂 malinka bud spala alebo sa pozerala 🙂

majka35
23. nov 2010

@groka baculko krásny ... závidím vám tú dovolenku, ja by som hneď šla ... s Barborkou som bola v Tatrách, ked mala štyri mesiace .. boli sme v Starej Lesnej na kurze plávania ... mm sa ma pýtal, či to zvládnem sama s bábetkom ... ja som strašne chcela ísť a teraz by som išla znovu, tak perfektne bolo .... ale skĺbiť dve deti s takým vekvým rozdielom a sama byť na ne, tak to by už bolo ťažšie

kahlan1
23. nov 2010

@majka35 takto rastiete a priberate ako z vody 🙂

mirmaj
23. nov 2010

@kahlan1 no tak sa tešíme s tebou že je Anetka v poriadku 😉 ja ked jej dam plienku na hlavu, tak začne hrozne kopať nohami, metať rukami a fučať a čaká kedy jej ju zložím, lebo si myslí že sa hráme kukulienku 😀 😀

majka35
23. nov 2010

@kahlan1 ooo, tak to musím vyskúšať ten trik 🙂 dobrá správa, že je malá v poriadku

kahlan1
23. nov 2010

@majka35 🙂 si mysli ze je noc ked je tma

majka35
23. nov 2010

ja dávam malej plienku do rúk, ked je v kresielku a ona si ju v kuse žužle

kahlan1
23. nov 2010

@majka35 no nasu len ruky zaujimaju v puse 🙂 len musim davat pozor lebo raz sa takto povrackala ze dala prsty az do krku - cudo male

mirmaj
23. nov 2010

@majka35 aj ja jej ju dávam len do ruky, ale ona si ju hned natiahne na tvaričku 😀

majka35
23. nov 2010

@kahlan1 toto robila dcéra mojej kamarátky, ked ešte bola bábo, že si v kuse dávala ruky do úst a povrackávala sa z toho ... aj moja si dáva, ale cmúľa si len pršteky

groka
23. nov 2010

@majka35 v starej lesnej sme boli,my tam mame rodinnu chatu 😀

no moje deti ako keby vedeli obe ze maju cucat ked cestujeme a pvsetko prespat
ale...ked sme isli domov tak od BB sme stalo asi 3 krat,jurko uz plakal,ale neodradilo ma to,po novom rokuj ideme zas a keby sa dalo aj na silvestra 😀

kahlan1
23. nov 2010

@majka35 ked dava pesticky v pohode ale cele prsty radsej vyberam 🙂

evanns
23. nov 2010

caute baby
aj my ideme z poradne mame 6690 g a 64 cm...ze akeho valibuka mam mi dr povedala...no spokojna som 😝

majka35
23. nov 2010

@evanns výborne ... 🙂 tak to sú krásne miery 🙂 ku ktorej doktorke chodíš?

evanns
23. nov 2010

@majka35 aka je dlhaaaa tvoja Terezka!!! krasne miery mate

evanns
23. nov 2010

@majka35 mudr. gregova na poliklinike

mirmaj
23. nov 2010

@evanns tak vy krásne priberáte 😀 😀 ešte ju nosíte v šatke? 😉

evanns
23. nov 2010

@mirmaj hej lebo ja nevladzem na rukach a aj kvoli klbikom lebo este musi byt balena na siroko a ten uvaz s kapsou vo vnutri nam tiez pomaha 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre