♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kahlan1
23. nov 2010

@evanns krasne rastiete a priberate 🙂 musite spomalit aby sme vas dobehli nas dnes vazila tak mame 5430 gramov ale vravela ze je taka akurat tak som spokojna

mirmaj
23. nov 2010

@evanns to maš aj čo nosiť teda 😀 ja som práve včera babam spomínala že ju vôbec nevyužívam tu šatku 😝 asi ju predám alebo neviem

evanns
23. nov 2010

@kahlan1 😀 😀 😀 jasne ze super vaha...to my by sme mali spomalit 😉 ale ked jej chuti naj rastie 😝

evanns
23. nov 2010

@mirmaj a preto ze tam nechce byt alebo ze uz nechce sa ti nosit v nej? ci zle sa ti nosi?

mirmaj
23. nov 2010

@evanns neviem ani kedy by som ju nosila v nej, ty ju kedy nosíš? predtym som ju nosila, aby zaspinkala, potom začala zaspavať sama na gauči doobeda tak som bola rada, poovede ideme vždy von to spí v kočíku, tak ani neviem kedy by som ju tam davala...a neviem či už si aj neodvykla, či by tam aj teraz chcela byť vôbec, asi niekedy skusim
zasa

kahlan1
23. nov 2010

@evanns 😀 😀 😀 to je super ze jej chuti 🙂

evanns
23. nov 2010

@mirmaj jaaaaaaaaaaj tak ja ju nosim doobeda lebo ona spinka v noci 11-12 hod. cize potom cele doobedie uz nespi...a tak ju nosim a ona kuka na vsetko co robim a ja jej opisujem vsetko a rozpravam, na 10 min zdriemne obcas a mm ju nosi stale ked je doma, to oni su dvojka, si ju da do satky a hra playstation 😀 😀 😀 a ona hotova z tych zvukov...aj vonku s nou chodi v satke mm, do obchodu skoci a tak

kahlan1
23. nov 2010

@evanns tak toto by potreboval aj moj mm lebo si doniesol playko a pri malej ho ani raz nezapol :D :D bo nestiha

evanns
23. nov 2010

@kahlan1 no ja stale tvrdim ze 2 deti mam....aj vcera vecer Natashke mliecko mm daval a mi krici ze aj on chce pohar mlieka, vypili obaja, zaspali...rovnaka poloha...chcela som odfotit ale blesk by ho zobudil...no sranda s nimi

mirmaj
23. nov 2010

@evanns my spíme v noci len 9 hodín takže za 3 hodinky spíme znova 😝 a ona sedí ticho ked on hra playko? 😀 to ja musím s ňou stále behať ked ju tam mam uviazanú 😉 a ako ju obliekaš do toho ked ideš s ňou tak von?

jankasramka
23. nov 2010

ahojte, joj, baby dakujeme za tolke chvaly nasho kovboja, ste zlate 😉

@katulkaaaaaa tie cestoviny vyskusam, vyzeraju skvele....ajked.....vysledny efekt nebude asi rovnaky lebo my nemame vikinku- s nou vyzera to jedlo este lepsie 😀
inak ja tam asi skusim prihodit cerstvy ananas, dufam ze to tym nepokazim....

@vladka84 tak ten pohlad na tatry ti uprimne zavidim. ja len dufam ze bude sneh ked pridem domov...

@mirmaj papa 1 alebo 2 krat za noc. viem ze to neni nic hrozne ale predtym potiahol celu noc takze nie som z toho prave nadsena....

@majka35 tak to su riadne miery 😲 66 je teda dost....to my este ani zdaleka...
@mirmaj to my ked sa chodime ideme niekam najest tam mm ho musi mat cely cas na rukach na togrika a je po stojacky aby s nim mohol natriasat. inak vresti na celu restiku....ale tak mile od neho-citim sa ako princezna....a on moj sluha 😀 tak co aspon na chvilu si oddychnem 😝

@kahlan1 tak matea tiez pekne napina obcas ked vcucne prsty az do hrdla, ale ja mu nejak nebranim- vsak nech sa nauci sam 😀

mirmaj
23. nov 2010

@evanns a môj mm nechodí ani do obchodu, takže si ju tak nemôže zobrať 😝 😝 inak on ju ani veľmi nenosil len ja stále 😲

kahlan1
23. nov 2010

@evanns tak toto presne poznam :D

kahlan1
23. nov 2010

@jankasramka tazko spapane mliecko - tak chcem aby ostalo v brusku :D :D

mirmaj
23. nov 2010

@jankasramka no presne tak nejako by sme aj my museli s ňou robiť ale nie na tigríka lebo to sa nam nepáči ale nejako natriasať určite 😝 minule hovorím, že podme na večeru samy, niekoho zavolám k malej ked večer zabuva a on, načo ved počkáme ked bude sedieť a pôjdeme všetci traja spolu 😲 😲 fakt ma potešil 😝 asi pôjdem sama 😀 😀

evanns
23. nov 2010

@mirmaj hej on sa s nou hupe a jej rozprava akoze komentuje hru v reali a ona cusi
vonku ju obliekam ze ciapku a nohy aby mala teple, na nohy este take tie navleky navyse jej davam ci ako sa to vola a cizmicky a ma taku vacsiu bundu ze keby trebalo tak sa zasipsuje s nou ale vacsinou jej je teplo pri nom...a mala predtym iba mikinku, teraz uz taku teplejsiu flisovu bundicku ale nie hrubu velmi...nejake foto prilozim

kahlan1
23. nov 2010

@evanns jeeeeeeej aka je krasna

mirmaj
23. nov 2010

@evanns tak ste super vybavený, aj ja vyskúšam u našich isť s ňou tak von, či sa jej bude páčiť, tu na sídlisku radšej nie ak by spustila nejaký veľký krik 😝 😝

evanns
23. nov 2010

@kahlan1 dakujeme
@mirmaj 😀 😀 😀 my sme tiez najprv v lese v slovenskom raji skusali 😀 tam keby aj kricala sak je v prirode ne?

alure
23. nov 2010

ahojte,tak my sme konečne doma....
@evanns malinká je rozkošná a tie čižmičky 😀 no sladká je
@kahlan1 vravela som ti že keď je malá spokojná určite je to ok..som rada že vás Dr. ukludnila a pozrela...
@mirmaj nosili ste sa v šatke? Ja to na chrbticu nezvládam ☹ a mám doma takú veľkú šatku ale mm sa bojí si malého takto vziať...
@jankasramka kedy cestujete na Slovensko?

evanns
23. nov 2010

@alure 😉

kahlan1
23. nov 2010

@alure no nastastie ano, a musim poklopat dnes to nie je take strasne s tym pitim,aleuz ju nebudem nutit papat 🙂

alure
23. nov 2010

@kahlan1 to som rada 🙂
@evanns tabulka aktualizovaná 🙂

jankasramka
23. nov 2010

@alure budem doma od 20.12. do 4.1....skoda ze tak kratko ☹ ale lepsie ako nic...

seagull2404
23. nov 2010

ahojte kocky, my mame doma tiez augustove babatko, uz to tu chvilu sledujem, ale nemala som cas sa nejako velmi zapajat, ale poslednu dobu mi to dost pomaha, tak verim, ze mi moja princezna dovoli byt stalym clenom 🙂

mirmaj
23. nov 2010

@seagull2404 vitaj medzi nami 😀
@alure hej nosili sme sa ked mala problem zo spívaním, tak na mne sa jej dobre buvalo 😀 ale teraz už ju akosi dlhšie nepoužívame, mala by som ju zasa oprašiť 😝
@evanns no presne tak preto to tiež vyskušam najskôr u našich na dedine 😀 😀 len musím zohnať čižmičky a tie návleky na nožičky si kde kupila? a čižmičky ake veľke?

evanns
23. nov 2010

@mirmaj navleky sme dostali gratis ked sme kupovali satku a cizmicky najmensie ake mali v H&M...este su jej vacsie ale hrubu ponoyku jej davam 😝

mirmaj
23. nov 2010

@evanns aha, no škoda že aj my sme nedostali, cez čo si ju ty objednávala? ja jej kupim tieto capačky http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9689352&tab=9 len počkám pokiaľ sa zobudí a zmerám jej nožičku 😀

evanns
23. nov 2010

@mirmaj som pozrela na nase...11 cm maju

evanns
23. nov 2010

@mirmaj cez nosime.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre