♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
23. nov 2010

@evanns no aj ja cez to a nič som nedostala 😠 😠 aj ja tie objednám, to jej bude stačiť určite

evanns
23. nov 2010

@mirmaj to nejak ked si nad 80 eciek kupovala tak davali

mirmaj
23. nov 2010

@evanns no ved aj naša tak stála

jankasramka
23. nov 2010

@seagull2404 vitaj, tak tu budete dve augustove tamarky 😉

@evanns tak to bude asi tomasovsky vyhlad, co?
super, strasne rada by som tam sla...

evanns
23. nov 2010

@mirmaj tak neviem mozno len vtedy bola action ☹

@jankasramka ano...nas prvy vylet, teraz cez vikend chceme ist zas niekde 🙂

alure
23. nov 2010

@seagull2404 vitaj medzi nami a podeľ sa kľudne s nami o radosti aj starosti 🙂
@mirmaj tak to je super ja v tom vidím kopec báb s miminkami a vyzerá to veľmi dobre a tým bábätkám je tam určite fajn 🙂
@jankasramka je to síce krátko ako píšeš ale určite si to doma poriadne užiješ 😎

u nás sa tak rozfúkal vietor ☹ som zvedavá aké počasie nám tento týždeň nadelí...

mirmaj
23. nov 2010

@seagull2404
@jankasramka ja som ale blbá, ja som si vôbec nevšimla, že maš Tamarku ako my 😀 😀
@alure hej aj mne sa to hrozne páči, tie deturence v tych šatkách, musíme to začať zasa používať viac, lebo je fakt fajn napríklad ked potrebujem len skočiť do obchodu tak by som si ju zobrala do šatky a jeto, v kočíku nevydrží vždy v obchode len ked buva 😝
@evanns no asi, čo už , možno ich kupim len tak, maju ich na tom nosime.sk, najskôr vyskúšam či sa nam pači nosenie vonku a potom by som ich kupila na zimu 😀

kvietok121
23. nov 2010

ahojte tak ako ste sa mali????

kvietok121
23. nov 2010

@majka35 super miery aj my sme dnes mali akysi blby den nie a nie zaspat narozdiel od vcerajska sme sa ani my nezastavili 😎
@majka35
@mirmaj pridavam sa do klubu mamiciek s tazkym uspavanim augustoviek 😀
@groka super rastiete
@evanns tak to perfektne ked my budeme mat o kilo menej tak budeme stastni prestastni
@kahlan1 aj my zuzleme pasticky

kvietok121
23. nov 2010

@evanns tak to super vyuzivate satku my az tak nie ale je to dobry pomocnik a mm moc nechce 😢 radsej si ho zoberie na ruky jednou drzi a druhou sa hra
@kahlan1 tak to je super ze sa polepsilo
@seagull2404 je ahoj si priamo zo ZA??,
@jankasramka uz sa tesite ze?

kvietok121
23. nov 2010

@mirmaj je krasne si vybrala

kvietok121
23. nov 2010

vidim ze som tu sama

seagull2404
23. nov 2010

dakujem za privitanie, my montalne bojujeme s tym, ze bud nechceme spat, alebo o spanok strasne bojujeme ☹

@kvietok121 v ZA sme, ale ja som povodom z dalekeho vychodu
@jankasramka jeeej, tak to je ake mile, ze je tu tolko tamariek 🙂

vladka84
23. nov 2010

no tak som tuuuu... drobciatko zaspalo, ved bodaj by nie, ked cez den toho opat vela nenaspala, este uspat Timku a mam volno 😀

danulienka35
23. nov 2010

ahojte bambulky 😀

danulienka35
23. nov 2010

@seagull2404 vitaj mezi nami 😉

vladka84
23. nov 2010

@seagull2404 vitaj medzi nami, ja som sice septembrovka, ale tu s augustovkami mi je tak dobre, ze som sa akosi zabudla prestahovat o mesiac dalej 😀 😀 😀

vladka84
23. nov 2010

@jankasramka nieco pre potesenie...ranna foto 😉

memory97
23. nov 2010

@vladka84 waw, Tatry su nadherne, uz sa tesim, ked pojdeme na Vianoce domov🙂 to bude podivana🙂

kvietok121
23. nov 2010

@seagull2404 a kde konkretne ani my sme dnes spanku moc nedali ked dam prsko zaspava ked zoberiem krici ze je hladny no proste ... dufam ze sa v noci vyspinka musi byt poriadne unaveny ved nechcel sa ani zdvihnut a to ked nie je unaveny robi stale

kvietok121
23. nov 2010

@vladka84 my ani cez den ani teraz este nespime 😠 ty stihnes dve ja ani jedneho 😠

kvietok121
23. nov 2010

@vladka84 krasny vyhlad

danulienka35
23. nov 2010

@memory97 odkial si ? moj je z Popradu

memory97
23. nov 2010

@danulienka35 od Kosic🙂 este troska dalej

danulienka35
23. nov 2010

@memory97 aha to si dalej teda

vladka84
23. nov 2010

@memory97 a nazivo este krajsie, len keby taka zimaaaaa nebola... dnes fukal od Tatier vietor, normalne stiiiiipal na licach, ale zasa ved je december, tak nemozeme chodit v tricku ako @jankasramka 😝

mirmaj
23. nov 2010

@vladka84 tak tie tatry su naozaj náááádherné 😉

kvietok121
23. nov 2010

@vladka84 ano zima ide v nemecku pol metra snehu

vladka84
23. nov 2010

@kvietok121 stihnem, ale to je sila zvyku asi, neboj aj ty ked budes mat druhe, tak ti to pojde jedna basen 😉 ja uz som minule pisala, ze cim viac roboty mam, tym viac stihnem a mne sa to normalne potvrdzuje... ked mam taky volnejsi den, tak neurobim uuuuplne nic, ani neupracem, ani nenavarim, ani nic a vecer som rovnako unavena ako ked si naplanujem kopec roboty a vsetko v pohode stihnem a este aj vecer mam zvysnu energiu 😨

kvietok121
23. nov 2010

@vladka84 sikovnica jedna ja som dnes unavena malinky vobec nespinkal este aj kociku kukal a ked zaspaval tak ho strhlo akokeby sa bal ze mu nieco ubehne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre