♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

seagull2404
24. nov 2010

@mirmaj je pravda, ze si okolo 7-8mej zdriemne, ale to je max 20 min.

mamisqva
24. nov 2010

Dakujem ste zlate ako hned reagujete na problem druhych dobre to padne.skusim ju nasilu zabalit.uvidim dakujm

alure
24. nov 2010

@memory97 no tak to Dávidko pekne potiahol 🙂 aj keď to zaspávanie ...ach jo
@mirmaj to nemyslíš vážne 😉 už sneží ??? waw tak to musí byť nádhera aj keď ja si tu radšej ešte počkám na sneh kým nepríde mm 🙂 Vieš tu v BA nasneží cm snehu a hneď je kalamita 😝 a to vtedy nerada jazdím,lebo som v strese kôli deťom v aute 😒 ale vcelku sa teším na stavanie snehuliakov,guľovačku a snáď aj lyže dáme tento rok..uvidíme

mirmaj
24. nov 2010

@alure hej hej úúúplne krásne sneží 😉 no ja si na stavanie snehuliakov asi ešte rok počkám, a lýže by som si aj ja rada dala ale myslím že sa mi to nepodarí sklbiť s malou, vy pôjdete aj s Deniskom? 😉

alure
24. nov 2010

@mirmaj
no pôjdeme hlavne kôli Oliverkovi a s Denisom už chodíme bežne hore dole po výletoch 🙂 Nech si zvyká 😀 ale samozrejme nesmie byť choručký ...Oliverko sa teší na to ako ho bude ťahať na saniach a u nás samozrejme zvyk vysypať mladšieho súrodenca do snehu 😝 takže Denis sa má na čo tešiť od svojho veľkáčika 😅

memory97
24. nov 2010

@mirmaj to vazne, ze snezi 😨 u nas je sice okolo 3 stupnov, ale po snehu ani stopy🙂

memory97
24. nov 2010

@alure uz bolo nacase, nech sa aj mamina vyspi🙂 akurat nechapem, preto v poslednom case zaspi az okolo 23:00, doteraz zaspinkal do 21:00 a teraz este taha... zeby mal menej spinkat cez den?
Ved to Denisko potom vrati Oliverkovi, ked bude vacsi 😀 😀

vladka84
24. nov 2010

dobre ranko, no my sme mali horsiu noc, malinka sice zaspala o siedmej, ale hore bola o desiatej, druhej, piatej a potom o pol siedmej 😒 tak som riadne rozbita, uz som si akosi odvykla na caste vstavanie...teraz podriemala
a vonku mame takuuuuuu zimuuuuu, brrrrr... a to este poobede ideme na zumbu 😖

mirmaj
24. nov 2010

palacinky upečené, naplnené, naxhystané už len na zapečenie som zvedava ake budu, ale zatiaľ vyzerajú úžasne 😀 aj mm som pozvala na obed nech nejde na menu do reštiky, že nech príde domov, tak dufam že sa mi vydaria a budu sa mu páčiť, lebo ma asi dorazí potom 😝

mirmaj
24. nov 2010

@memory97 no sneží pekne ale samozrejme sa to topí ešte všetko 😉
@alure som tiež rozmýšľala či už dáme malu túto zimu do saniek, ale ked ešte nebude sedkať tak ako ho dáte? tak sa budete na lyžiach striedať s mm, kto bude strážiť maleho? 😉 😉

alure
24. nov 2010

@memory97
my chodíme každý deň spať v rovnakom čase o 21:15 hneď po paneláku,ale môže to byť aj tým ak ste mali včera nejaký posun v niečom..niekedy keď viac sme von alebo v aute kde mimochodom velmi rád spí potom má večer menšie problémy. Len si musíme dať pozor aby si nezamenili dni s nocou...lebo sa nevyspíme,alebo budeme musieť s nimi spávať cez deň 😒
Veď to to vravím Olimu nech len počká kým bude Denis väčší ale on ma už odbije že to aj on bude väčší a silnejší 😀 už počítal že koľko rokov bude mať keď Denis bude v jeho veku a že 16! skoro ma porazilo...dúfam že to pôjde trošku pomalšie ako pri Oliverkovi nech si to vychutnám aspoň raz toľko 🙂))

alure
24. nov 2010

@mirmaj
bude vo fusaku a sedieť budú ani sa nenazdáme 🙂 myslím si že tú chvíľku nejak zvládneme alebo ho bude mať mm na rukách a pôjdu spolu.S lyžovaním sa striedať nebudeme na lyžiach budem ja 🙂 mm nelyžuje ale zase na druhú stranu je bývalý hokejista takže na ľad bude s Oliverkom chodiť on...máme to takto rozdelené na tento rok 🙂 potom na zimák budeme snáď chodiť všetci.

mirmaj
24. nov 2010

@memory97 inak aj ja rozmýšľam či moc Tamka nespáva cez deň a preto menej spí v noci, ale už ju nenechávam cez deň buvať dlhšie ako 2,5hod. v kuse, lebo ona vydržala cez deň spať v pohode aj 4 hodiny a potom v noci každe 2-3 bola hore 😒 taketo babätká by mali búvať tak cca 16hodin denne a my tak aj spíme, 9 v noci, doobeda 2 a poobede sme vedeli aj 4 alebo na 2x2, ale včera už som ju toľko nenechala cez deň a už spala v noci 10 tak jej to skusim tak nejako po troche poposúvať, nech ta väčšia časť spánku je v noci a nie tak veľa cez deň 😀

mirmaj
24. nov 2010

@alure tak to máte super rozdelene 😀 ja som do lyžovačky zatiahla aj mm tak mam smolu teraz 😝

alure
24. nov 2010

@mirmaj
ja draheho na lyže určite nedostanem.Má pred tým dosť veľký rešpekt ale je to tým že má zlý zážitok z lyžiarskeho a odvtedy sa bojí...to si mala vidieť keď som minulú zimu (samozrejme ja už v nejakom 3 mesiaci) na Martinkách obula lyže a malého dala na starosť inštruktorovi 🙂))))) skoro za mm zbláznil,ale predýchal to 😝

mirmaj
24. nov 2010

@alure to sa ani nečudujem že mal nervy 😀 ja už som sa neodvažila minulú zimu polyžovať, bála som sa že niekto do mňa vraz í, niečo sa stane a potom si to budem vyčítať celý život, radšej som to už nechala tak

kvietok121
24. nov 2010

@seagull2404 tak to hej ked sa babenko smeje je vsetko ok, my sme umrncany ked nespime 😠

vladka84
24. nov 2010

my budeme toho roku asi len tahat sane, ale Timku by som chcela postavit na lyze...minuleho roku bola len raz ci dvakrat, velmi ju to nechytilo tak ako som cakala, ja lyzujem celkom rada, mm vobec, tak uvidime po kom bude... uz sa tesim, nech len Perinbabka poriadne poskace po perine 😉 my sme mali - 1 rano, ale fuka hnusny vietor, taky ostry, stiplavy 😠

kvietok121
24. nov 2010

@mamisqva mne niekedy pomaha ked sa neda zabalit, ze ho omamim cumlikom, alebo prskom a ked je taky uz trosku spankom chyteny tak balim nasilu je to tazke hlavne ked place, lebo kope nozickami rucickami a potom sa zaalit neda 😖

kvietok121
24. nov 2010

@vladka84 aj u nas v ZA take drobne chumaicky ale musis sa sustredit aby si ich videl 😀 😀 😀

vladka84
24. nov 2010

@mirmaj tak to ti pekne pospi cez den 😲 asi preto potom menej v noci...
niekde som citala o spanku ako ma byt rozdeleny denny a nocny spanok, niekto tu daval taky link, vtedy som sa z toho smiala, ze ako naucim svoje dieta takto spat, ale nieco na tom bude, lebo sa tomu rezimu zaciname prisposobovat, pockajte pohladam a hodim vam to tu..

vladka84
24. nov 2010

je to na www.koliska.sk - spánkovy režim podľa Giny Ford 😉

majka35
24. nov 2010

ahojte dievčonky @mirmaj to u vás fakt sneží??? super, u nás je ako na jar, horúco, som sa vrátila z nákupu celá prepotená ... my sme dnes spali celkom dobre ... od 20.30 a o 4.00 prvé kŕmenie a keby sa môj muž nesprchoval ráno hodinu a nebuchotal v kúpelni, ktorá je vedľa spálne, tak si pospinká aj ráno

alure
24. nov 2010

@mirmaj
ja len na malom kopčeku popri Oliverkovi a viac menej len tak aby sa nepovedalo 🙂 Ale na Olivera ja nervy pri výučbe nemám,neviem čím to je...ale je pravda že mňa ani tak nepočúval ako inštruktora to na neho sa díval s otvorenou pusou a robil všetko čo mu bolo povedané...

majka35
24. nov 2010

viete aký bol u barborkys spánkový režim do roka???!!!!!
20.00 - 7.00 spánok /sme si boli s mm istí, že zaspinká, nikdy nemala problém so spánkm, otočila hlávku a spinkala/
9.00 - 11.00 spánok
13.00 - 16.OO spánok
no a o 20.00 zase spánok
takto nám robila radosť naša malá už od tretieho mesiaca 😀

majka35
24. nov 2010

a terezka je asi po mne, tiež som nikdy nepotrebovala veľa spánku

kvietok121
24. nov 2010

@majka35 tak to krasne spinkala

mirmaj
24. nov 2010

@majka35 tak vy ste mali naozaj ukážkove babo na spanie 😀
@vladka84 tam radia ukladať bábo na spanie medzi jedenastou dvanastou to sa mi zda pekne neskoro teda 😝
@alure no nato neviem aj ja či by budem mať nervy ju učiť 😉 😉 ale hadam hej a ked nie využijeme tiež inštruktora 😉
@vladka84 no takto spí cez deň ked jej vytvorím nato podmienky, doobeda gauč, pri paneláku a potom vonku, ked nejdeme von tak to nie je take ružové 😉 ani cez víkendy to tak nefunguje ked behame kade tade alebo nie je niekto u nas 😝

evanns
24. nov 2010

@majka35 teplucko je? akurat rozmyslam ci ist ci nie, teplomer iba 3 st. ukazuje
paradne spala barborka 😉

alure
24. nov 2010

@majka35
Barborka je ukážková 🙂
@mirmaj
podľa mňa určite inštruktor 🙂 ani mm na neho nemal nervy na korčulovanie....
@vladka84
ten spánkový režim vyzerá trošku čudne pre naše bábätká..aj teraz Denis spí a zachvílku bude vstávať..nemyslím že by som ho od rána do teraz udržala pri vedomí 😉 ale niektoré veci sú pravdivé keď toho dieťa prespí moc cez deň,tak noc je určite všelijaká...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre