♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
24. nov 2010

a už mam doma aj cestovnú postielku mm dnes prekvapíme, dúfam, že nie viac on nas 😝 😝

mirmaj
24. nov 2010

@kahlan1 nie si tu sama aj ja si tu sama píšem, v pohode a ani mi to nejako obzvlašť nevadí 😀 😀 😀

kahlan1
24. nov 2010

@mirmaj :D

kahlan1
24. nov 2010

@mirmaj a darceky uz mas? vobec neviem co rodicom a svokrovcom

mirmaj
24. nov 2010

@kahlan1 nie nemam vôbec, ale chcem to nejako skresať uplne na minimum, ved sa nedá stále kupovať všetkým, to by som asi musela doma tlačiť bankovky a keby aj boli peniaze tak fakt ani neviem čo všetkým kupiť. brachovi nebudem uričte kupovať, ten si sám kupi všetko čo potrebuje, segra stavaju dom tak tej padne vhod ked si nebudeme nič kupovať, surodenci mm neviem to sa ešte poradíme, našim neviem vôbec a svokrovcom už vôbec nie 😢 len krsniatku určite nejakú hračku 😉

kahlan1
24. nov 2010

@mirmaj ved to ze ich je tolko a to sa nezda aj ked kazdemu drobnost zrazu je toho vela, nasim som rozmyslala ortopedické vankuse ale sa bojim ci nekupim zle ked je ich na trhu tolko a svokrovcom vobec netusim ani neviem co sme im dali minuly rok, segra sa potesi aj telovemu mlieku ona studuje este, jednemu surodencovi kupime USB kluc, druhemu dam asi vodu po holeni 🙂 a svagrinej netusim.

kahlan1
24. nov 2010

kazdy rok nieco vymyslat, uz mi dosli napady 😝

sandra1005
24. nov 2010

@kahlan1 tak tie sladke slipy su bomba, ale radsej by som kupila tie sladke nohavicky 😀 😀 😀

kahlan1
24. nov 2010

@sandra1005 jj a k nim tu sladku podpiru :D :D darcek pre oboch

sandra1005
24. nov 2010

😝

katulkaaaaaa
24. nov 2010

@kahlan1 ano ja som licila,dakujem 🙂
@majka35 ale prosim ta jasne ze si krasna,len si unavena 😉
@mirmaj 😀 make-up robi zazraky,na foto je Vierka za 4tyzdne ma termin 🙂
dnes mal maly taku kolike ze deees ☹ vcera som mala v jedle cesnek...
@sandra1005 vitaj 🙂

evanns
24. nov 2010

@katulkaaaaaa aj ja chcem take pekne licenie... 😉 ale nie som tehu, ale vyzeraaam tak 😝 😝 😝

katulkaaaaaa
24. nov 2010

@evanns 🙂 skoda ze si tak daleko ☹ ked dame v lete stretko vas zlicim vseky 😀

mirmaj
24. nov 2010

@katulkaaaaaa tak nato sa teším 😀
@evanns aj ja som dnes vytiahla tehu rifle na prechádzku a vyzerám ako v 5 mesiaci 😲 😲
už mám doma ru postielku a ja ju neviem poskladať 😲 😲 je to fakt zložite alebo ja som taký debil????

evanns
24. nov 2010

@mirmaj ej vazne? ja uz som myslela ze som jedina...tak ja som dnes na prechadzku vytiahla jedny bedrove spred tehu...som sa do nich doslova napratala, ledva zapla ale zapla a isla von frajerka ne? a mm ma sluzbu a musel ma niekde z auta vidiet a mi pise sms: " ta kde sa vyprala pani v tych nabombovanych rifliach? 😀 ne ze sa zohnes lebo ti prasknu... 😝 " ....no nezabijete ho???

evanns
24. nov 2010

@evanns vybrala, nie vyprala 😀

kahlan1
24. nov 2010

@evanns 😀 😀 😀 😀

mirmaj
24. nov 2010

@evanns som sa inak zasmiala, blbci tí chlapi 😝 😝 😝 😝 aj ja nosievam, jedny čo sa do ních horko ťažko napracem, ale že až nechodím v jedných tak som dala zmenu, tehotenské, lebo ine nezapnem 😲 😲

katulkaaaaaa
24. nov 2010

@evanns 😀 😀 😀 hlavne ze si zapla,chlapov ja uz neriesim,im sa telo nezmenilo...nepriberali 9mesiacov,nenatahovala sa im koza,ja uz sa ani nepozeram do zrkadla vsetko visiiiii 😝

alure
24. nov 2010

@sandra1005
vitaj medzi nami 😉 😉
@katulkaaaaaa
juj na to líčenie by som prišla a ja to až tak daleko nemám k tebe šikovnica 🙂)))))
@evanns
no typické 🙂 chlap na zabitie pri takýchto komentároch 😝
@mirmaj
dúfam že prekvapenie vám vyjde 😎

Ja som prišla z Blavy cestou mi začalo liať ako z krhly no des a hrúza...idem prečítať čo ste stihli popísať kým som boal out...

fialka5959
24. nov 2010

Ahojte bambulky uz ste zacali kupovat nasim ratolestiam darceky pod stromcek??? Ja aj by som, ale neviem coby sa hodilo 4 mesacnemu dievcatku, poradte, dakujem 🙂 😉

mirmaj
24. nov 2010

@kahlan1 ale tak ty už máš darčeky aj skoro všetky poriešené si dobra 😉
@alure no ak ju nezložím tak prekvapíme určite, tou kopou bordelu v chodbe 😝 😝

alure
24. nov 2010

@fialka5959 ideš riešiť vianoce pre bambulku?Ja som nad tým vôbec neuvažovala,vyslovene to bude nejaká drobnosť lebo asi všetko potrebné máme a detičky si to teraz ešte neuvedomia.....prípadne kúpte niečo čo využijete (stoličku na jedenie,balíček kozmetiky..nejaké oblečko),hmmm?
@mirmaj no tak ty poskladáš a mm poprace 😀 😀 😀

evanns
24. nov 2010

@fialka5959 ani ja nic speci nekupujem na Vianoce...si ich neuvedomuje este a kupujem jej kazdy tyzden nieco ...a dostane od vsetkych z rodiny nieco...radsej jej kupim permanentku na plavaren 😉

evanns
24. nov 2010

@kahlan1
@mirmaj
@katulkaaaaaa
@alure v pohodke baby...mu to vraaatim 😀 sak bude on nieco chciet 😝

seagull2404
24. nov 2010

boze, ako som rada, ze nie som jedina, co sa nezmesti do nicoho a nosi tehu veci 🙂 my sme dnes museli von, hoc snezilo ako blaznive, ten moj maly cert nevedel co so sebou 😀

mirmaj
24. nov 2010

@seagull2404 aj my chodíme za každého počasia, musíme 😉
@alure no fakt neviem či poskladám, mám už nervy z toho a hlavne ked tam dajú že ľahké zloženie a rozloženie vdaka 4 tlačidlám na bokoch postielky 😝 😝 a mne sa stále skladá dovnutra nedrží vrrrrrrrrrrrr

alure
24. nov 2010

ja toho môjho chlapa keď príde domov zastrelím 😠 😠 😠 akurát som vyberala veci s pračky a samozrejme môj drahý hodil do pračky nohavice aj s papierovými vreckovkami vo vrecku a všetko prádlo je od rozmočeného papiera....na zabitieeeeeeee!!!!
@seagull2404
do oblečenia sa do leta určite dostaneme všetky 🙂 na zimu to netreba riešiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre