♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

michaela80
13. dec 2009

no babulky bola som akurat na kontrole ,poslal ma naspat domov po veci a o 12 sa mam hlasit na prijem... ze musia mi dat infuzie na to zvracanie...

vrabcek154
13. dec 2009

ahojte, ja vam aj trochu zavidim, tie zvracania, ja nemam ziadne take priznaky, aj sa trochu bojim, jedine ze ma bolia hrozne prsia a chutia mi hrozne ryby,teda tuniak

evitkamalicka
13. dec 2009

ahoj kočky

juliq101
13. dec 2009

rosienka s priateľom sme 3 a pol roka Ľúbime sa veľmi 😵
Dnes som to povedala mamine čakala som inu reakciu tak som aj rada 🙂 najskôr si myslela,že si z nej robím srandu lebo pred rokom na 1 apríla som jej povedala,že bude babka ale keď som sa rozplakala tak to začala brať vážne povedala,že mi budu pomáhať tak som rada 🙂

evitkamalicka
13. dec 2009

juliq super, ze to rodicia tak zobrali

marija
13. dec 2009

Ahojte kocky 😉

Bihan ta knizka je super, dobra volba 😎

vrabcek nic neboj ani ja nezvraciam, ale zle mi je. Ale napriklad pri malej mi vobec nebolo zle, ani raz som neobymala zachodovu misu a cele tehu som mala ukazkove a bez ziadnych problemov. Takze nicoho sa neboj, nemusi ti byt zle aby vsetko bolo v poriadku 😉

juliq pokial sa lubite a ste uz aj dost dlho spolu nie je az tak dolezite koko mas rokov 😎 budes dobrou maminou ci by si mala 17 alebo 27. Tiez som vzdy tuzila mat babatko cim skor, len nebolo s kym 😀 a moja mamina tiez bola mladucka ked sa vydala a kedy mala mna. Teraz mam ja 26, ona 45, ma tri dospele deti, druhe vnuca na ceste a je mlada a uziva si vsetko co mozno kedy zameskala 😉

peta131
13. dec 2009

aj ja som rozmyslala ze si tu knizku kupim som ju pozerala u nas v knihkupectve 🙂 ale nakoniec som si kupila knizku vola sa tehotensky kalendar je to tiez super knizocka ide pekne po tyzdni a na konci kazdeho mesiaca je miesto na fotografiu z ultrazvuku a na poznamky a este tam je miesto kde sa kazdy mesiac pise vaha, obvod bruska...no super knizka 😵

Juli netrap sa nad tym kolko mas rokov pokial mas deti rada a este aj mamina sa tak super zachovala tak sa tes, ja som mala na strednej spoluziacku ktora otehotnela cez prazdniny ked sme isli do 4 rocnika a tyzden ped maturitami porodila a rovno s porodnice isla pred maturitnu komisiu a aj spravila 🙂
a mam aj 2 kamaratky ktore otehotneli na zaciatku 3 rocnika a jedna zaciatkom 2 rocnika v skole si vybavili individualny studijny plan a skolu v pohode dokoncili, neboj sa oni nebudu od teba tolko toho vyzadovat budu zohladnovat ze mas babatko 🙂
a v dnesnej dobe mat babo v 18 neni ziadna rarita ja poznam strasne vela bab ktore porodili v 18 a su z nich super mamicky 😵

no a mne je strasne grcno ☹ zo vsetkeho ma napina...uz aby tie nevolnosti skoncili 😝
vrabcek chces ja si s tebou tie nevolnosti vymenim velmi rada 😀 len bud rada ze ta to obchadza 😉
a ryby aj mne zacali velmi chutit ale len take ako treska a sardinky to by som vedela jest stale 😀

juliq101
13. dec 2009

Baby ste super ďakujem za podporu 😵

jankaat.
13. dec 2009

ahojte.. chcem vas "len" opytat ci moze zena ostat tehu aj po nechranenom styku ked sa partner nedokoncil priamo v nej...
vecsinou mavam cyklus uplne presny.. mrcha mala dojst vcera.. no nedosla.. a podla vsetko nas "styk" bol pocas plodnych dni..mozno si to len nahovaram..ale je nejaka sanca aby sm bola tehu?
dakujem..

bihan
13. dec 2009

urob si test, je možné, že si tehotná.

biba12
13. dec 2009

Caute,

tak sa mozno rozrastiete este o jednu tehulu. Vysiel mi pozitviny test... Este musim ist na gyndu. Akurat neviem kedy, lebo idu sviatky. A tento tyzden tam nic este vidiet nebude. Tak si budem musiet pockat na oficialne potvrdenie asi do noveho roku. Drzte palce🙂

evitkamalicka
13. dec 2009

biba vitaj 🙂

marija
13. dec 2009

biba vitaj 😉

rosienka
autor
13. dec 2009

juliq- tak to je super, ze to mama takto zobrala, co viac si môzes priat, aj ze ste s prialelom tak dlho a lubite sa 😉 ja som poznala tiez viacere co mali deti v 18-19-tich a dobre to dopadlo 🙂 A priatelovi si to uz oznamila, ze vam onedlho zacne novy zivot? 😅

vrabcek- mne bolo teda vcera dost zle, ale inak nic a ani po tom uz netuzim, viem ze som tehulka a to mi staci. Cim menej problemov, tym lepsie.. 😉

janka- samozrejme, ze m^zes byt tehotna, ale to my tu tazko mozeme potvrdit...

biba- ahoj, aj testy su dostatocnym potvrdenim, ze si tehu a priznaky sa urcite dalsie dostavia 🙂

jankaat.
13. dec 2009

ja som len chcela vediet nazor ci mozem🙂..skusim test a uvidime🙂

juliq101
13. dec 2009

rosienka nie ešte som mu neoznamila chcem mu to povedať až z fotkou zo sona 😵 Ja poznam tiež veľa takých čo mali skoro bábo aspoň viem,že nie som prvá a určite ani posledná 🙂

jankaat. sprav si test a daj vedieť som zvedavá bolo by super keby si bola aspoň tu nebudem sama 17 stka 😵

jankaat.
13. dec 2009

juliq mam to v plane hned zajtrA🙂..som zvedava🙂

juliq101
13. dec 2009

jankaat. ja tu nebudem zajtra odchádzam na internát 😒 tam ja budem vedieť až v piatok,že ako si dopadla a koľko ti meška MS?

jankaat.
13. dec 2009

juliq 2dni.. ale predtym som ju mala vecsinou est skor cize mozno aj viac🙂tak potom sa dozvies v piatok🙂

juliq101
13. dec 2009

🙂 a nejake príznaky máš?Mňe meškali keď som si robila niečo cez 2 týždne až strašne som sa rozjdela doslova žerem všetko čo príde mixujem a zjem aj to čo neznášam 😒 sem tam sa mi ráno nafúkne brucho a stále spím 😀

tiriel
13. dec 2009

Ahojte dievcata,tak rada by som sa k vam,aj ked opatrne ale o to vrucnejsie pridala. Podla pm by som mala mat tp v polovici augusta,ale kedze som otehotnela na 8dc tak sme tyzden vacsi a usg vyratal termin 8.8. Tehotna som sa zacala citit uz koncom novembra,tazka unava a nato biely vytok.inac absolutne ziadne priznaky,iba napatie v prsnikoch a zapcha. Na usg som bola predvcerom,takze zatial len 9,7mm gestacny vak bez Akcie srdiecka, 5+5tt. Na kontrolny idem pred vianocami. Okrem toho som dostala duphaston kvoli predchadzajucim potratom. Preto aj teraz som velmi opatrna,obvzlast ked nemam nejake objimanie misy ako mate vy.akurat ma boli krize pod rebrami,ked som v jednej polohe.tolko moja spoved. Verim ze to vsetky dotiahneme do uspesneho konca so zdravimi babatkami

jankaat.
13. dec 2009

juli priznaky?.. jedine ked je aj priznakom priserna unava 😒 inac nic..

evitkamalicka
13. dec 2009

baby super sa to tu rozrasta

tiriel vitaj

jankaat.
13. dec 2009

mimochodom ja keby som nasla //...tak tretie augustovcatko do rodiny 😅 ja, priatel a keby aj mimi ..ach jaj🙂

tiriel
13. dec 2009

Inac,pm som mala 9.11.a 16.nov osudove milovanie. Uz o tyzden nato som zacala byt nejaka uplakana pri telke,cez den unavena ... Za par dni vytok ... A 28dc na teste ihned vybehli // a to mam cyklus 35 a viac. Skoro som to nerozdychala,neverila som.par mesiacov sme sa s muzom snazili a nic a zrazu taka nahoda. Ale velmi sa tesime

evitkamalicka
13. dec 2009

janka aj ja som augustova, takze budem mat krasny darcek k narodeninam

tiriel
13. dec 2009

Janka dakujem,uz tyzden som zvazovala,ci sa pridam

evitkamalicka
13. dec 2009

u mna priserne citlive a bolave prsia

jankaat.
13. dec 2009

evitka ja teraz pozeram ze podla konika mas tp na den narodenin mojho priatela 😵

evitkamalicka
13. dec 2009

jani sranda, som ale zvedava aky TP mi povie dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre