♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

memory97
26. nov 2010

@groka presne tieto vankusiky su na polohovanie babatka, kvoli hlavicke, ale neviem,ci to malemu pomoze pri refluxe. ten vankusik urceny na reflux sa tusim vola klinovy, alebo nejako tak. Neviem, neviem,ci zacnes s ovocim po mesiaci 😀 my sme uz zacali s prikrmami, ale maly ich dost odmieta, takze radsej neplanuj, babatko ti casto plani zmari 😉

@katulkaaaaaa chudatko, dufam, ze coskoro ti oznamia novinku, ze babo je na svete a je v poriadku. drzime prsty.

@mirmaj po odtoku vody moze byt babatko v maternici do 48 hodin. Mne to hrozilo, ze ma takto nechaju, ale maly si to rozmyslel a ponahlal sa o 106🙂

memory97
26. nov 2010

@mirmaj ono celkovo je to nekompetentne, hodnotit ich mali nezavisli ludia a nie oni same. Ved kazda nevesta ma nieco ine rada a samozrejme, ze bude hladat chyby na druhych... No na lod by som nesla, co ak sa potopi a bude ako titanic 2🙂

groka
26. nov 2010

@memory97 musime za ten reflux zacat papat
bude sa musiet posnazit a tak budem sa snazit mu to robit co najchutnejsie
a vankus tak hlavne aby bol na boku na lavom na spanok,preto tento vankus,aby sa nepretocil naspat na chrbatik,lebo tak ho najdem uz po chvilu a tak sa moze zaliat,alebo na brusko a ten vankus ho nepusti nikde

mirmaj
26. nov 2010

@katulkaaaaaa no to teda bola poriadna krasavica 😀 hlavne ten účes s tými kvetmi v kombinácii s tou svadobnou kyticou naozaj trafila 😝

mirmaj
26. nov 2010

@memory97 hej ja si tiež myslím že je hrozne neobjektívne ked sa hodnotia same, lebo je tam ta suťaživosť, ale tak práve o to v tej šou ide, aby ich riadne poštvali proti sebe

majka35
26. nov 2010

jaj baby, práve pozerám tú svadbu, keď ste to tak okomentovali, bola som zvedavá ... nevidela som ani jeden diel ... tá čiervnovláska je krása baba ... no a tá češka mi príde, že mať ju na vlastnej svadbe, tak odtiaľ vypoklonkujem

majka35
26. nov 2010

ináč, švagriná vyhrala víkendový pobyt pre dve osoby do velness hotela a ona neche ísť, tak ho dala mm, aby sme išli my dvaja ... a viete, čo urobil mm? ... povedal, že mamka, ty si musíš už naozaj oddýchnuť, ja budem doma s dievčatami a ty vezmi nejakú kamarátku ... no nezamilovali by ste sa znova? 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
26. nov 2010

@majka35 jej no moja takeho mm mat,zasluzis si,vyuzijes to dufam 😵

memory97
26. nov 2010

@majka35 jejda, tak to mas dobruckeho mm🙂 len aby si to do toho terminu odchodu nerozmyslel🙂

seagull2404
26. nov 2010

@majka35 veru zamilovali, kde si ho nasla?

mirmaj
26. nov 2010

@majka35 úžasný mm, to je naozaj zamilovania hodne 😀
no tak panelák skončil a my stále nespíme, to sa nám ešte nestalo, to bude deň dnes 😠

evanns
26. nov 2010

caute baby...
oneskorene ale predsa vsetkym Katarinkam vseetko naj na svete zelam 🙂
@majka35 aj ja chceeeeeeeeeeem 😝 😝 😝
ale ked nie tak mne staci ze sme u mojich rodicov teraz a si oddychnem, mamka ju berie na prechadzky, ja konecne som si docitala knihy, aj plavat a v saune sme boli s mm...boze jak to je dobre mat mamu v jednom a tom istom meste nie?
inak tu rano ze minus 5 st. a z dvora vidim tatry...krasny pohlad ale tu zimu
@vladka nezavidim 😲

alure
26. nov 2010

@majka35
úžasný mm 🙂 a poriadne si ten víkend uži a vychutnaj si hýčkanie a welnes a všetko s tým spojené 😀

lji
26. nov 2010

@mirmaj no poznám.je to moja bývala spolužiačka.robila mi vlasy a make up na svadbu. šikovná baba. ja sa jej nemôžem ani zastávať lebo je prchká a vidíte samé ako jej správanie vyznieva takto verejne ale nemôžem ju ani kritizovať lebo som sa naučila za tie roky na nej nájsť len samé pozitíva a viem že je to inak dobroprajný človek,vždy ochotná pomôcť... ale holt-mať takú povahu radšej sa do takej súťaže nehlásim 😅

@majka35 a využiješ to??? mne by bolo asi smutno 😕 😕 😅 😅 😅 ale mm je úžasný že mal vôbec takýto nápad. síce aj môj povedal že vezme malú a pôjde k svokre sám aby som si oddýchla ale to preto lebo vie že mi lezie na nervy ked malú stále vláčia a robia napriek to čo chcem ja 😀 😀 čiže odtial odchádzam vždy naštvatá a on ma už nechce počúvať 😀 😀

mirmaj
26. nov 2010

@lji aha tak poznáš 😀 to tam fakt nemala isť s takou povahou, takže ty už aj vieš ako to dopadne kto vyhral nie? a na základa čoho ich tam vyberali nevieš? ved tam muselo byť určite poriadne veľa záujemkýň

alure
26. nov 2010

maminy aké plienky používate? Teda skôr ma zaujíma veľkosť...my sme doteraz používali 3 od 4-9kg...malý má síce len okolo 7 kg ale už som musela na noc nebehnúť na 4 od 7-14kg...hrôza §

mirmaj
26. nov 2010

@alure my sme ešte na 3 pampers active baby, ale tak mi ešte nemáme 7kg ako vy 😉 a čo sa ti v noci precikaval alebo prečo si musela prejsť na 4?

evanns
26. nov 2010

@alure my 3 v pohodke este a takmer 7 kil mame 😉

alure
26. nov 2010

@mirmaj ahoj ano do rana mal pretečenú plienku ☹ aj keď posledné dni už v noci nekaká,len ciká teraz so 4kami je to oveľa lepšie... a nezdá sa mi ani nejakú "tučko" ale na stehienkach som už mala pocit že sú mu malé 3ky

alure
26. nov 2010

@evanns
ja neviem či je to kilami,či je to tým že je aj dlhý aj taký veľký ...

mirmaj
26. nov 2010

@alure tiež myslím že to nie je len kilami, ale tak davaj radšej na noc 4 a cez deň ešte 3 a maš to vybavené 😉 ja som tiež tak prechádzala na 3, že som ich používala len v noci a cez deň ešte míňala 2 čo som mala ešte kupené

alure
26. nov 2010

@mirmaj
to je strašné a čím väčšie kilá tým menšie balenie ☹

evanns
26. nov 2010

@alure ktovie...aspon vies ze mu super funguju oblicky 😉

alure
26. nov 2010

@evanns
😉 hej fungujú super.
Dnes som išla ráno do Tesca na nákup a kúpila som aj balenie pyžamiek,3-6 mesiacov,68 veľkosť,teda tá ktorú nosíme a prídem domov a je to minimálne ako veľkosť 74 😠 tak som sa rozčertila,že som to neotvorila v obchode a nepozrela si to poriadne...
To už sa nedá spolahnúť ani na číslovanie...

evanns
26. nov 2010

@alure aj ja som take kupila...tie disney nase oblubene...a taaaaaaaaaake dlhe su...akoze az tak i nevadilo si nechame na neskor ale tiez nervy v tej chvili 😠

alure
26. nov 2010

@evanns
hej aj ja tie disney 😉 no veď to sa mi zdá až moc dlhé na nohách hlavne ...a pri tom Denis má okolo 65 cm...takže až taký drobček nie je.Len neviem či ísť kupovať ešte aj tie menšie od 0-3 či zas nebudú malé,lebo nám je všetko na rukách krátke.A samozrejme ja mám zase problém kúpiť si rifle alebo hocijaké nohavice lebo mám strašne dlhé nohy 😀

mirmaj
26. nov 2010

@alure hej to tiež nechápem prečo je tých väčších stále menej, najlepšie boli tie novorodenecké 😉 tých tam bolo aj 102 v jednom balení čo som mala 😉

mirmaj
26. nov 2010

@alure aj ja idem dned do tesca ak mm príde skôr ako slubil a cchem pozrieť pyžamka tiež tak radšej kuknem aj do vnutra, ale 0-3 sa mi zda už zbytočne kupovať, no tak trocha ich ešte bude mať dlhe a čoskoro do nich dorastie 😉

alure
26. nov 2010

@evanns teraz malý vstal som to priložila k nemu a vyzerá to tak že mu nakoniec budú aj dobré 😲
uvidíme večer idem to poprať ...

majka35
26. nov 2010

@memory97 snáď nerozmyslí 😀 ja som chcela ísť s Barborienkou, ale mm mi povedal, že s ňou si určite neoddýchnem, takže mám brať kamarátku

@seagull2404 si predstav, že cez internet a bola to láska na 1. pohľad

@alure ďakujem, sa na to teším ako malé deculo, beriem kamarátku/ona ešte o tom nevie, bude to odo mňa ako darček k jej okrúhlym narodeninám/

@lji aj mne bude smutno, pri najhršom sadám do auta a utekám domov

@evanns si predstav, že ten hotel je v SNV, hotel Metropol, určite poznáš, vraj niekde v centre mesta

@alure ja som dala terezke plienky po barborke, čo sa mi zvýšili od 11-25 kg a boli jej akurát 😀 😀 😀 tiež má stehienka fajnučké

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre