♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

lucy1990
20. jan 2010

Ja som tiez uvazovala nad Kramarmi, ale urcite by som chcela byt na nadstandarde, lebo co som citala, ze v akom stave su tam wc-ka 😖 ako to funguje s nadstandardom, nevies? Myslim, ze bude dost plno, da sa to aj dopredu zajednat? Ak by otvorili kocha a boli by dobre odozvy, tak mozno aj tam by som sla...

lucy1990
20. jan 2010

Halintoa, detto, ako by som citala seba 😉

lulusha
20. jan 2010

Boze baby, aj ja sa furt sledujem, ci zasa nebudem spinit...uz som ako paranoidna, ale ved radsej byt opatrna ako sa potom nahle vyplasit a skolabovat 😒 Ale take nase babky urcite nespinili, ani vitaminy nebrali a akych mame schopnych rodicov, nie? To len my sme uz take precitlivene a pchame do seba vselico, kremikujeme sa, nic nedvihame a podobne. Mne to sice vyhovuje, starat sa o seba a davat si pozor, len tak uvazujem, ze kedysi take nieco nebolo...

halintoa
20. jan 2010

lulush: bolo, chodím so psom občas von aj s jednou staršou pani, už je z nej šťastná babička a ona v treťom mesiaci potratila, takže to bolo, len sa o tom moc nehovorilo/nepísalo. A bývalej kolegyne mama polovicu tehotenstva preležala v nemocnici s nohami pri sebe a hore, lebo sa otvárala (kolegyňa sa preto doteraz bojí mať deti, hoci už má 30).
Lucy: tiež už čím ďalej tým viac uvažujem na nadštandardom, lebo som čítala pár nič moc recenzií, len sa bojím, že tie peniažky potom budú chýbať ☹ .

lulusha
20. jan 2010

Ja by som tiez asi len na nadstandard isla... normalne izby su tu na Slovensku dost katastrofalne. Ja uvazujem nad Antolskou asi, kedze som z Petrzalky. Alebo zvazujem ist k nasim do Komarna, tam to poznam, kamaratka je tam doktorka. Len aby som sa tam stihla dopravit 😀 Clovek niekedy nevie, kedy to pride...

tea333
20. jan 2010

lulush nesleduj sa, ja som sa sledovala,a ked som sa prestala, prestalo aj spinenie 😀

baby ja som pribrala cez sviatky a teraz so zakazom pohybu to asi neuhram, takze mam brusko 😝
teda vecer sa mi tak viac nafukne, cez den ostava ten tuk..vzdy som mala ploche brucho, tak si asi teraz chcelo urobit zasobu pre istotu..a gate ma tlacia uz 😒 hlavne take uzke co mam mi tlacia na podbrusko, tak nosim volnejsie

zuzannas
20. jan 2010

Lucy, noo bohuzial sa to dopredu neda zajednat, ale je tam dost izieb, tak snad bude volne..ja som mala stastie ked som rodila pred dvoma rokmi, bolo tam volne 😵 dufam, ze to bude aj teraz tak, lebo keby som mala byt na tom normalnom oddeleni by ma asi slahlo, je to jedna a milion!

Aj ja som najskor uvazovala nad sukromnou porodnicou,pri prvom, bola som na sto percent rozhodnuta, ze ano, ale velmi vela ludi ma odhovorilo, lebo ak nastanu sebamensie komplikacie, tak ta ze vraj hned posielaju do statnej nemocky...

lulusha
20. jan 2010

Ja som zase stale mala brusko a teraz, tiez hlavne vecer mam uz teda poriadne 😀 Rano v pohode, ale vecer... 😀 😀 😀
Lucy, este nevies vysledok z Genetonu?

tiriel
20. jan 2010

Jaj groka,tiez sa drz! Ja tiez mala ruzovocervene, od noci uz nic. Ale stale chodim pozerat ci to nebuchne naraz

tea333
20. jan 2010

lucy a k tomu Kochovi, nikto nic nevie, stale sa len sepka o tom ako sa otvori a stale nic 😔
ja by som teda isla, keby otvorili 🙂

tea333
20. jan 2010

tiriel fuh aj ty si spinila?? som sa nestihla asi preklikat..no tak mrzi ma spinenie, ale urcite to bude ok, hlavne ked prestalo..

zuzannas
20. jan 2010

Co sa tyka Weciek na Kramaroch na nadstandarde su super, ale pri porodnych salach su hruuuza, teda aspon boli, neviem ci uz spravili odvtedy daku napravu... 😖

tiriel
20. jan 2010

Tea ,hej ja som v nemocnici

tea333
20. jan 2010

tiriel a uz vies co?? 😲 😲
povedali ti nieco? velmi drzim palce..

zuzannas
20. jan 2010

Tiriel a dokedy budes musiet byt v nemocke?? uz vies?

tiriel
20. jan 2010

Vraj 3dni urcite

halintoa
20. jan 2010

tiriel: musí to byť strašné, byť preč od malého a od muža, ale takto nebudeš mať ,,tiky" doma upratovať a namáhať sa. Veď prečítaj všetky ženské časopisy, čo tento mesiac vyšli a o chvíľu ste domka 🙂 .

zuzannas
20. jan 2010

Tiriel ☹ tak dufam, ze to bude len tolko a ani o den viac!!!

tiriel
20. jan 2010

Hali,je to hrozne fakt.rano mi dal mm syna k telefonu a on-mama mnam mnam,mama ma bibi - tak som sa nezmohla ani na slovo,len som revala.a muz ani varit nevie,tak hruza

lucy1990
20. jan 2010

Lulusha, nie, este neviem, vraj najskor az zajtra vecer 😉 neboj, vy budete informovane hned po mojom milacikovi 😅 tiriel, drzkam ti velmi palce, nech si co naskor doma 🙂

tea333
20. jan 2010

tiriel 3 dni zvladnes, ked mas konika a nejake casaky 😉

tea333
20. jan 2010

lucy som zvedava 🙂

inak baby tu mame zatial 2 baby a jedneho chlapceka potvrdene, ci sa mi to len mari? ja vas nesledujem teraz tolko..

tiriel
20. jan 2010

Mam len internet na mobile.ale to lezanie je tiez dost na prd,uz ma boli cele telo.jak lazar.a hlava ako bonus

tea333
20. jan 2010

tiriel snad to bude na nieco dobre to lezanie a snad bude vsetko ok.. 😉

lenadka
20. jan 2010

tiriel a groka drzte sa a nepustite babatka von ,este nie je cas na vychadzky 😉 ono je to v tej nemocnici otrava a nuda, ale zas clovek nema na vyber a fakt lezi, co doma asi tazko, obe mate male deticky tak uz vidim ako by ste za nimi behali..treba si oddychnut, deti za ten cas nezahynu, ked nic ockovia kupia rozky a detske vyzivky 😉

tiriel
20. jan 2010

Leni tak.alebo ich vezmu k babkam. Dnes vramim mm,nech mu urobi aspon privarok,a on na mna,ze vie len priHOROK

zuzannas
20. jan 2010

Tiriel 😀 to skoro ako ten moj!

ladywitch26
20. jan 2010

no clovek sa nejde docitat, ked sem chvilu nenakukne...

tiriel, tak drzim prstiska vsetky. ja som pri stanke tiez trochu spinila, ale nakoniec len vysvitlo, ze to sa asi zavrtavalo vajicko hlbsie do steny maternice a narazilo na cievu. ze sa niekedy stane. bola som kvoli tomu na sone a tam mi vtedy hned ubrali dva tyzdne, takze v pase som mala 6 a 7tt az dvakrat 😀 a pri stanke som sa riadne setrila, nic tazke som nedvihala, jedla stale len ovocie a aj tak mi bolo nenormalne zle,unavena som bola, ze by som aj postojacky spala a celkovo som sa necitila dobre. teraz na vsetko kaslem, v robote dviham aj 10kilove krabice, aj ked opatrnejsie a je mi fajn. aj tak doma dviham stanku a ta ma tiez 10kil. no a osemmesacnemu decku, ktore este nevie chodit asi sotva vysvetlim, ze ho nemozem zdvihnut, lebo som tehu. ale vsak na vianoce som v robote vlacila cely tyzden 18kilove debnicky, aj 20-30denne, ked som ani sajnu nemala o tom,ze som tehu a nic sa nestalo, tak hadam uz ten moj bojovnik prezije vsetko 😀

tiriel
20. jan 2010

Lady,ja tiez dviham vsetko,a nic. A idem v noci curat a bum

zuzannas
20. jan 2010

jezis normalne som sa zlakla, ja si to teda absolutne neuvedomujem s tym zdvihanim..Adam ma 14kg a toho dviham furt, nie sice nadlho, ale zdviham...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre