♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

jankasramka
26. nov 2010

@kahlan1 a uz si ju vazi ci chudne? mne posledne tri dni tiez mateo strasne malo papa. ja sice kojim ale to vidim ze menej casu a ja mam aj menej mlieka, on sa odtahuje a nenalievaju sa mi prsa ako predtym.
ale na druhej strane ani nekakal 4dni,mozno je plny tak nema chut neviem. pred chvilou som ho dala vykakat do lavorika tak som zvedava ci sa zlepsi v papani.
vy kakate pravidelne?

jankasramka
26. nov 2010

@akika722 no ty ma vzdy navnadis...uz sa tesim 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
26. nov 2010

@jankasramka ahoj moja,kamoska porodila po 30tych hodinach ☹ zdraveho synceka Gregora,3150ge,50cm,tak s tesiiiim a pijem dnes vinko od radosti 😀 som to cele prezivala s nou cez mobil,peciem kolacik cakam co vychladne sup do ladnicky a idem konecne spat

seagull2404
26. nov 2010

@kahlan1 dufam, ze chapes, ze som len srandovala 😉 chodite na vychod casto?

kahlan1
26. nov 2010

@jankasramka celkom hej ona menej ale da vela naraz 🙂 vazila som ju a stale sa pohybujeme kolo 5500 gramov jeden den o desat menej druhy o desat viac

kahlan1
26. nov 2010

@seagull2404 jasne :D :D teraz uz nie ale teraz idem na tyzden domov a verim ze sa rozpapa

akika722
26. nov 2010

@katulkaaaaaa 😲 😲 😲 😲 30 hodkach??aj moja kamoška bude rodiť pravdepodobne o tyždeň piatok cisarskym

jankasramka
26. nov 2010

@katulkaaaaaa uf, tak asponze to ma za sebou....a ze babo je zdrave. zaujimave meno...gregor-to som uz davno nepocula 🙂
joj a kolacik ti zavidim-ja uz musim vyckat do vianoc. tu sa vobec nepecie... 😔

akika722
26. nov 2010

@jankasramka aspoň nepribereš 😀 😀 😀

liba78
26. nov 2010

Dobrý večer dievčatá, konečne malý spinká. Včera sa uložil až o 23:30. Som bola celkom ko. Dnes bol ale zlatučký, tak som mu to ponocovanie hneď odpustila 🙂 Dokonca sme boli aj na stretnutí s deťmi, vydržal tam 2,5 hodiny. Vyrábali sme veci na mikulášsky detský jarmok. 😉 Trošku som vás dočítavala a našťastie nemáme problém ani s papaním a ani negrckáme. @jankasramka tvojho Pejuška mi je mooc ľúto. Ale určite mu bude lepšie v konskom nebíčku, a tiež by som sa nedokázala pozerať na jeho trápenie. 😢
@mamisqva škoda, že sa vám nepodarilo pristaviť tú terasu. Naša tiež nieje celkom funkčná. Je totiž bez zámkovej dlažby, má len štrk zatial. Ale môj mm sa snaží stíhať všetko kým napadne sneh. Aj dnes dosypával podklad na chodník. 😉 @katulkaaaaaa si šikovná babulka, kozmetika dorazila expresne rýchlo a teším sa na leto, kedy mi určite ukážeš pár jednoduchých trikov na líčenie. Hlavne rýchle, aby som to stíhala a jednoduché aby som ich zvldla 😀

akika722
26. nov 2010

moj mm tak chrape že o chvilu niekto zavola policiu že rušime nočny klud 😀 😀 😀 ok baby dobruuu noc 😉 neda sa to počuvať,zaspal pri telke tak odchaaadzam 😠

liba78
26. nov 2010

@akika722 😀 tak to by bolo zaujímavé zistenie policie. Už vidím ten zápis: "mladý muž svojím hlasným prejavom narúšal nočný kľud na sídlisku v Trebišove. Vzhľadom k faktu, že ho narúšal bez svojho vedomia navrhujeme tento priestupok riešiť dohovorom. Pri zopakovaní priestupku, pristúpime k poriadkovej pokute"

jankasramka
26. nov 2010

@liba78 😀 😀 😀 😀 😀

@akika722 farmar je uz na nete 😝 uvidim ci ma necha dieta pozarat , zatial sa besnie na hradzicke🙂

memory97
27. nov 2010

@kahlan1 alebo skus napisat pediatricke na stranke mama a ja tusim sa to vola a ta ti odpovie, sice to trva skoro tyzden, ale uvidis, za to nic nedas.
Inac ani nas vcera malo pil, ale zas ja to beriem, ze mal taky den. Alebojej skus davat papat fakt pocas spanku, ked sa inac s nou neda🙂 Nebolo nechutenstvo ako vedlajsi ucinok tych liekov, co berie?

memory97
27. nov 2010

@tatulienka my mame nutrilon HA a papame v noci kazde 3-5 hodin a den skoro kazde dve hodiny, uz sme zacali aj so zeleninkou, ale malemu to akosi nevonia🙂

@akika722 ahojky, tak to je super, ze sa vam podarila nova skolka, takze zle skusenosti pokracovali zo starou☹

memory97
27. nov 2010

@jankasramka fuha, tak to sa pekneho veku dozivaju koniky. ale sama vies, ze cim bude starsi, tym sa bude iba viac trapit... je to tazke, ked vidis, ze stracas niekoho koho mas rada...

memory97
27. nov 2010

@kahlan1 u nas to prave opacne funguje, ked ideme na vychod maly vela spi a malo papa 😀 😀 😝 Mala bude urcite priberat🙂 Nas maly tiez teraz posledne dni malo papal, ked nema prepadnutu fontanelu, tak ma dost a nie je dehydrovany, riadim sa aj tym. Mozno fakt ma mala krizu, ktora ju o tyzden prejde🙂 Maly, ked sa narodil, tak to sme mali to iste, ani za svet nechcel papat, vsetko islo z neho vonku a tych par gramov sme priberali niekedy aj tyzden... Musis sa len upokojit,aby mala vedela,ze mamina je kludna a neboj, mala bude v pohode, hlavne ty musis byt, lebo mozno aj ona preto takto papka, ked citi nervozitu z teba.

@liba78 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
27. nov 2010

dobre ranko 🙂 dnes som tu prva,noc sme mali super tak som vyspana 🙂
@liba78 som rada ze balicek prisiel ok,tesim sa na leto
@akika722 uz si mi tu chybala 🙂
dnes mrknem aj ja farmara,nech sa zasmejem...dnes mame oslavu pride rodina - moje meniny,mm ide zapijat vecer babetko co sa vcera narodilo,sa tesim 😒 a zajtra zase dalsi kamosi pridu pozret na maleho,mame plodny vikend 😀

kvietok121
27. nov 2010

dobre rznko dnes je bielo aj u nas v ZA hura uz mam odvolene a tak sa chystame na kysuce

kvietok121
27. nov 2010

@katulkaaaaaa gratulujeme kamaratke a dobru chut ku kolaciku, ktory si zasluzite po takej skvelej noci my sme boli hore o pol druhej a o pol piatej takze horsie ale uz nam to takto asi ostane ved nie je to az tak zle

katulkaaaaaa
27. nov 2010

@kvietok121 moja mi sme boli hore o jednej o strvtej a o siedmej smestavli,ja som si uz zvykla ze sme tri krat hore,ale je super ze len nakojim a spime dalej,neprebalujem,nedavam grgnut nic... 😀 ...ale po tom co som s viki nespala rok si toto uzivam 😵 aj u nas snezi,ale zatial nic moc

akika722
27. nov 2010

dobreeee ranko 😀 😀 😀
s prichodom netu mi dieťa začalo v noci spať 😀 😀 😀 doteraz čo som mala vypadok fakt v noci nespal 😒

akika722
27. nov 2010

čo všetke robite? 😕

akika722
27. nov 2010

😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

akika722
27. nov 2010

krpec ma nasadene antibiotika davam teraz probiotika bio gaia a hnačkuje každy deň ☹ už aj hilak proti hnačke davam,nezabera,,,pomoooooooooooooooooooooooooc 😲 😲 😲 😲 😲

liba78
27. nov 2010

@akika722 neskúsiš ten banán, ako memory. Davidkovi vtedy pomohol. Mu to tuším do mliečka mixovala.

liba78
27. nov 2010

@katulkaaaaaa
@kvietok121 aj u nás je bielo a zatial sa sneh aj drží 😉

akika722
27. nov 2010

@liba78 a ked kojim?odsať?neviem či sa podari,mam krizu,mlieka malo ☹

memory97
27. nov 2010

@akika722 skus rozmixovat 2 kolecka babana a zriedit s MM a malemu das 2 lyzicky, staci i malinko, ale pravidelne. Nam to zahustilo stolicu, alebo aj mrkva je dobra.

memory97
27. nov 2010

@akika722 aj ja som vtedy kojila, troska mliecka odsaj a ked je malo, tak prevar vodicku a troska mu daj do toho rozmixovaneho babana. Stacia 2 lyzicky, pred kazdym papanim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre