♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
28. nov 2010

@mirmaj bude doma aj mm...teraz je na nočnej...keby nebol hodim si to 😅

mirmaj
28. nov 2010

@danulienka35 hej spinka, zabuvala okolo ôsmej, tak chvíľku relaxujem pri vas 😉
@akika722 no tak aspoň že tak aj ked nie vždy je výhra ked su doma ale tak aspoň jedného vždy postráži ked s druhým niekam pôjdeš 😒

kvietok121
28. nov 2010

@akika722 tiez si myslim

kvietok121
28. nov 2010

@mirmaj my uz zaspinkavame ale ak to bude ako vcera bude to tazka noc

mirmaj
28. nov 2010

@kvietok121 čítala som že aj vy už sa častejšie budíte ☹ aj my sme sa tak nejako pred 3 mesiacom začali častejšie budiť a trvá to doteraz, na nas tiež nefungovalo lepšie spávanie po 3 mesiaci ako na Matea 😉

kvietok121
28. nov 2010

@mirmaj ano je to castejsie ale keby sa to vratilo aspon do toho minula noc ... ale to je chorucky to bola des do stvrtej hore, uvidime co dnes

mirmaj
28. nov 2010

@kvietok121 no to bude tým že je choručky, neboj to potom sa vráti späť, len teraz ho trapia tie soplíky a hlieny a všetky tie potvory, želám nech ste rýchlučko zdravý, liečte sa
idem do postele kočky, dobru a pokojnu noc želám všetkým, ahojte

kvietok121
28. nov 2010

@mirmaj aj tebe dobru nocku a aj tamarke nech sladko spinka

liba78
28. nov 2010

@kvietok121 aj si bola na tej pohotovosti ? Pozreli tam Matejka, alebo pôjdeš zajtra svojej doktorke ?

memory97
28. nov 2010

@nyya tak tomu kalendaru by som neverila, podla neho sme mali mat dievcatko 😀

memory97
28. nov 2010

@nyya tak tomu kalendaru by som neverila, podla neho sme mali mat dievcatko 😀

liba78
28. nov 2010

@akika722
@mirmaj dobrú nôcku aj vám a vašim miláčikom. @akika722 ten zajtrajšok máš ozaj náročný, ešte že si šikulka a všetko zvládaš. 🙂 Nás zajtra čaká len očkovanie, a aj to by som sa rada ešte z neho uliala. Uvidím ako vstaneme ráno 😅

kvietok121
28. nov 2010

@liba78 nie zajtra pojdeme, ked mu teplotka nestupla tak sme nesli

liba78
28. nov 2010

@memory97@nyya tak podľa toho kalendára a aj podľa iných výpočtov aj môj Jurko mal byť ženská 😀 a konkrétne ten podľa veku aj prvorodený Maťko mal byť dievčatko. 😲

memory97
28. nov 2010

my sme dnes papali kasicku prvykrat🙂 celkom aj chutila malemu, aspon viac ako zeleninka, ale i tak mliecko muselo byt🙂 teraz spinka uplne odpadnuty🙂 no uvidime, ci prespinka celu noc🙂

liba78
28. nov 2010

@kvietok121 chúďatko malinké, dúfam že bude mať pokojnú noc. Aj odsávaš noštek, alebo má soplíky nižšie ?

liba78
28. nov 2010

@memory97 akú si dala kašičku ? Hami ? A príchuť ?

memory97
28. nov 2010

@kvietok121 aj my sme mali taku teplotku, ked sme mali prvykrat sopliky, ale to sme brali iba sinupret. dufam, ze nocka bude dobra a troska sa vyspite...

kvietok121
28. nov 2010

@memory97 ideme si lahnut tak uvidime, dufam ze si na moje rucicky moc nezvykol lebo zajtra ho cely den nosit, no bude musiet satka pomoooooooct xixixi

kvietok121
28. nov 2010

@liba78 praveze doteraz neboli sopliky ale mam dojem ze sa mu pustaju tak odsavame

memory97
28. nov 2010

@liba78 nie, kupila som ryzovu kasicku nutrilon do mliecka nutrilon HA, je to novinka na trhu. A fakt je chutovo dobra, sme mali co dojedat s mm za malym🙂 som toho akosi vela spravila🙂

liba78
28. nov 2010

@memory97 ešte naučíš mm na baby stravu 😀

memory97
28. nov 2010

@liba78 mam este v zasobe aj ovocnu kasicku tusim od hami a potom kasicku na vecer, ale az od 6teho mesiaca. Ovocna a ryzova su od 4teho mesiaca.

liba78
28. nov 2010

@memory97 dáva sa to z flaše, alebo lyžičkou ? A koľko toho spapal ? Normálne som nedočkavá, hneď by som do malého niečo napchala 😀

memory97
28. nov 2010

@liba78 heheh, ale vies ako rychlo ju zjedol, a neviem neviem, ci maly potom nezacal plackat preto, ze este chcel kasicku 😀 😝

memory97
28. nov 2010

@liba78 ja mu to davam lyzickou. Ale prisla som na to, ze ked mu dam z kovovej, tak odmieta jest. Z plastovej papka bez problemov🙂 Urobila som kasicku do 100 ml a zjedol nieco medzi stvrtinou a polovicou. Aj tak dost🙂 Ale davala som mu najskor mliecko, lebo velmi placka, ked ma hladne brusko.

liba78
28. nov 2010

@memory97 aspoň vieš, že mu chutí 🙂

memory97
28. nov 2010

@liba78 ved to, som sa obavala, ci to vobec bude chciet, ked so zeleninkou je to zatial bieda.

memory97
28. nov 2010

pre inspiraciu: http://www.baggi.sk/

danulienka35
28. nov 2010

@mirmaj no ja nestiham nejak

hajatanufus
29. nov 2010

@kvietok121 ahoj vypadol mi net a potom som sa zase koli povinnostiam sem nedostala az teraz no mala mi prespinkala skoro cely den asi z toho ze je chora a teraz tiez spinka dala som jej ten sirup od kaslu uvidim co zajtra povie dr. 🙂 idem vas docitat a pojdem aj ja spinkat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre