♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 tak si vyspata...čo? 😒
a ako mu je dnes????

akika722
30. nov 2010

@vladka84 tak to som moja zvedava aj ja...štvrtok mi ma povedať čo a ako 😒 som ostala fakt prekvapena...

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 tak to si ma dostala dvakrat ze dvojnasok porodnej vahy tak to si myslim ze budeme mat chyba nam uz len 780 a pol roka budeme mat za 3 mesiace a teraz sme za mesiac pribrali 770 g 😀 😀 😀 😀 tak uz ziadne starosti o grckanie a o papanie len vydrzat tie niekedy nervy s papanim
a ze prikrmy mne nasa dr povedala ze az od 6 mesiaca, ja som myslela ze po ukonceni 5. to bude najlepsie pekne pomalicky ochutnavat tak neviem

kvietok121
30. nov 2010

@katulkaaaaaa uz som na to prisla ... vtedy sa proste len hra a ked sa chce poriadne napapat tak to dokaze a tie ostatne ako keby sa len chcel trosku napit a ked sa mu roztecie tak prsko vypluje

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 no myslim ze lepsie ale uvidime zajtra preto ze sopliky stale pocujem v nosteku aj preglga ale uz menej ani tak moc uz nekasle ked je na chrbatiku ztoho ze mu zabieha tak dufam ze bude lepsie

kvietok121
30. nov 2010

@evanns ano zima je tu dokonca aj v za poriadne nasenzilo
@helen1007 tak krasny stedry den
@vladka84 tak vas tam riadne zavalilo kukala som v spravach
@hajatanufus tak dufam ze budeme coskoro fit

akika722
30. nov 2010

@kvietok121 k bude mať naladu davaj ho aj na bruško aby mu to vytekalo von..na mojho to zaberalo 😉
no....ak mi da dr,nejaky papier/ona väčšinou všetko čo robi s malym piše kopiruje a dava mi...no sfotim to a hodim sem foto 😀 ohladom tych prikrmov 😀

kvietok121
30. nov 2010

@jankasramka budeme sa tesit chybala by si nam

akika722
30. nov 2010

ok.kočky
večer...paaaaaa...idem umyvať riad 😖 a ešte podlahy 😖

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 ok tak to som zvedava, inac davam na koniky uz vydrzi aj tak 3-4 minutky dokonca sa aj niekedy usmeje, uz rastieme predtym nevydrzal ani minutu

mirmaj
30. nov 2010

@akika722 super že je Semi OK, tešíme sa s tebou 😉 no tak za chvíľu môžete aj vy vyskúšať mrkvičku, my začíname už tento týždeň, som zvedava ako nám to pôjde 😝

fialka5959
30. nov 2010

@akika722 Novy, ale treba vlasy vzdy fukat aby som vyzerala 😉

majka35
30. nov 2010

no dobrý deň sa praje vospolok 🙂
ja som taká odborníčka v širokom balení bábetka, stačilo mi to iba raz, aj to na dvadsať minút a na kontrole mi bolo povedané, že mamička, nebaľte, jadierka sú v poriadku ... som to asi veľmi odborne urobila

o hodinu si ideme pre včeličku ... to bude plaču, ale nie terezkinho, ale môjho 😒
aj by som si prečítala, čo ste to tu popísali, keby moja tak nekričala ... napapaná, vyspinkaná /20 minút!!! od rána/, tak neviem, prečo kričí
😀

kvietok121
30. nov 2010

@mirmaj ako to rychlo ide uz idete papat tuhe, zachvilu si tu budeme vypisovat ktore skor zacalo chodit

kvietok121
30. nov 2010

@majka35 ach maji mas tam rodeo co? to je super ze ste ok

ked si pomyslim ze my ideme az na konci januara ☹

majka35
30. nov 2010

@kvietok121 prečo až tak neskoro?

majka35
30. nov 2010

keby ste počuli moju ako kričí 😕 uši si musím zapchávať ... ráno o pol šiestej tiež takto začala kričať a mala srandy kopec v postieľke ... barborka ked sa zobudila, tak som ani nevedela, že je už hore ... ale tento malý krikľúň budí celý blok

kvietok121
30. nov 2010

@majka35 ja netusim to sa kazdy cuduje, to je v ZA tak, isli sme v 3 tyzdni vsetkym rovnaky text ked bolo vsetko ok: Vsetko je v poriadku balte ako nadalej a kontrola bude v januari

kvietok121
30. nov 2010

@majka35 aspon ze neplacka

majka35
30. nov 2010

@kvietok121 zvláštne 😕 pri barborke som chodila na kontrolu každeý mesiac a baliť som musela až do piateho mesiaca, ale vtedy som balila poctivo, teraz som na to "zabudla" 😵

kvietok121
30. nov 2010

@majka35 no netusim preco to tak je ja tiez uz nebalim len v noci

evanns
30. nov 2010

@majka35 a ku komu chodis s nozickami?

kvietok121
30. nov 2010

dnes tu nikoho maminky my stale spinkame idem dorobit ryzovy nakyp mala som na neho obrovsku chut

memory97
30. nov 2010

@katulkaaaaaa do -10 stupnov mozes ist s vacsim babatkom, novorodeniatka a malicke deticky do -5 stupnov🙂
Uz som si to zistovala, kedze chodim kazdy tyzden s malym na tu vojtovku, ak bude viac ako -10 tak ostavame doma🙂

@akika722 v tom mal pravdu primar, kedze ta tuha strava je tazsia ako mliecko, ani mi uz tolko negrckame, aj ked sem-tam mu mliecko vybehne, ked si odpije viac ako mu zaludok dovoli🙂 co sa tyka toho, tak najviac nam chuti mix zeleninky, takze mu stale nieco nove pridavam o chvilku z toho bude mat zeleninkovu polievocku🙂

ako je to so spenatom, ten treba varit, alebo ho len rozmrazim a pridam k rozpucenej zeleninke?

21
30. nov 2010

Zdravim vsetky maminky! Len necitam...

kvietok121
30. nov 2010

@21 ahojky aj my teba, pozeram ze uz mate 4 mesiace super

majka35
30. nov 2010

@evanns Dr.Abdi do Ergomedu

danulienka35
30. nov 2010

@jankasramka v pohode drzime palecky aby cesta bola ok 😉

danulienka35
30. nov 2010

@kvietok121 neboj bude v pohode prcinek malinky krasny 😉

kvietok121
30. nov 2010

@danulienka35 eraz znova spinka spinkali sme od jedenastej do tretej ale s tym ze som ho dvakrat kojila - teda dala zapit, plackal tak som ho prilozila ani ocu í neotvoriltrosku potahal a spinkal dalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre