• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 tak si vyspata...čo? :unamused:
a ako mu je dnes????
30. nov 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 tak to som moja zvedava aj ja...štvrtok mi ma povedať čo a ako :unamused: som ostala fakt prekvapena...
30. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to si ma dostala dvakrat ze dvojnasok porodnej vahy tak to si myslim ze budeme mat chyba nam uz len 780 a pol roka budeme mat za 3 mesiace a teraz sme za mesiac pribrali 770 g :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uz ziadne starosti o grckanie a o papanie len vydrzat tie niekedy nervy s papanim
a ze prikrmy mne nasa dr povedala ze az od 6 mesiaca, ja som myslela ze po ukonceni 5. to bude najlepsie pekne pomalicky ochutnavat tak neviem
30. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa uz som na to prisla ... vtedy sa proste len hra a ked sa chce poriadne napapat tak to dokaze a tie ostatne ako keby sa len chcel trosku napit a ked sa mu roztecie tak prsko vypluje
30. nov 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no myslim ze lepsie ale uvidime zajtra preto ze sopliky stale pocujem v nosteku aj preglga ale uz menej ani tak moc uz nekasle ked je na chrbatiku ztoho ze mu zabieha tak dufam ze bude lepsie
30. nov 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ano zima je tu dokonca aj v za poriadne nasenzilo
@helen1007 tak krasny stedry den
@vladka84 tak vas tam riadne zavalilo kukala som v spravach
@hajatanufus tak dufam ze budeme coskoro fit
30. nov 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 k bude mať naladu davaj ho aj na bruško aby mu to vytekalo von..na mojho to zaberalo :wink:
no....ak mi da dr,nejaky papier/ona väčšinou všetko čo robi s malym piše kopiruje a dava mi...no sfotim to a hodim sem foto :grinning: ohladom tych prikrmov :grinning:
@jankasramka budeme sa tesit chybala by si nam
ok.kočky
večer...paaaaaa...idem umyvať riad :confounded: a ešte podlahy :confounded:
30. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ok tak to som zvedava, inac davam na koniky uz vydrzi aj tak 3-4 minutky dokonca sa aj niekedy usmeje, uz rastieme predtym nevydrzal ani minutu
30. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 super že je Semi OK, tešíme sa s tebou :wink: no tak za chvíľu môžete aj vy vyskúšať mrkvičku, my začíname už tento týždeň, som zvedava ako nám to pôjde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 Novy, ale treba vlasy vzdy fukat aby som vyzerala :wink:
30. nov 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobrý deň sa praje vospolok :slight_smile:
ja som taká odborníčka v širokom balení bábetka, stačilo mi to iba raz, aj to na dvadsať minút a na kontrole mi bolo povedané, že mamička, nebaľte, jadierka sú v poriadku ... som to asi veľmi odborne urobila

o hodinu si ideme pre včeličku ... to bude plaču, ale nie terezkinho, ale môjho :unamused:
aj by som si prečítala, čo ste to tu popísali, keby moja tak nekričala ... napapaná, vyspinkaná /20 minút!!! od rána/, tak neviem, prečo kričí
:grinning:
30. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ako to rychlo ide uz idete papat tuhe, zachvilu si tu budeme vypisovat ktore skor zacalo chodit
30. nov 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ach maji mas tam rodeo co? to je super ze ste ok

ked si pomyslim ze my ideme az na konci januara :frowning2:
30. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 prečo až tak neskoro?
30. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste počuli moju ako kričí :confused: uši si musím zapchávať ... ráno o pol šiestej tiež takto začala kričať a mala srandy kopec v postieľke ... barborka ked sa zobudila, tak som ani nevedela, že je už hore ... ale tento malý krikľúň budí celý blok
30. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja netusim to sa kazdy cuduje, to je v ZA tak, isli sme v 3 tyzdni vsetkym rovnaky text ked bolo vsetko ok: Vsetko je v poriadku balte ako nadalej a kontrola bude v januari
30. nov 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 aspon ze neplacka
30. nov 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 zvláštne :confused: pri barborke som chodila na kontrolu každeý mesiac a baliť som musela až do piateho mesiaca, ale vtedy som balila poctivo, teraz som na to "zabudla" :dizzy_face:
30. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 no netusim preco to tak je ja tiez uz nebalim len v noci
30. nov 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a ku komu chodis s nozickami?
30. nov 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu nikoho maminky my stale spinkame idem dorobit ryzovy nakyp mala som na neho obrovsku chut
30. nov 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa do -10 stupnov mozes ist s vacsim babatkom, novorodeniatka a malicke deticky do -5 stupnov:slight_smile:
Uz som si to zistovala, kedze chodim kazdy tyzden s malym na tu vojtovku, ak bude viac ako -10 tak ostavame doma:slight_smile:

@akika722 v tom mal pravdu primar, kedze ta tuha strava je tazsia ako mliecko, ani mi uz tolko negrckame, aj ked sem-tam mu mliecko vybehne, ked si odpije viac ako mu zaludok dovoli:slight_smile: co sa tyka toho, tak najviac nam chuti mix zeleninky, takze mu stale nieco nove pridavam o chvilku z toho bude mat zeleninkovu polievocku:slight_smile:

ako je to so spenatom, ten treba varit, alebo ho len rozmrazim a pridam k rozpucenej zeleninke?
30. nov 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetky maminky! Len necitam...
30. nov 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 ahojky aj my teba, pozeram ze uz mate 4 mesiace super
30. nov 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns Dr.Abdi do Ergomedu
30. nov 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka v pohode drzime palecky aby cesta bola ok :wink:
30. nov 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 neboj bude v pohode prcinek malinky krasny :wink:
30. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 eraz znova spinka spinkali sme od jedenastej do tretej ale s tym ze som ho dvakrat kojila - teda dala zapit, plackal tak som ho prilozila ani ocu í neotvoriltrosku potahal a spinkal dalej
30. nov 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok