♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
30. nov 2010

@alure ok moja mi uz mame 6,55 sme papkosi 😉

danulienka35
30. nov 2010

@alure jej su uzasny krasny 😉

kvietok121
30. nov 2010

@alure zlatulinky anjelik

kvietok121
30. nov 2010

@alure tak bezkaj nech sa ti v hre dari papa alebo nie nech sa oliverkovid ari

seagull2404
30. nov 2010

@alure ja som malej tiez dala hracky vsade a tiez mam aj sustiace, hrkotajuce, vibracne, ked do nich nahodou udrie, vyska od radosti, ale este si ich nechyta, ani sa nepretaca na bok, skor,ked lezi, tak sa dviha ako na sedenie

danulienka35
30. nov 2010

@seagull2404 to robi i nasa ale past koniky nechce lenivka

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@alure moj maly ide do sedu uz od tretieho mesiaca,uz sa ani nesnazim mu v tom branit,je proste dopredu tak mi povedala aj dr,pozri na foto toto je naj poloha-aj takto ako sedi s viki,inak uz nechce ani byt-aj ked lezi na chrbate stale sa dviha akoby brusaky robil @akika722 ja tiez zostanem s prikrmami od 6mesiaca ,aj pri viki som tak spravila,zajtra sa spytam na poradni na to dr,baby vidite?kedysi sme balili na siroko teraz nie,stale ti dr vymyslaju 😀

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@alure zlaticka mas doma 🙂

kvietok121
30. nov 2010

@katulkaaaaaa jaki su zlatulinky presne to robi aj nas dorbec, dobre si to vystihla s fotakom

alure
30. nov 2010

@danulienka35 ja som zvedavá na našu váhu..ale poviem ti že ho už niekedy nevládzem 😖
@kvietok121 jej ďakujem sú to moje zlatíčka..Oliver samozrejme vyhral 😀 ale pomohla som mu k tomu ja..máme takú vcelku fajn hru ACTIVITY kde sa zpínajú mozgové závity 😅
@seagull2404 niektoré deti robia niečo skôr niečo neskôr...to som si všimla už pri Oliverovi a ani som to extra neriešila.

@katulkaaaaaa presne akoby robil brušáky 🙂 Simonko je krásnučký a ten jeho kukuč 🙂Máš doma nádherný párik moja

alure
30. nov 2010

@danulienka35 ja som zvedavá na našu váhu..ale poviem ti že ho už niekedy nevládzem 😖
@kvietok121 jej ďakujem sú to moje zlatíčka..Oliver samozrejme vyhral 😀 ale pomohla som mu k tomu ja..máme takú vcelku fajn hru ACTIVITY kde sa zpínajú mozgové závity 😅
@seagull2404 niektoré deti robia niečo skôr niečo neskôr...to som si všimla už pri Oliverovi a ani som to extra neriešila.

@katulkaaaaaa presne akoby robil rušáky 🙂 Simonko je krásnučký a ten jeho kukuč 🙂Máš doma nádherný párik moja

danulienka35
30. nov 2010

@alure vies aka je tazka ani ja nevladzem 😀

kahlan1
30. nov 2010

Ahojte 🙂

@alure no fešakov mas doma 🙂

seagull2404
30. nov 2010

@alure ved to ano,ja sa tym nejak netrapim,ale sa mi pacilo ako pekne si to opisala 😉

kvietok121
30. nov 2010

@alure to je dobre, tiez mam rada spolocenske hrya ked sa stretneme so surodencami a netere (12r ) a synovec (9r) tak hrame carcasone, osadnikov, ... podobne

jankasramka
30. nov 2010

ahojte!
@alure
@katulkaaaaaa som pred par dnami citala v jednej knizke (spanielskej) ze vraj to je to normalne ked sa tak tahaju, ale vraj to so sadnutim este nema nic spolocne. ze to je len take cvicenie ako prevalenie na bok a tak. a ze to nerobia vsetky babetka, len niektore...
...mateo to napriklad vobec nerobi...
ste sikovni...no podla mna ked si takto trenuju svaly tak si aj skor sadnu. uz som zvedava 😉

danulienka35
30. nov 2010

@katulkaaaaaa aky je sikovny 😉 krasny

akika722
30. nov 2010

baby už mam dosť ☹
po obede mi volala dr 😢 sa pytala či maly nedal niečo špinave do pusy...tak hovorim,pre boha nieeeee
tak že ked robila stery poslala ich do KE a teraz došli vysledky 😢
maly ma teličko premnožene kvasinkami 😢 a prišli sme nato že to trva už asi dlho 😢 😢 😢
pamätate čo mal maly biele v puse čo sme riešili?vraj to bolo treba liečiť liekmi a sirupami...no stara dr mi odporučila cukor praškovy ja som kupila tu fialovu vodičku...žiadne lieky nič...štvrtok rano mam isť pre sirup a musi sa okamžite liečiť,hrozi nam plucna pneumonia/zapal pluc/ 😢 😢 😢
dufam že tomu sa vyhneme...prečo sa na nas všetko v poslednom čase tak lepí? 😢

alure
30. nov 2010

@seagull2404
ďakujem 🙂 no a keď sa to vezme v globále dievčatá sú šikovnejšie ako chlapci (vraj) tak čoskoro nás Tamarka niečim prekvapí 😉
@kahlan1
no moje pokladíky obaja 😀 Ako papáte posledné dni Som sa tu nevedela dostať a spätne čítať sa mi toľko nechce a ani to nezvládnem....
@kvietok121 carcasone hravame aj my a Oliver je úplný lego maniak tak dostal aj zopár lego stolných hier 😉 dokonca sa mi podarilo zohnať Lego adventný kalendár ...
Nám robí mikuláša jeden bývalý sused,pobehá celé sídlisko a urobí deťom radosť ..už sa neviem dočkať nedele večera 😀

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 to nemyslis vazneko to mohol dostat???

alure
30. nov 2010

@jankasramka
jej ahoj jani 🙂 Ako sa máte? čo drobček ? A ak sa smiem opýtať ako to dopadlo s Pejkom? ☹ nemala som pár dní prístup na MK tak neviem čo sa udialo...
@akika722

tak to ma moc moc mrzí mojko,ale neboj sa zvládli sme tu s našimi miláčikmi aj horšie veci čoskoro to bude dobré ...

kvietok121
30. nov 2010

@alure aj my sme synovcovi kupili lego

danulienka35
30. nov 2010

@akika722 co no to je des chudiatko stale nieco ☹ sucitim stebou moja

akika722
30. nov 2010

@kvietok121
@alure vraj to ma z toho...lebo to biele v puske boli kvasinky a neliečilo sa to ako sa malo tak sa to dostalo do celeho telička ☹

jankasramka
30. nov 2010

@kvietok121 mm ma bratanca 9r. a ten chce stale hrat len monopoly 😀
len k nim dojdeme a uz to vytahuje 😀

21
30. nov 2010

@katulkaaaaaa presne toto robi aj Terezka.tiez od tretieho mesiaca. Normalne mam pocit, ze sa z lahu nie posadi, no postavi,,, 😀 😀 😀

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@akika722 preboha snad to bude ok,chuda male...sa na vas lepi vsetko nakopu ☹ moja neboj sa nasadia sa lieky a bude to dobre
@jankasramka jani to som rada ze je to ,,normalne"...je sikovnejsi ked to porovnavam s viki
@danulienka35 dakujem 🙂

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@21 😀 😀 😀 terezka je sikulka,a ako sa mate?co tie tvoje migreny je to lepsie?

akika722
30. nov 2010

@katulkaaaaaa dufam,ale už nevladzem moja

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 jedanenky! no ja som ti pisala ze ten cukor je hovadina- stara skola....
lebo ved kvasinka je plesen to treba liecit normalne....
potom uz ide len o imunitu ci sa dokaze ubranit organizmus...tak dufam ze ten zapal pluc nebude.... davaj mu vitaminy urcite...
no ty mas tych problemov teraz fakt nad hlavu ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre