♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
30. nov 2010

@jankasramka ake vitaminy?bere do zajtra ATB a probiotika mu davam...čo ešte možem?????

kvietok121
30. nov 2010

@jankasramka to je dobre ajnas i su na hry

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 chudacik samko

jankasramka
30. nov 2010

@kvietok121 to je candida.
ide o to ze ju mas normalne v tele, v traviacom trakte a nijak to neprekaza...aaaaaaale...ak sa oslabi organizmus-napr. nadcha, chripka alebo stres, tak zrazu sa moze zacat mnozit - v traviacom trakte moze vyvolat-dutie, bolesti brucha, alebo moze osidlit mocovopohlavnu sustavu ked mas palenie, svrbenie atd. a tiez moze byt generalizovana ked ju mas uz v celom tele.
jasne da sa to liecit lenze tym ze je to plesen je to komplikovane....

to sa tyka deti aj dospelych...

seagull2404
30. nov 2010

@alure mna prekvapuje stale 🙂 momentalne tym strasnym skriekanim od radosti

kahlan1
30. nov 2010

@alure papame iba v spanku, cez den nechce ani pocut o papani. Teraz mame spapanych 510 a este jej dam papat dvakrat - ale je to bieda ☹

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 moja aj atb moze byt pricina....
to je jeden s faktorov. ked niekto berie atb hned sa mozu zacat mnozit kvasinky. mne sa to stavalo cez tehu. hned jak som dobrala atb tak som musela liecit candidu- samozrejme inymi liekmi. to som mala asi 3 krat...

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 a co sa tyka vitaminov-tak to urcite je cosi dostat. ja davam stale A,D,E vitamin. ale videla som v lekarni aj multivitainove kvapky pre babetka...
takze na sk urcite mate aj vecsi vyber. samozrejme ono to nevylieci, len podpori imunitu aby nedoslo k nicomu horsiemu

akika722
30. nov 2010

@jankasramka musim niečo popozerať ☹

akika722
30. nov 2010

čo možem ak ma boli ucho tak že idem skapať?

danulienka35
30. nov 2010

@katulkaaaaaa nedakuj je to sikulik krasny

jankasramka
30. nov 2010

@kahlan1 mateo uz tiez druhy den takmer nic nevypije. ja sice kojim ale to vidim, ani nema chut ani "cas". ho prilozim a ani necucne len sa rehni.ale tak je spokojny takze mi to nejak nevadi.
sak baby pisali ze sa to stava ze takmer nechcu papat....

kahlan1
30. nov 2010

@jankasramka hej ze ich bavi vsetko ine len nie papanie, aj my sa hrame smejeme kecame a tak nemame cas na papanie - tak ked spi jej dam. Len dnes to je uz 9 den - som z toho nestastna ale hlavne ze je spokojna ona 🙂

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 nemas zapal stredneho ucha????

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 inak ked si spominala ze sa ta dr. pytala ci nemal cosi spinave v puse tak som si spomenula ze minule som videla take dievcatko- cca 1,5 roka- ufulana, vsetko spinave a hrala sa s takym zaqsranym kusom igeliky co nasla na ulici- ono si sadlo na obrubnik premavanej cesty a zacala si to pchat do ust.....mna az pri srdci stislo.... ☹
a jej foter tam vedla nej cosi na ulici predaval....

akika722
30. nov 2010

@jankasramka neviem...na lavej hrdla mam mandlu ako golfovu loptičku už dlho,ucho som citila už asi pred troma dnami ale nie až tak ako dnes...hrozna bolesť

akika722
30. nov 2010

@jankasramka ☹ ☹ ☹ tak to je sila,,,chudatko malinke ☹

seagull2404
30. nov 2010

@akika722 my berieme cebion ako prevenciu proti nachladnutiu 😉

akika722
30. nov 2010

@seagull2404 no...cebion som minule poslala kupiť mm a nemali tak mu dali pomaranovych martankov-sirup-to je od roka 😠

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@akika722 drzim palce aby sa to dalo rychlo do poriadku,no proti bolesti ibalgin alebo parlen
@jankasramka to je hrozne s tou malou ☹

akika722
30. nov 2010

@katulkaaaaaa pomože aj na ucho?no bežim pre paralen...cely či polku???

kvietok121
30. nov 2010

@jankasramka hrozne

katulkaaaaaa
30. nov 2010

@akika722 ja ked mam migrenu dam si normalne 500ku paralen,jasne ze aj na ucho na kazdu bolest

akika722
30. nov 2010

@katulkaaaaaa už ho mam v sebe... 😒 len nech zabere čim skôr 😒

akika722
30. nov 2010

ja normalne rozmyšlam či mi niekto neuriekol rodinu...eviem či niečo take existuje,ale...

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 mozes aj 1g t.j. 2 tabletky. ale podla mna staci ak si das jeden.
inak mala by si zbehnut k lekarovi aj ty, lebo len behas s detmi a na seba nemas cas. taky neprelieceny zapal ucha tiez nie je bohvieco.
zozen niekoho nech postrazi deti a ty zbehni k dr.

kvietok121
30. nov 2010

@akika722 neboj moja to prejde

kvietok121
30. nov 2010

@katulkaaaaaa
@akika722 inac k tomu paralenu ked som mala zapaly povedal mi gyn ze mozem az 8 denne a neuskodi ani ked kojim

jankasramka
30. nov 2010

@akika722 zial existuje.... tu je to velmi caste...take vselijake pochybne samanske praktiky....
ale nemysli na to. podla mna nie si nejaky konfliktny typ cloveka. to by muselo byt vazne aby ti niekto take nieco urobil. to bude len nahoda ze to na vas doslo takto po kope. to prekonate a bude klud.....

akika722
30. nov 2010

@jankasramka Paťka mi nesie mama do školky zajtra,mm v praci...každy pracuje ☹ mam smolu

len sa tu sťažujem stale

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre