♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

meredit
1. dec 2010

@denisocka nie moja ma modre, nema mat pokom hnede🙂

akika722
1. dec 2010
akika722
1. dec 2010

@denisocka s čim sa rad hra?

vladka84
1. dec 2010

@mirmaj ja som bola hotova ☹ esteze bol doma mm, ten mi ju potom vzal do druhej izby, ked videl, ze to nezvladam, ja som medzitym urobila uhlikovu vodu a preslo jej to, ale aj tak to bola najhorsia polhodina...az sa dusila, co medzi placom nestihala dychat 😖 tak mi mamina potom hovorila, ze aj ja som bola taka citlivka, ze stacilo, aby sa na mna pozrel niekto cudzi, alebo aj z rodiny ak ma dlho nevideli a hned mi bolo zle, este ja do skoly ked som chodila, tak sa mi to stavalo... tak mi potom vzdy po navsteve urobila uhlikovu vodu a bolo dobre...

akika722
1. dec 2010

@vladka84 aj ja mam rozdielne deti 😀

denisocka
1. dec 2010

@meredit aj z dvoch modrych možu byť hnede 😀

len som chcela vedieť,či deti čo budu mať hnede,či už ich teraz maju hnede . my tiež mame modre a nechcem aby zhnedli 😀

denisocka
1. dec 2010

@akika722 tak autan ale tých mame namraky vela

mirmaj
1. dec 2010

@denisocka my máme už hnede a dosť dávno 😀
@akika722 tá je krásna, ale už nejdem kupovať, máme toho doma už akosi veľa 😀
@vladka84 u nas bol ešte aj bracho s frajerkou tak sa ani nemohla ukludniť vôbec až pokiaľ nezaspala ☹

akika722
1. dec 2010

@denisocka my mame sivo modre očka

a ta tabulka na stojane?nekresli si rad?

meredit
1. dec 2010

@denisocka vies co mam kamosku, co ma tiez 3mesacnu babu a ta uz ma hnede oci teraz, ale zevraj sa farba moze zmenit az do pol roka🙂

akika722
1. dec 2010

@mirmaj to malo byť pre Kiku,paťko jej -mu priniesol do nemocnice že od neho darček 😀

akika722
1. dec 2010

hambim sa ale idem ustlať postele 😅

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 aha, tak som trafila, nehanbi sa ja som ešte v pyžame a tiež neustlané postele 😝 😝 vstupujem si teda do svedomia a idem sa prezliecť a ustlať, ale už mam jednu pračku opratu a vyvešanu a riad uložený v umývačke, takže aspoň trocha snahy už som vyvinula dnes 😀 😀

akika722
1. dec 2010

@mirmaj moja snaha na dnes?obliekla som Paťka do školky 😀 😀 😀

mirmaj
1. dec 2010

@meredit ak spi moc veľa cez deň tak myslím že to môže byť problem pri večernom uspavaní, koľko krát a ako dlho spí cez deň? my nemáme problem s večerným uspavaním, ja položím do postielky a zabúva, ak sa ešte moc mrví tak sedím pri nej a vložím dudku ak jej vypadne ak je kľudná ked ju položím, nechám a odídem, ako kedy. a ukladáme sa vždy okolo 20, ak je moc unavená tak aj skôr

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak som ťa dnes tronfla 😀 😀 😀

mirmaj
1. dec 2010

@meredit ale my máme zasa problem cez deň len tak zaspať, ak nejdeme von tak by dokazala asi aj nespať alebo tak po 20 max 30min. je hore

akika722
1. dec 2010

@mirmaj ok...taaaaaaaaaak...ešte uvarim paradajkovu polievku 😀 neboj mne po obede dojde domov tornado

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak si lepšia ja dnes nevarím 😀 máme od včera cestoviny so syrovo - šampionovou omáčkou 😉

akika722
1. dec 2010

@mirmaj my sme mali 20 zapekanych palaciniek včera mm ich všetke spasal...tak aspoň polievku dnes kedže je mm v praci 😀

denisocka
1. dec 2010

tak ste ma potešili,už sa asi nezmenia. my tiež mame v sukromke chalana,čo ma snad od porodnice hnede,tak som chcela vedieť ked sa piše,že do 6mes za zmenia

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 20??? ja som ich urobila 7 a mali sme ich 2 dni 😝 😝 to maš dobreho papkača doma 😀 😀

akika722
1. dec 2010

@mirmaj zjedol na obed 5-6?nejak tak a o 3 hodky dalšich 5...a to nevie pribrať 😖

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak ten ma super trávenie 😀 môj mm zjedol na obed 1 a 1/2 a to som nerobila polievku len som ku nim ešte urobila zeleninový šalát, že až to mame trocha dietnejšie a večer potom zjedol asi ešte 1, ja som tiež zjedla za celý deň 2,5 a 2 nám zostali ešte na druhý deň 😀 😀

akika722
1. dec 2010

@mirmaj 😲 😲 😲 😲 😲 vymeň mm 😀 😀 😀 😀 😀 ja vyvaram ako zavodna jedaleň a mm ma nohy ako srnka 😖

akika722
1. dec 2010

@mirmaj akože ja ked robim segedin moj mm zje na obed 8-9knedli a do roboty berie jednu celu knedlu 😕 a palacinky z LITRA mlieka na sladko u neho nie je problem 😅 na raňajky ma 5 rožkov ja som aj z jedneho plna 😅

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 tak to nezávidím teda 😠 ale mm vymením, máš sympoša 😀 😀 😀 ja mam niekedy pocit že zjem viac ako on 😝 😝 ale on zasa vyjeda večer chladničku ked ide spať ale to ja nerobím, aspoň niečo teda 😀

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 to fakt poriadne spotrebuje toho, hadam nebudu chalani po ňom taký papkáči lebo budeš mať čo robiť 😲 😲 moj mm zje na raňajky 2 rožky a pri segedíne tak max 5 knedlí 😉

akika722
1. dec 2010

@mirmaj haaaaaaaa neboj hned by si ho vratila 😀 😀 😀 ta maďarska nátura jeho niekedy 😖

akika722
1. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 že 2 rožky 😀 😀 😀 no Pati papkač moc nieje len na cestoviny a paradajkove polievky omačky 😀 no Samko sa oblizuje ked vidi že niekto je a vrieska pri tom 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre