♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
1. dec 2010

@danulka3 ja som dala polovicu paralenoveho čipku a myslím že večer mala trocha zvýšenu teplotu ked som si išla ľahnuť tak bola trocha taka teplejšia ale nemerala som že koľko a potom v noci ked som skúšala tak už ani nebola tepla tak myslím že jej ani nestúpla nejako

hajatanufus
1. dec 2010

@mirmaj dakujem no da sa to teraz je to uz lepsie klop klop 🙂
inak ste tu spominali aj to urieknutie a veru ked som bola este na sk tak lucinke vela krat ozislo z oci hlavne raz v obchodaku tak strasne kricala a hned som vedela ze co tak som segru posla pre zapalky a pohar vody a robila som jej uhlikovu vodu a pretrela som ju a hned to preslo a vedela som aj od koho lebo ked som lucinku krmila na lavicke tak jedna pani na nu tak cumela tak som si od nej odsadla a spravila tu vodu ale skoro ma nacapal sbs bolo to natesno 🙂 inak som mala doma vzdy svatenu vodu z kostola a s tou som malej vzdy rano robila krizik na cielko a bolo dobre

vladka84
1. dec 2010

@mirmaj to ti povedala dr., ze dat preventivne? nam zasa povedala, ze podanie vtedy ak nema teplotu znizuje tvorbu protilatok 😕

kvietok121
1. dec 2010

@mirmaj tak to mas pravdu nasluzbu by som kaslala

akika722
1. dec 2010

@danulka3 nurofen...sirup

hajatanufus
1. dec 2010

@akika722 dakujem to skor ja obdivujem teba mas toho tolko co sa teba nalepilo ale verim ze uz sa to od teba zase vzdiali a bude dobre a tiez mas podarenych chlapcov a ako sa podobaju najprv som musela lepsie kuknut na tie fotky lebo sa mi zdalo ze tam mas len Samka v tom vaku a potom som zistila ze je to Patko

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 hej Dr. mi to povedala 😲 😲 že je to aj od bolesti tak aby ju to nebolelo tak ja už som fakt z toho jeleň každý poviem inak 🙄

vladka84
1. dec 2010

@mirmaj jasneee, Timka sa zatial vyvala v snehu a Karinka bude v kociku... my uz sme takto zvyknute 😝 dnes sme napr. umyvali schody (lebo u nas sa umyva dvakrat do tyzdna - v stredu a v sobotu, to vymysleli babky, co cely den nemaju co robit) - Timka bola sice este v skolke, ale Karinka mi pomahala z kocika 😀

kvietok121
1. dec 2010

@hajatanufus takze sneh aj v UK

akika722
1. dec 2010

@hajatanufus 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no...obaja su po mm 😀 😀 😀 😀 😀
ale...nemaš ma začo obdivovať,v podstate som si nato zvykla že nikdy nebude dobre... 😒

baby držte palce..mm pride o hodku a kupili sme vianočnu loteriu tak na nas myslite nech aspoň niečo vyhrame 😅

akika722
1. dec 2010

@vladka84 kašlala by som aj na babky 🙄

vladka84
1. dec 2010

@kvietok121 my uz nemame, akurat take suchsie nozky teraz, ale to premastime a bude dobre... no ale ja som prisla na to, ze to mala z medu... odkedy ho nejem, je vsetko v poriadku.. klop - klop 🙂 dokonca aj cokoladu mozem 😀 akurat cez vikend som si dala pomaranc, tak mala na licku trosku vyhadzane,ale uz nema..
inak, robil nam zle excipial... co som nechapala, ale normalne jej to scervenalo a mala to viac podrazdene, tak som prestala davat, aj tu bahnovu gebuzinu, mastila som len s modrou indulonou a vsetko preslo 😉
vy to kde mate?

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 tak to by som fakt nerobila, ved ked maju toľko času môžu umyť aj za teba to nevidia že maš 2 male deti? 😝
@akika722 jasne držíme palce všetky čo máme, nech vyhráte 😉 koľko môžte najviac vyhrať?

akika722
1. dec 2010

@vladka84 ješ citrusy?som sa chcela dnes opytať...možem do čaju citron?? 😕

vladka84
1. dec 2010

@akika722 vies ake su otravne? oni ti normalne pridu zaklopat, ze: mate sluzbu, uz ste umyli schody, lebo nevidno... tak mi liezli na nervy, ale uz dlho nebudu, lebo mame v plane stahovanie... uvolnil sa na nasom sidlisku moj vysneny byt - v tehlovom domceku, kde su len 4 byty, velky dvor so zahradou, velikanske izby, krb, skoro ako v dome... tak cakam co sa z toho vykluje 😒

akika722
1. dec 2010

@mirmaj idem pozrieť 😀 😀 😀 35 tisic eur 😀 😀 😀

akika722
1. dec 2010

@vladka84 jéééj ..aj mi by sme sa chceli odsťahovať..za bytovkou su smetiaky a chodia tam cigoši,už 2x sme s Paťkom našli striekačku s ihlou..mm chce do domu na dedinu,no mna na dedinu nedostane nikto..alebo chce do michaloviec..ked mne je dobre aj tu v tomto meste ☹ mam tu kamošky aj mama pomože hned ked si zmyslim ☹
ale väčši bytik zhaname

vladka84
1. dec 2010

@akika722 skusala som, minule aj ananas - na to nereagovala, teraz z pomaranca mala trosku licko, ale nie velmi...a citron do caju si davam normalne, akurat med nemozem 😒
@mirmaj my sme sa kvoli tomu velakrat hadali, aj mm bol zasadne proti, ze ved nech pridu a on im to vytmavi, ale ja som vzdy umyla kym bol v robote, nech mame od nich pokoj..raz ma ale vytocili, ze som jej povedala, nech si vezme handru a umyje to ona, ked vie lepsie 😝 to normalne zazvonila, ze nevie ci som umyvala, ale teda ak ano, tak to som zle umyla, lebo je tam spina - ten den von prsalo, takze ked presli po umytej chodbe o hodinu vyzerala este horsie ako predtym.. 😠

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 no tak to dosť 😀 potom daj vedieť koľko ste vyhrali 😀 😀

alure
1. dec 2010

@akika722
ja osobne som začala s citrusmi už dávnejšie ..najprv postupne jeden mesiačik,dva ...a už zjem na posedenie dve tri mandarinky alebo pomaranč..a citronik do čajíka v pohode môžeš ...skúsiť musíš prinajhoršom sa trošku malý vyhádže ale nič viac nehrozí ....

mirmaj
1. dec 2010

@vladka84 toto fakt nepochopím, tak nech stojí dolu celý deň a kontroluje to ked ma toľko času na hovadiny 😝 no ale to presťahovanie znie dobre, držím palce nech to vyjde 😉
@akika722 prečo nechceš isť na dedinu?

vladka84
1. dec 2010

@akika722 u nas nie je problem najst byt, postavilo sa kopec novych bytoviek - byty s vyhladom na Tatry v centre, ale take draheeeee, ze mas za to dom aj s pozemkom 😲 ja som ani velmi nezhanala, mne sa nas byt paci, nebyt tych susedov, ale tento je ina kaaaava, ten by som brala hned, tak uvidime 😵
@mirmaj dakujem, no dufam, mm uz na tom pracuje..

kvietok121
1. dec 2010

@vladka84 my to mame uz po celom tele aj po tvaricke a sa mi zda ze je to horsie a horsie

akika722
1. dec 2010

@mirmaj no..pri mojom šťasti sa nam pri najlepšom vratia 3 eura späť 🙄
tu pada ako keby mrznuci dažd...neprši ale velmi to klepe na parapet

kvietok121
1. dec 2010

@alure tak o citrusoch mozem len snivat uz aj tak je dost vyhadzany a ja tiez takze ani trosku, ziadnu cokoladdu orechy ... hrozne chudobne budu vianoce na sladkosti chacha

alure
1. dec 2010

@kvietok121
ja si neodpustím tieto "hriechy" lebo by som sa zbláznila 😀

akika722
1. dec 2010

@alure ok...super 😉
@mirmaj ja som zvyknuta na mesto,mm na dedinu...ked ideme k svokrovcom na dlhšie ja sa tam taaaaaaaaak nudim 🙄 a ked niečo chcem z obchodu mam smolu...a pritom tam maju vela obchodov a je to dosť velka dedina
@vladka84 my mame maličky byt...a susedia niektory 😖 to len vreskot tu je 😠
😀 😀 😀 som si spomenula..dnes hovorim paťkovi...nechcem počuť žiaden krik/maly spal/a on nato...maš cukrik???počuje čo chce počuť 😀

akika722
1. dec 2010

@kvietok121 aspoň budeš chuda...a my nie 😀

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 ale myslím že by si zvykla tak isto aj na dedinu postupne nie? no k tomu chudnutiu už sa ani nevyjadrujem ja som z toho chudnutia zostala závislá na sladkom ako som ho predtym až tak moc nemusela, tak teraz zjem každý deň aj dva nejaké keksy, napr. doobeda kavenku a poobede musli tyčinku alebo linu alebo niečo take 😠 poprípade aj čokoladu 😝

akika722
1. dec 2010

@mirmaj nezvykla ☹ ☹ ☹
😀 😀 😀 😀 😀 😀 zavislačka 😀 😀 😀 nič to,nie si sama 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre