• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 no ale musím to fakt obmedziť, ved dnes som si obliekla zimnu bundu a bola som v nej taká natlakovaná že som sa bála že mi rachne zips :astonished: :astonished:
1. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj aj ja sa tak citim v mojej...a mam pocit že ma preto každy očumuje :rolling_eyes:
1. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no ja si dam radšej na hlavu kapucňu a na nikoho sa nedívam pre istotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale cítim sa fakt otrasne, nemám odvahu sa ani odvažiť pre istotu až si nepokazím deň hned ráno :astonished:
1. dec 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ja som sa navažila od pôrodu :sweat_smile:
1. dec 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak som dala preventívne ten sirup,začal trošku stonkať,teraz už spinká,uvidíme aká bude noc :unamused:
1. dec 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ináč držím palce v lotérii :slight_smile:
1. dec 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja som teplotu nemerala a aj tak som mu dala :wink:
@akika722 a ja zas chcem byvat na dedineeeeeeeeeeeeeee! to je moj sen, nejake podhorska dedinka kde je klud a sem tam dedinske klebety :grinning: ma to svoje caro :slight_smile:

@kvietok121 vdaka za typ- to chodenie pocas kojenia ma dnes zachranuje cely den...vobec nechcel pit a ked som skusila po chodiacky a hompalajuc, hned sa prisal ako pijavica :grinning: diiiiiiiiiiiiky :wink:
@danulka3 jéj dik..no ideme nato už je mm doma
1. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ja nemam rada dediny :sweat_smile:
1. dec 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 aka loteria?daco mi uslo?
1. dec 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak to som rada ze som pomohlo aj nam to pomaha
1. dec 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja zboznujem dediny a jak za trest som sa narodila v blave :rolling_eyes:
1. dec 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ved aj ja uvidim ako to zvladnem
@akika722 no nechapem preco uz nie som ked to nemozem uz dlhsie :grinning:
1. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj moja zlata ja som si musela kupit novu
1. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby viete co papam? mm my postruhal (ako na kasu) jablka a bananik tak sa smejem ci sa pripravuje ked bude maly papat
1. dec 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ano napadlo a anglani maju kalamitu :grinning:
@akika722 musis mysliet pozitivne a drzim palce s loteriou
1. dec 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka prosím ťa,to sa ako dá kojiť a chodiť???Ja som v tomto veľmi nešikovná,ja dokážem kojiť len po sediačky s kojacím vankúšom a keď nie som doma,tak kojím len z pravého,k ľavému ho neviem priložiť :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dec 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 da v case nudze ide vsetko
1. dec 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus to si viem predstavit
1. dec 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak som rada,že stav núdze ešte u nás nenastal,lebo neviem,neviem,ako by som toto dokázala :astonished:
1. dec 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne sa mala tiez vyhadzala z medu a to som si len lizla a neuvedomila ze nesmiem a aj po mandarinkach ale hned to aj zmizlo od cokolady asi nie tej jem dost vela ze vraj je potom cokoladove mliecko
1. dec 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zle ste držali :frowning2: jeden jediny zvonček a mam 35tis.eur
1. dec 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka no...bola loteria
1. dec 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 presne v takom dome byvame tu v uk 4 byty a zahradka len sme na prvom poschodi ale je tam aj krb presne ako si popisala ale budeme sa stahovat lebo je to len dedina a mm musi dochadzat peso na vlak lebo nemame auto tak chceme ist blizsie k jeho praci
1. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka tak tebe by uplne vyhovovala dedinka kde som vyrastala, mala dedinka pod horou kde žije cca 100 ľudí, všetci o všetkých všetko vedia, nikomu nič naozaj neujde, ale ten pokoj čo tam vždy bol tam bol super, už tam ale nie je, lebo teraz tam urobili taku koniareň a chodí tam hrozne veľa ľudí tak už sa to zmenilo, ale príroda stále krásna
1. dec 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,ste tu písali o tom chudnutí,tak ja som pred chvíľkou zjedla Milku,a ešte som mala málo,tak som z mraziaka vyhrabala ešte korneto :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím s tým niečo robiť,takto to ďalej nepôjde :angry:
1. dec 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus no a mne to nedochadzalo, ze moze byt vyhdazana z medu, tak som ho normalne jedla kazdy den - bud na ranajky alebo na veceru... a ked som postupne vylucovala uz skoro vsetko z jedalnicka mi doslo, ze to asi bude ono, lebo to jedine jem pravidelne.. a veruze bolo :slight_smile:

@hajatanufus a je to skoro ako v dome? :sweat_smile:
1. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj
1. dec 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulka3 ja som mm prehovorila aby mi siel spravit este raz jablcko s bananikom, najprv povedal ze az zajtra ale vytiahla som tajne zbrane a uz je v kuchyni a pripravuje :wink:
1. dec 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok