♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 no ale musím to fakt obmedziť, ved dnes som si obliekla zimnu bundu a bola som v nej taká natlakovaná že som sa bála že mi rachne zips 😲 😲

akika722
1. dec 2010

@mirmaj aj ja sa tak citim v mojej...a mam pocit že ma preto každy očumuje 🙄

mirmaj
1. dec 2010

@akika722 no ja si dam radšej na hlavu kapucňu a na nikoho sa nedívam pre istotu 😝 😝 no ale cítim sa fakt otrasne, nemám odvahu sa ani odvažiť pre istotu až si nepokazím deň hned ráno 😲

akika722
1. dec 2010

@mirmaj ja som sa navažila od pôrodu 😅

danulka3
1. dec 2010

@akika722 tak som dala preventívne ten sirup,začal trošku stonkať,teraz už spinká,uvidíme aká bude noc 😒

danulka3
1. dec 2010

@akika722 ináč držím palce v lotérii 🙂

akika722
1. dec 2010

@danulka3 ja som teplotu nemerala a aj tak som mu dala 😉

jankasramka
1. dec 2010

@akika722 a ja zas chcem byvat na dedineeeeeeeeeeeeeee! to je moj sen, nejake podhorska dedinka kde je klud a sem tam dedinske klebety 😀 ma to svoje caro 🙂

@kvietok121 vdaka za typ- to chodenie pocas kojenia ma dnes zachranuje cely den...vobec nechcel pit a ked som skusila po chodiacky a hompalajuc, hned sa prisal ako pijavica 😀 diiiiiiiiiiiiky 😉

akika722
1. dec 2010

@danulka3 jéj dik..no ideme nato už je mm doma

akika722
1. dec 2010

@jankasramka ja nemam rada dediny 😅

jankasramka
1. dec 2010

@akika722 aka loteria?daco mi uslo?

kvietok121
1. dec 2010

@jankasramka tak to som rada ze som pomohlo aj nam to pomaha

jankasramka
1. dec 2010

@akika722 ja zboznujem dediny a jak za trest som sa narodila v blave 🙄

kvietok121
1. dec 2010

@alure ved aj ja uvidim ako to zvladnem
@akika722 no nechapem preco uz nie som ked to nemozem uz dlhsie 😀

kvietok121
1. dec 2010

@mirmaj moja zlata ja som si musela kupit novu

kvietok121
1. dec 2010

baby viete co papam? mm my postruhal (ako na kasu) jablka a bananik tak sa smejem ci sa pripravuje ked bude maly papat

hajatanufus
1. dec 2010

@kvietok121 ano napadlo a anglani maju kalamitu 😀
@akika722 musis mysliet pozitivne a drzim palce s loteriou

danulka3
1. dec 2010

@jankasramka prosím ťa,to sa ako dá kojiť a chodiť???Ja som v tomto veľmi nešikovná,ja dokážem kojiť len po sediačky s kojacím vankúšom a keď nie som doma,tak kojím len z pravého,k ľavému ho neviem priložiť ☹ 😝

kvietok121
1. dec 2010

@danulka3 da v case nudze ide vsetko

kvietok121
1. dec 2010

@hajatanufus to si viem predstavit

danulka3
1. dec 2010

@kvietok121 tak som rada,že stav núdze ešte u nás nenastal,lebo neviem,neviem,ako by som toto dokázala 😲

hajatanufus
1. dec 2010

@vladka84 mne sa mala tiez vyhadzala z medu a to som si len lizla a neuvedomila ze nesmiem a aj po mandarinkach ale hned to aj zmizlo od cokolady asi nie tej jem dost vela ze vraj je potom cokoladove mliecko

akika722
1. dec 2010

zle ste držali ☹ jeden jediny zvonček a mam 35tis.eur

akika722
1. dec 2010

@jankasramka no...bola loteria

hajatanufus
1. dec 2010

@vladka84 presne v takom dome byvame tu v uk 4 byty a zahradka len sme na prvom poschodi ale je tam aj krb presne ako si popisala ale budeme sa stahovat lebo je to len dedina a mm musi dochadzat peso na vlak lebo nemame auto tak chceme ist blizsie k jeho praci

mirmaj
1. dec 2010

@jankasramka tak tebe by uplne vyhovovala dedinka kde som vyrastala, mala dedinka pod horou kde žije cca 100 ľudí, všetci o všetkých všetko vedia, nikomu nič naozaj neujde, ale ten pokoj čo tam vždy bol tam bol super, už tam ale nie je, lebo teraz tam urobili taku koniareň a chodí tam hrozne veľa ľudí tak už sa to zmenilo, ale príroda stále krásna

danulka3
1. dec 2010

ozaj,ste tu písali o tom chudnutí,tak ja som pred chvíľkou zjedla Milku,a ešte som mala málo,tak som z mraziaka vyhrabala ešte korneto 😝 musím s tým niečo robiť,takto to ďalej nepôjde 😠

vladka84
1. dec 2010

@hajatanufus no a mne to nedochadzalo, ze moze byt vyhdazana z medu, tak som ho normalne jedla kazdy den - bud na ranajky alebo na veceru... a ked som postupne vylucovala uz skoro vsetko z jedalnicka mi doslo, ze to asi bude ono, lebo to jedine jem pravidelne.. a veruze bolo 🙂

@hajatanufus a je to skoro ako v dome? 😅

akika722
1. dec 2010

@mirmaj jééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééj

kvietok121
1. dec 2010

@danulka3 ja som mm prehovorila aby mi siel spravit este raz jablcko s bananikom, najprv povedal ze az zajtra ale vytiahla som tajne zbrane a uz je v kuchyni a pripravuje 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre