♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
2. dec 2010

@jankasramka zastav sa cez sviatky na koštovku. Bude aj vajcový koňak. (ten milujem ja, ťažká alkoholička 😀 )

liba78
2. dec 2010

už je horeee, som dopísala 😖

kvietok121
2. dec 2010

@liba78 mam ulozene aj my pchame podbradnik do pusy

alure
2. dec 2010

ahoj babulky
ja dnes nestíham,boli sme s chlapcami vonku stavať bunker,celý deň som upratovala a varila ..a teraz snáď trochu oddýchnem 🙂 pomaly vás dočítam ale píšete ako "dračice" 😀
Prikladám foto ako sme sa vyšantili vonku 🙂
@jankasramka špeciálne pre teba foto snehovej nádielky 😀

liba78
2. dec 2010

@alure jeej chrobáčik na sánkach, zlatučký bubáčik zababúšený. Aj ty s Olim ste podarení.... 🙂

danulka3
2. dec 2010

tak babky tomuto neuveríte,mm prišiel z obchodu s tým digitálnym teplomerom,všade to meralo inú teplotu,v uchu, na čele, na spánku,no hrúza,žiaden spoľah.Teraz chúďatko išiel znova do toho obchodu ho vrátiť.Tak ho ľúbim,má s o mnou trpezlivosť.Myslela som,že si uľahčím robotu,Kubka v noci nebudem budiť,odmerám mu teplotu len priložením teplomera na čelo.Takže sa vrátim k starej spoľahlivej metóde merania teploty v konečníku.Máte niektorá skúsenosť s tým teplomerom?

@alure Fotky sú super,obdivujem tvoju energiu,ja som k.o. po prechádzke a nie aby som ešte stavala bunker.Ozaj vy ste po očkovaní v pohode?

alure
2. dec 2010

@liba78 hej zababušený bol až tak že sa ani hybať nevedel 😀
@danulka3 no energiu pri mojom Oliverovi musím mať 🙂 My ani nevieme že sme boli očkovaný 😉 žiadna teplota,žiadna únava proste nič...klop klop a vy sa nebodaj trapite?

danulka3
2. dec 2010

@alure máme teplotu,včera večer 37,4 a dnes poobede už 38,5,našťastie neplačkáme,len podriemkávame

alure
2. dec 2010

@danulka3
jaj tak to ma mrzí ☹ ale do zajtra by ste mali byť fit ...dúfam,nezvykne to dlho pretrvávať...čo sa týka tých digi teplomerov,tak tam máš mať popis kedy je kde teplota..väčšinou všade ukazujú inú hodnotu,lebo všade sa odčítava iná hodnota

danulka3
2. dec 2010

@alure to dúfam aj ja,že budeme fit,ten teplomer stále ukazoval nízke hodnoty,takže keby som ešte niečo odpočítala,tak neviem,neviem a nebolo tam ani nič písané,že máme niečo odpočítať.No neva,mm ho už vrátil,vrátim sa ku klasike 😒

alure
2. dec 2010

@danulka3
tak zase na druhej strane klasika je klasika a aspoň presne vieš na čom si 🙂
určite budete raz dva fit...nemalo by to trvať dlho.Ja som našťastie ani s Oliverom nevedela čo to je očkovanie alebo zuby..prechádzali sme tým takmer bez povšimnutia..a som zvedavá ako to bude s Denisom 😉

lji
2. dec 2010

ahojte. kočky ktoré dávate UM kolko dávate množstvo a počet odmeriek na vek?riadite sa presne podla toho co je na krabičke? to len tak informačne sa pýtam 🙂

@danulka3 nepríjemné s tou teplotou. ja som po očkovaní bola nervózna.celú noc som kontrolovala sašku a ona si kludne spinkala a kašlala na mna. dúfam že budete čím skôr ok 😒

danulka3
2. dec 2010

@lji Ďakujeme,Jakubko je tiež dobručký,stále len podriemkáva,smejká sa, len tá teplota,uvidíme čo bude do rána

danulka3
2. dec 2010

@lji ináč ja na večer tiež dávam UM,spravím 150ml a nie vždy vypije.Podľa krabice by mal vypiť 180ml.

memory97
2. dec 2010

@lji ano, ja sa riadim podla krabice iba pri davkovani🙂, na 120 ml davam 3 plne odmerky UM. Neriadim sa tym, co je na krabici, co sa tyka veku. Maly pije mensie mnozstva, ale castejsie a tak mu to vyhovuje🙂

lji
2. dec 2010

@danulka3
@memory97 ja mám na mlieku na 3mesiace 150ml a na 4mesiace 180ml.len teraz neviem ci ukončený mesiac alebo začatý. lebo saška si vypýta už aj tých 180ml 😖

danulka3
2. dec 2010

@lji myslím,že tam je 3.,4.mesiac,čiže vy ste 4.mesiac,ja by som dala,ak pýta

seagull2404
2. dec 2010

@21 no, ako tak uvazujem,asi to vsetko vypluje, skusala somjej dat okostovat medik na palceku a tak sa rozslintala, az to vsetko vytieklo 😀 😀 my sice mame s kakanim problem aj teraz, ale je to lepsie od kedy berieme bio kvapky s bakteriami na crevny system

seagull2404
2. dec 2010

@danulka3 no ja som nestastna zo vsetkych digi teplomerov, neriam tamarke teplotu kazdy vecer, aleked som minule skusala teplotu sebe, nameral mi len 36°(??) a ked si meral manzel, tak tiez, teraz si uz vobec nie som ista, ci to meria dobre, ked mam mala 37,5, ci to nie je horucka 😖

seagull2404
2. dec 2010

@alure jeeej, super mama, krasne snehove radovanky 😉

danulka3
2. dec 2010

@seagull2404 Veď práve,ja som merala klasicky v konečníku,mal 38,5 po odpočítaní a keď mm doniesol ten digitálny,podľa neho nemal teplotu vôbec.Už ho nechcem.

seagull2404
2. dec 2010

@danulka3 klasicky ortutovy?

seagull2404
2. dec 2010

poculi ste v televiznych, ze sa ma predlzit materska, zvysit na 60% uz od januara a ostava nam 256 Eur, dufam, ze to daju aj na papier

akika722
2. dec 2010

ahojte...no ste zas popísali 😀 nechce sa mi dočitať 😀 čo nove??? 😵
@seagull2404 čooooooooooooooooooo????????????ostane nam 256eur???????????,

vladka84
2. dec 2010

baby, ja som taka nazlostena..isli sme poobede von, mala som v plane vyzdvihnut Timku v skolke a nakupit.... u nas nie su vobec odhrnute chodniky, dokonca su v horsom stave ako v pondelok, ked napadol sneh, ja som tak nadavala celou cestou do skolky, ruky ma boleli co som tlacila kocik proti snehu...a to ani nehovorim, ze do obchodu som sa nedostala, lebo som nemala ako prejst cez kopiska snehu, kde bola len nohami ludi vydupana uzka cesticka, ktorou som kocikom nepresla 😠 😠 😠

vladka84
2. dec 2010

@seagull2404 coooo, to fakt??? 😲

seagull2404
2. dec 2010

@vladka84 dufam,isla mi tu telka a davali zivy vstup z parlamentu, ale radsej pockam na printovu podobu 😉

danulienka35
2. dec 2010

ahojte bambulky 😉

vladka84
2. dec 2010

ja som sa zatial docitala len to, ze schvalili predlzenie a zvysenie - pre mna plati len to predlzenie, lebo maximum mam uz aj tak 😕 ....a este som nasla toto http://www.tasr.sk/25.axd?k=20101202TBB00215 z toho mi vychadza, ze schvalili jednotny RP 😒

akika722
2. dec 2010

dnes zas biela bodka na bradavke ☹ asi ma ma velmi rada...v podstate tam je vždy ale teraz sa viac zviditelnila 😀 tak som natrela tou fialovou vodou z lekarne a o 2 hodky maly papal...nechcelo sa to umyť všetko a dopadlo to takto 😀 😀 😀 😀 😀 pofarbilo sa mi dieťa 😀 😀 😀
a tie zvyšne to len tak..chcela som sfotiť ake obrovske vločky padaju no nevyšlo mi to 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre