• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@memory97 dakujem to len na fotkach su zlate inak maminu zlostia :grinning:
2. dec 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus spravach vraveli ze sa zrusili v londyne lety tak to tam maju riadnu kalamitu
2. dec 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 ano snehuliacik je ale lucinka este tomu akosi nerozumie dnes sme sa s ocinom akoze gulovali a lucinka sa z nas rehotala ale len do vtedy kym sa neuslo aj jej ale potom sme to ocinovi vratili a robila v snehu aj anielika to sa jej tiez velmi pacilo :slight_smile:
2. dec 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus jej prvy sneh?
2. dec 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji nad tym by som nerozmyslala. Maly si niekedy pytal aj 220 ml a tak sme mu dali:slight_smile: Hlavne vecer, ked bol hladnejsi:slight_smile: ked si pytal, dali sme mu-)

@seagull2404 ano, aj ja som to pozerala, ale o tych 256 eur rodicovsky som nezachytila...

2. dec 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 mala je riadna bambulka:slight_smile: kolko vazite, ma uzasne licka na vystipkanie a spusinkovanie:slight_smile:

2. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajatanufus ved to kazde babo:slight_smile: no su to zlaticka:slight_smile: ked nazlostia, potom aj rozosmeju maminu :wink:

2. dec 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem mame 6,79
2. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon dalsia vyhoda, schvalili aj zvysenie platu, ak sa vratime z materskej a ostatnym zamestnancom sa valorizovali platy:slight_smile:
2. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 krasna vaha, uz vas dobiehame, my sme dnes mali 6,7 kg, len neviem, ci ta nasa vaha vazi spravne, no uvidime v polovici decembra na poradni:slight_smile:
2. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 tak to si ma potešila :slight_smile: asi som sa prirodzene snažila jej regulovať prísun jedla. ale radšej by som bola keby viem rozpoznať jej potreby ako ju ochudobnovať :confounded:
2. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no vies ako papa strasne moc hladoska mala :grinning: a ked prideme z vonku obzvlast
2. dec 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnesny spenatik malemu velmi chutil so zemiackami, ale maly sa troska vyhadzal:frowning2: a nasla som rozdielne nazory na spenat, od ktoreho mesiaca sa ma davat. Ak zacnete s prikrmamy, tak so spenatom az neskor:frowning2: zajtra zacnem s inou zeleninkou a spenat necham tak...
2. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby bezim spinkat drzte palce, zajtra mam skolenie - konecne posledne, s matejkom ideme rano do dr ale moc sa mi nezda ze sa mu to zlepsilo, dokonca sa mi zda ze pohorsilo ach jo
2. dec 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 budem drzat palecky moja,pekne sa vyhajaj
2. dec 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 dakujem normalne sa bojim k dr, sa mi zda ze zacal chrapcit tak neviem a ten nas ekzem katastrofa ach jo ale bola som na to pripravena ze budem mat doma alergika
2. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji urcite sa neriad tymi rozpismy na krabiciach. Maly papal kedysi 110 ml naraz, teraz ich spapa v priebehu 3 hodin na viackrat a pri tom by sme mali papat uz vyse 180 ml. Mala si urcite vypyta tolko kolko potrebuje :wink:

@danulienka35 nas zas lepsie spi od kedy napadal sneh:slight_smile: vonku hned zaspinka, ked je taky zababuseny a prave papanie sa zhorsilo:slight_smile: no nemozem chciet vsetko:slight_smile:
2. dec 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 nebojkaj moja bude v pohode a s ekzemomo bude zas ok uvidis
2. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to su hlieny, ak mu to chrapci, neboj bude v poriadku. S malym som chodila vonku a sa mu to lepsie spustalo pri odsavani, ale nesmie mat teplotku Matejko. Drzime prsty nech ste skoro v poriadku :wink:
2. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 vies co nasa celkovo vonku v momente spi neviem uspinka i 4 hodinky len nesmie byt naobliekana teda je nervna
2. dec 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dnes sme neboli von ale sme stale vetrali raz jenu izbu raz druhu, teplotku nastastie nema dakujem som zvedava ake to ma
2. dec 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 no ak to neprejde v decembri idem vylucit muku zo svojho jedalnicka
2. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 maly je uz zvedavy, uz hned nezaspinka ako predtym, sa najskor musi rozkukat popozerat sniezik a az tak zaspi, ale bojim sa ho nechat dlhsie vonku, lebo potom mu to v nosteku akosi chrapci...
2. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to mi je luto vazne ale mas to co ma velmi malo ludi pekne a dobre srdiecko si velmi starostliva maminka a moc si ta vazim
2. dec 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 no to teda neviem ale mala ma vonku len bodinko,svetrik,overal ,ciapocku a do fusaku nechce deku tedy place nema ani rada teplu vodicku musi mat tak viac studeniejsiu tedy je blazena
2. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky lucim sa, idem do postele, lebo o chvilku vstavam:slight_smile: dobru nocku
2. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 si zlata velmi si ma potesila a to som chcela ist spat, ale som si povedala ze este napisem kockam ze nech nam drzia palceky ... :grinning: :grinning: :grinning: este raz velka vdaka

tie tvoje princezny su tiez urcite na teba hrde ved maju byt na koho
2. dec 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 idem aj papa
2. dec 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 nedakuj moja
2. dec 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 pekne snicky
2. dec 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok