♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

hajatanufus
2. dec 2010

@memory97 dakujem to len na fotkach su zlate inak maminu zlostia 😀

kvietok121
2. dec 2010

@hajatanufus spravach vraveli ze sa zrusili v londyne lety tak to tam maju riadnu kalamitu

hajatanufus
2. dec 2010

@kvietok121 ano snehuliacik je ale lucinka este tomu akosi nerozumie dnes sme sa s ocinom akoze gulovali a lucinka sa z nas rehotala ale len do vtedy kym sa neuslo aj jej ale potom sme to ocinovi vratili a robila v snehu aj anielika to sa jej tiez velmi pacilo 🙂

kvietok121
2. dec 2010

@hajatanufus jej prvy sneh?

memory97
2. dec 2010

@lji nad tym by som nerozmyslala. Maly si niekedy pytal aj 220 ml a tak sme mu dali🙂 Hlavne vecer, ked bol hladnejsi🙂 ked si pytal, dali sme mu-)

@seagull2404 ano, aj ja som to pozerala, ale o tych 256 eur rodicovsky som nezachytila...

memory97
2. dec 2010

@danulienka35 mala je riadna bambulka🙂 kolko vazite, ma uzasne licka na vystipkanie a spusinkovanie🙂

memory97
2. dec 2010

@hajatanufus ved to kazde babo🙂 no su to zlaticka🙂 ked nazlostia, potom aj rozosmeju maminu 😉

danulienka35
2. dec 2010

@memory97 dakujem mame 6,79

memory97
2. dec 2010

aspon dalsia vyhoda, schvalili aj zvysenie platu, ak sa vratime z materskej a ostatnym zamestnancom sa valorizovali platy🙂

memory97
2. dec 2010

@danulienka35 krasna vaha, uz vas dobiehame, my sme dnes mali 6,7 kg, len neviem, ci ta nasa vaha vazi spravne, no uvidime v polovici decembra na poradni🙂

lji
2. dec 2010

@memory97 tak to si ma potešila 🙂 asi som sa prirodzene snažila jej regulovať prísun jedla. ale radšej by som bola keby viem rozpoznať jej potreby ako ju ochudobnovať 😖

danulienka35
2. dec 2010

@memory97 no vies ako papa strasne moc hladoska mala 😀 a ked prideme z vonku obzvlast

memory97
2. dec 2010

dnesny spenatik malemu velmi chutil so zemiackami, ale maly sa troska vyhadzal☹ a nasla som rozdielne nazory na spenat, od ktoreho mesiaca sa ma davat. Ak zacnete s prikrmamy, tak so spenatom az neskor☹ zajtra zacnem s inou zeleninkou a spenat necham tak...

kvietok121
2. dec 2010

no baby bezim spinkat drzte palce, zajtra mam skolenie - konecne posledne, s matejkom ideme rano do dr ale moc sa mi nezda ze sa mu to zlepsilo, dokonca sa mi zda ze pohorsilo ach jo

danulienka35
2. dec 2010

@kvietok121 budem drzat palecky moja,pekne sa vyhajaj

kvietok121
2. dec 2010

@danulienka35 dakujem normalne sa bojim k dr, sa mi zda ze zacal chrapcit tak neviem a ten nas ekzem katastrofa ach jo ale bola som na to pripravena ze budem mat doma alergika

memory97
2. dec 2010

@lji urcite sa neriad tymi rozpismy na krabiciach. Maly papal kedysi 110 ml naraz, teraz ich spapa v priebehu 3 hodin na viackrat a pri tom by sme mali papat uz vyse 180 ml. Mala si urcite vypyta tolko kolko potrebuje 😉

@danulienka35 nas zas lepsie spi od kedy napadal sneh🙂 vonku hned zaspinka, ked je taky zababuseny a prave papanie sa zhorsilo🙂 no nemozem chciet vsetko🙂

danulienka35
2. dec 2010

@kvietok121 nebojkaj moja bude v pohode a s ekzemomo bude zas ok uvidis

memory97
2. dec 2010

@kvietok121 to su hlieny, ak mu to chrapci, neboj bude v poriadku. S malym som chodila vonku a sa mu to lepsie spustalo pri odsavani, ale nesmie mat teplotku Matejko. Drzime prsty nech ste skoro v poriadku 😉

danulienka35
2. dec 2010

@memory97 vies co nasa celkovo vonku v momente spi neviem uspinka i 4 hodinky len nesmie byt naobliekana teda je nervna

kvietok121
2. dec 2010

@memory97 dnes sme neboli von ale sme stale vetrali raz jenu izbu raz druhu, teplotku nastastie nema dakujem som zvedava ake to ma

kvietok121
2. dec 2010

@danulienka35 no ak to neprejde v decembri idem vylucit muku zo svojho jedalnicka

memory97
2. dec 2010

@danulienka35 maly je uz zvedavy, uz hned nezaspinka ako predtym, sa najskor musi rozkukat popozerat sniezik a az tak zaspi, ale bojim sa ho nechat dlhsie vonku, lebo potom mu to v nosteku akosi chrapci...

danulienka35
2. dec 2010

@kvietok121 to mi je luto vazne ale mas to co ma velmi malo ludi pekne a dobre srdiecko si velmi starostliva maminka a moc si ta vazim

danulienka35
2. dec 2010

@memory97 no to teda neviem ale mala ma vonku len bodinko,svetrik,overal ,ciapocku a do fusaku nechce deku tedy place nema ani rada teplu vodicku musi mat tak viac studeniejsiu tedy je blazena

memory97
2. dec 2010

babulky lucim sa, idem do postele, lebo o chvilku vstavam🙂 dobru nocku

kvietok121
2. dec 2010

@danulienka35 si zlata velmi si ma potesila a to som chcela ist spat, ale som si povedala ze este napisem kockam ze nech nam drzia palceky ... 😀 😀 😀 este raz velka vdaka

tie tvoje princezny su tiez urcite na teba hrde ved maju byt na koho

kvietok121
2. dec 2010

@memory97 idem aj papa

danulienka35
2. dec 2010

@kvietok121 nedakuj moja

danulienka35
2. dec 2010

@memory97 pekne snicky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre