• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
môj maly je maniak :frowning2: vrieskal nič nechcel zapla som mu telku tak je vo vajičku a pozera komisar rex,,,ani nepipne :sweat_smile:
3. dec 2010 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 iba popucim vidlickou:slight_smile:
3. dec 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj ja tak chcem robiť.pri Paťovi som mixovala ponornym mixerom a velmi si nato zvykol..potom ho z kuskov napínalo...aj teraz ho občas napne z jogurtu ked tam je kusok ovocia :confounded: ale ostatne hlta o 106 :grinning:
3. dec 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak konečne som sa dostala na MK...ja neviem či to mám len ja také problémy :unamused:

@memory97 hej hej stačí popučiť,presne ako píše @akika722 lebo potom si dieťa zvykne a nebude chcieť papať normálne

@akika722 inak ako píšeš aj náš malý dala som ho do izby do postielky že si trochu lahneme ale kdeže a teraz je vo vajíčku v obývačke,telka zapnutá a spokojne si odfukuje
3. dec 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj
super len tak ďalej :wink: na výber sme mali len z dvoch škôl a tá súkromná sa nám zdala lepšia v mnohých ohľadoch .... čo už človek pre svoje dieťa neurobí :grinning:
3. dec 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :grinning: :grinning: :grinning: tak dvaja zavislaci :grinning: :grinning: dnes asi nudna časť,môjho to prestalo baviť..monka ma radšej :grinning:
3. dec 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
Monka u nás zbožňuje Oliver :slight_smile: Ten sa na ňom rehoce ...malý sa mi zobudli..asi niečo do plienky naložil :unamused: idem kuk
3. dec 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure a môj zaspava..ááááááááááá hlasim uspech...a s malym cumlom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
super aj u nás to vyzerá nádejne...zvrtol sa bok a už vyvracia oči ....ty máš nejaké špecálne požiadavky na cumel? Teda nie ty ale malý? My chceme len kaučukové tie silikonové vyplúva..asi je mu to tvrdé a šmýka sa mu to v puse alebo čo...ale viaceré maminy vraveli že kojené deti ak chcú cumeľ tak skôr ten kaučukový lebo im to pripomína "cicku" :grinning:
3. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure doma už mam 25 cumlov :grinning: chce len kaučukove ale sme mali problem....chcel len tie nejväčšie.a on si konečne zvykol na velkosť 0-6 mesiacov...ale to bolo revu...no nechce tvarovane len okruhle
3. dec 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no tak to je ako u nás :slight_smile: síce máme tie maličké tuším od 0-3 z DMka a iné nechce...zatiaľ ani tvarované ale keď meníme cumeľ tak je to o nervy lebo mu vadí že je nový nevycumlaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: no čo tie deti nepovymýšľajú,že? a to sú ešte akí drobci ...som zvedavá keď začnú kvákať akí budú...
3. dec 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... konečne moja zaspala ... už sme nervózne boli obe ... ja z choroby a ona asi zo mňa ... som ju hojdala, hojdala, kýchala do deky a sopeľ mi stekal po brade ... bože, mm keby bol chorý, tak leží doma a ani sa nepohne ... mne je dnes strašne :rolling_eyes: :frowning2:
3. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure ja som rada že ešte nevie rozpravať tak a že kde ho položim tam ho najdem :sweat_smile: Paťko kvaka za 10deti a to bud vrieska/tak nahlas rozprava a ked ho upozornim že nie som hlucha tak šepka že nepočuješ nič :confounded: /
3. dec 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 jooooj moja a čo hrdlo?
3. dec 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nie, začalo to síce hrdlom, ale prešlo to na priedušky, soplím strašne, kašlem a nemôžem si ani ľahnúť, bo to moje malé reve ... a už je zas hore ... spala 5 minút ... to je dnes deň ... nemusí spať, ale nech nekričííííí
3. dec 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 juuuj tak to sa maš :frowning2: a nebola si u dr.?keby že byvaš tu,hned si ju vezmem k sebe :grinning: moc chrape cely deň..aj on aj mm
3. dec 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ozaj už maš tu cestovnu postielku?ako reagoval mm? :grinning:
3. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 závidím ... u lekárky som nebola, nemám kde dať malú a ani nevládzem ... o dve hodiny idem po barborku a mm má dnes večer nejakú oslavu ... sa teším :rolling_eyes:
3. dec 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 presne preto nemixujem a ja som na mixovanie leniva :grinning: to by som musela vytiahnut zo skrinky mixer :grinning: :grinning: :grinning:

my sme sa prave prebrodili neodhrnutymi chodnikmi a maly odfukuje este v kociku:slight_smile:

3. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa snažila dačo poupratovať, kedže zajtra máme oslavu, ale malá pri tom revala o dušu, mne bolo mizerne, tak som to vzdala a teraz sedím tu a kašlem na upratovanie
3. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :frowning2: ťa chapem,sama z dvoma deťmi...tiež som tak bola tušim to bolo predvčerom.zapalene ucho vonku fujavica a pre Paťka do školky s malym :confounded:
3. dec 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 :grinning:
@majka35 tak moja kašli nato..oddychuj kym nemaš malu doma :wink:
3. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 keby aspoň barborka poslúchala, ale to by som od nej veľa chcela :grinning:
3. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 preto oddychujem teraz :grinning: ked dojde hurikan Paťko,neoddychnem :unamused:
3. dec 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ariekla som...maly nespi zase papa :confounded:
3. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@memory97 ešteže ste napísali, ja som plánovala mixovať :confounded: tak bude to jednoduchšie len roztlačím vidličkou :grinning:
@akika722 jasne mám, ty si tu zrovna nebola ked prišla, som tu zapísala asi 3 strany sama, lebo som ju nevedela poskladať a že ľahké skladanie a rozkladanie, som chcela prekvapiť mm že bude zložená a mala v nej a prekvapili sme ho naozaj obroskou kopou v chodbe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zobral to v pohode ved sme sa o tom bavili že by sme ju asi mali kúpiť :grinning: ale presne sa pýtal kedy som ju stihla objednať, tak som povedala že vtedy čo zaspal pri telke :grinning: :grinning: tak povedal že ked bude spať pri telke odpojí pre istotu net :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@majka35 tak už aj vy sa pretáčate na bruško? aj nám sa to podarilo asi pred týždňom viac krát a odvtedy zasa nič, ani na bok sa nepregúľa len si lehní na chrbátiku a sklapačkuje, že zdvihne hlavu aj nohy :wink:
3. dec 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj my sme boli vonku som bola zachvíľu ako snehuliak biela a mala teraz spinka už na balkone :grinning:
3. dec 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no len neviem koľko mi to vydrží ale budem sa snažiť, len vždy ked sem prídeš napiš koľko si urobila brušakov a nas to bude motivovať :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sme na začiatku tiež nato nsavedeli prisť a teraz ju mam rozloženu za 10sek. :grinning:
daj foto :sunglasses:
3. dec 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj mysliš že nas ešte niečo dokaže motivovať? :grinning: :grinning: :grinning:
3. dec 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok