♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
3. dec 2010

môj maly je maniak ☹ vrieskal nič nechcel zapla som mu telku tak je vo vajičku a pozera komisar rex,,,ani nepipne 😅

memory97
3. dec 2010

@akika722 iba popucim vidlickou🙂

akika722
3. dec 2010

@memory97 aj ja tak chcem robiť.pri Paťovi som mixovala ponornym mixerom a velmi si nato zvykol..potom ho z kuskov napínalo...aj teraz ho občas napne z jogurtu ked tam je kusok ovocia 😖 ale ostatne hlta o 106 😀

alure
3. dec 2010

no tak konečne som sa dostala na MK...ja neviem či to mám len ja také problémy 😒

@memory97 hej hej stačí popučiť,presne ako píše @akika722 lebo potom si dieťa zvykne a nebude chcieť papať normálne

@akika722 inak ako píšeš aj náš malý dala som ho do izby do postielky že si trochu lahneme ale kdeže a teraz je vo vajíčku v obývačke,telka zapnutá a spokojne si odfukuje

alure
3. dec 2010

@mirmaj
super len tak ďalej 😉 na výber sme mali len z dvoch škôl a tá súkromná sa nám zdala lepšia v mnohých ohľadoch .... čo už človek pre svoje dieťa neurobí 😀

akika722
3. dec 2010

@alure 😀 😀 😀 tak dvaja zavislaci 😀 😀 dnes asi nudna časť,môjho to prestalo baviť..monka ma radšej 😀

alure
3. dec 2010

@akika722
Monka u nás zbožňuje Oliver 🙂 Ten sa na ňom rehoce ...malý sa mi zobudli..asi niečo do plienky naložil 😒 idem kuk

akika722
3. dec 2010

@alure a môj zaspava..ááááááááááá hlasim uspech...a s malym cumlom 😀 😀 😀 😀 😀

alure
3. dec 2010

@akika722
super aj u nás to vyzerá nádejne...zvrtol sa bok a už vyvracia oči ....ty máš nejaké špecálne požiadavky na cumel? Teda nie ty ale malý? My chceme len kaučukové tie silikonové vyplúva..asi je mu to tvrdé a šmýka sa mu to v puse alebo čo...ale viaceré maminy vraveli že kojené deti ak chcú cumeľ tak skôr ten kaučukový lebo im to pripomína "cicku" 😀

akika722
3. dec 2010

@alure doma už mam 25 cumlov 😀 chce len kaučukove ale sme mali problem....chcel len tie nejväčšie.a on si konečne zvykol na velkosť 0-6 mesiacov...ale to bolo revu...no nechce tvarovane len okruhle

alure
3. dec 2010

@akika722 no tak to je ako u nás 🙂 síce máme tie maličké tuším od 0-3 z DMka a iné nechce...zatiaľ ani tvarované ale keď meníme cumeľ tak je to o nervy lebo mu vadí že je nový nevycumlaný 😝 no čo tie deti nepovymýšľajú,že? a to sú ešte akí drobci ...som zvedavá keď začnú kvákať akí budú...

majka35
3. dec 2010

ahojte ... konečne moja zaspala ... už sme nervózne boli obe ... ja z choroby a ona asi zo mňa ... som ju hojdala, hojdala, kýchala do deky a sopeľ mi stekal po brade ... bože, mm keby bol chorý, tak leží doma a ani sa nepohne ... mne je dnes strašne 🙄 ☹

akika722
3. dec 2010

@alure ja som rada že ešte nevie rozpravať tak a že kde ho položim tam ho najdem 😅 Paťko kvaka za 10deti a to bud vrieska/tak nahlas rozprava a ked ho upozornim že nie som hlucha tak šepka že nepočuješ nič 😖 /

akika722
3. dec 2010

@majka35 jooooj moja a čo hrdlo?

majka35
3. dec 2010

@akika722 nie, začalo to síce hrdlom, ale prešlo to na priedušky, soplím strašne, kašlem a nemôžem si ani ľahnúť, bo to moje malé reve ... a už je zas hore ... spala 5 minút ... to je dnes deň ... nemusí spať, ale nech nekričííííí

akika722
3. dec 2010

@majka35 juuuj tak to sa maš ☹ a nebola si u dr.?keby že byvaš tu,hned si ju vezmem k sebe 😀 moc chrape cely deň..aj on aj mm

akika722
3. dec 2010

@mirmaj ozaj už maš tu cestovnu postielku?ako reagoval mm? 😀

majka35
3. dec 2010

@akika722 závidím ... u lekárky som nebola, nemám kde dať malú a ani nevládzem ... o dve hodiny idem po barborku a mm má dnes večer nejakú oslavu ... sa teším 🙄

memory97
3. dec 2010

@akika722 presne preto nemixujem a ja som na mixovanie leniva 😀 to by som musela vytiahnut zo skrinky mixer 😀 😀 😀

my sme sa prave prebrodili neodhrnutymi chodnikmi a maly odfukuje este v kociku🙂

majka35
3. dec 2010

som sa snažila dačo poupratovať, kedže zajtra máme oslavu, ale malá pri tom revala o dušu, mne bolo mizerne, tak som to vzdala a teraz sedím tu a kašlem na upratovanie

akika722
3. dec 2010

@majka35 ☹ ťa chapem,sama z dvoma deťmi...tiež som tak bola tušim to bolo predvčerom.zapalene ucho vonku fujavica a pre Paťka do školky s malym 😖

akika722
3. dec 2010

@memory97 😀
@majka35 tak moja kašli nato..oddychuj kym nemaš malu doma 😉

majka35
3. dec 2010

@akika722 keby aspoň barborka poslúchala, ale to by som od nej veľa chcela 😀

akika722
3. dec 2010

@majka35 preto oddychujem teraz 😀 ked dojde hurikan Paťko,neoddychnem 😒

akika722
3. dec 2010

@majka35 ariekla som...maly nespi zase papa 😖

mirmaj
3. dec 2010

@akika722
@memory97 ešteže ste napísali, ja som plánovala mixovať 😖 tak bude to jednoduchšie len roztlačím vidličkou 😀
@akika722 jasne mám, ty si tu zrovna nebola ked prišla, som tu zapísala asi 3 strany sama, lebo som ju nevedela poskladať a že ľahké skladanie a rozkladanie, som chcela prekvapiť mm že bude zložená a mala v nej a prekvapili sme ho naozaj obroskou kopou v chodbe 😝 😝 ale zobral to v pohode ved sme sa o tom bavili že by sme ju asi mali kúpiť 😀 ale presne sa pýtal kedy som ju stihla objednať, tak som povedala že vtedy čo zaspal pri telke 😀 😀 tak povedal že ked bude spať pri telke odpojí pre istotu net 😝 😝 😝 😝
@majka35 tak už aj vy sa pretáčate na bruško? aj nám sa to podarilo asi pred týždňom viac krát a odvtedy zasa nič, ani na bok sa nepregúľa len si lehní na chrbátiku a sklapačkuje, že zdvihne hlavu aj nohy 😉

mirmaj
3. dec 2010

@memory97 aj my sme boli vonku som bola zachvíľu ako snehuliak biela a mala teraz spinka už na balkone 😀

mirmaj
3. dec 2010

@alure no len neviem koľko mi to vydrží ale budem sa snažiť, len vždy ked sem prídeš napiš koľko si urobila brušakov a nas to bude motivovať 😀 😀

akika722
3. dec 2010

@mirmaj 😀 😀 😀 😀 😀 my sme na začiatku tiež nato nsavedeli prisť a teraz ju mam rozloženu za 10sek. 😀
daj foto 😎

akika722
3. dec 2010

@mirmaj mysliš že nas ešte niečo dokaže motivovať? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre