♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
3. dec 2010

@majka35 možno prekvapi 😀
no my dve si zuby teraz užijeme...Paťovi tiež šli ani neviem kedy 😖

akika722
3. dec 2010

@majka35 ale Barborka oslavuje dvojnasobne,že?narodeniny+meniny,že?

majka35
3. dec 2010

@lulu4 som sa tiež toho obávala, každý ma strašil a nakoniec sme o zúbkoch ani nevedeli ... tuším raz bola trošku nervózna, sme si s mm mysleli, že sú to zúbky potreli sme jej ďasienká gelom, do sekundy otočila hlávku a zaspala

majka35
3. dec 2010

@akika722 áno ... tá nám dá, keď vyrastie 😕 😕 😕

lulu4
3. dec 2010

@majka35 a s Terezkou ako sa vam zatial dari? hmm?

akika722
3. dec 2010

@majka35 😀 😀 😀

hajatanufus
3. dec 2010

ahojte ja len na chvilu lebo mala mi krici nechce byt ani v postielke ani vo vajicku neviem co je taka nekludna 😒 zase ste sa cinili a trvalo mi kym som vas docitala medzitym sa mi mala zobudila a som ju prebalila a nakrmila 🙂 my sme dnes boli na mensom vylete boli sme v jednom takom vacsom meste lebo mm sa chce prihlasit na college na kurz anglictiny aby sa zlepsil a boli sme vyplatit aj orange lebo sa mu zablokoval ucet na nete tak to neslo on line snehu mame len trosku ale zima je asi -4 ale sneh vam na sk zavidim
@alure krasna zahradka a mali su zlati
@memory davidko je zlatucky a sikovnucky
@jankasramka pejka mi je luto ale urcite mu uz bude lepsie tam hore ☹ mateo je sikovny nasa sa este neotaca ani z bruska ani z chrbatika ved ma este cas

ja som tiez hladala ze co mate doma nove az potom som zistila ze krb ked si napisala myslela som ze je to lcd tv 😀
tie sanky vyzeraju super mozno ich kupim 🙂

majka35
3. dec 2010

@lulu4 tererka je úúúúúúplne iná, ako barborka, barborka mi spala skoro stále, vôbec ju nebolo treba uspávať, dali sme ju do postieľky a hneď spala, spala všade, kde sme boli ... a terezka, tá nespí snáď vôbec .. v noci síce áno, s budením, ale cez deň pospí 2x po 15 minút 🙄

danulienka35
3. dec 2010

@majka35 no ja mam 4 babulky a kazda bola ina ale tot je pokladik spi stale 😀

lulu4
3. dec 2010

@majka35 no mne teraz Vladko spinkava v noci super, vacsinou ho maximalne do 22 hod. uspime a taha az do rana do tej cca pol siedmej bodaj by to tak ostalo....no ale cez den ako vzdy spinkaval dost je to uz slabe, tiez ako pises, tak mozno hodku bud doobeda alebo poobede ale v kociku prespi aj 3-4 hodiny len komu by sa chcelo tolko prechadzat stale? mne teda nie, akoze rada mam prechadzky ale tak na hodku... a teraz s tym kocikom som bola vcera a to bola sila hlavne v tej clapkanici na tie obrubniky vyjst, ach jaaaj... ale mam dobre kolesa na kociku tak prejdeme, to kamoska kupila 600 eurovi kociar ale nemoze teraz vobec chodit von, presmykuju sa jej kolesa

jankasramka
3. dec 2010

no mam to za sebou 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
mal vredy na zaludku okrem inych nalezov ktore suvia s nejakym virusovym ochorenim....trpel dost, no 😢

ked sme odchadzali zacali sa zlietavat supy...mne to prislo jak z nejakeho filmu....

nejdu pridat fotky, som odfotila kruziaceho supa pre vas , skusim neskor...

majka35
3. dec 2010

@danulienka35 závidím 😵 terezka ked sa narodila, spala v kuse ... už som si myslela, akú pokojnú materskú dovolenku budem mať, ale neskôr som pochopila, že takto pekne spinkala len kvôli novorodeneckej žltačke

majka35
3. dec 2010
majka35
3. dec 2010

@lulu4 ja sa povinne prechádzam s barborkou aj terezkou, ked ideme zo škôlky, či sa mi chce, alebo nechce ... minimálne dve hodiny sme vonku, ináč by terezka nespala a bola by taká nervná že by do večera rozčúlila celú rodinu 😖

danulienka35
3. dec 2010

@majka35 no nasa vazne je spava stale spinka a lenivka je 😀 a riadny hlados vraj je tlsta ale nerobim si z toho nic

majka35
3. dec 2010

@danulienka35 barborka bola buchta a poriadna a teraz je chudulinká

akika722
3. dec 2010

@jankasramka ☹ ☹ ☹ smutok raz prejde moja...aspoň sa konik natrapi ☹
aj v blogoch pišu že nejde pridať foto

jankasramka
3. dec 2010

@akika722 snazim sa mysliet na tatranku...co uz....

uz davaju farmara?napis mi ked to skonci, lebo na nete je to az potom...mozno pridem na ine myslienky.

majka35
3. dec 2010

@jankasramka ešte nedávajú

danulienka35
3. dec 2010

@majka35 no i nase boli take babulky ide FARMAR

akika722
3. dec 2010

FARMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR

danulienka35
3. dec 2010

@jankasramka je mi to moc luto ale urcite je mu hore dobre neboj moja

akika722
3. dec 2010

@jankasramka Prideš moja asi sa vracia tarapoška disco gula 😀

liba78
3. dec 2010

@lulu4 už som šmírovala fotky, krásne 😉

liba78
3. dec 2010

@jankasramka hlavne, že už Pejka nič nebolí a určite necíti hladné bruško.
farmára so pozri, práve sa tam jedna koza vytrela do blata 😝

lulu4
3. dec 2010

@liba78 dakujeeem, ved postupne dodam aj dalsie ako rastieme 🙂

lulu4
3. dec 2010

@majka35 to hej ked idete do skolky nemate na vyber, ale aspon je prechadzka zarucena a mala ti lepsie zaspinka.. ja sa snazim tiez kazdy den aspon na tu hodku... ale v kociku spi ozaj velmi dobre... som sa minule smiala, svokor zobral maleho uz treti krat na vianocne trhy a vzdy cestou tam aj naspat spal a ked tam dosli a tie vone tam, zevraj vzdy otvoril oci a pozeral asi mu to tam dobre vonalo 😀

majka35
3. dec 2010

@lulu4 škôlku máme pod blokom, len my obchádzame celé sídlisko, aby milá terezka mohla spať 😀
ináč vladko je veľmi pekné meno ... len aby ti ako prvý príkrm nepýtal vianočnú klobásku
😀

lulu4
3. dec 2010

@majka35 hihi no to moze pytat 🙂 na take si este pocka... prikrmy najskor od ukonceneho 4. mesiaca a to bude koncom januara, zaciatkom februara...zajtra bude mat presne 3 mesiaciky...

lulu4
3. dec 2010

@majka35 jeej a dakujeme za pochvalu mena 🙂 Najskor sa mi to meno moc nepacilo ale manzel chcel aby sa drobec volal po nom tak mam dvoch Vladkov ale tak mi to k malemu pasuje to meno, nemenila by som uz... tiez sa mi zda byt pekne take mile

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre