• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@danulienka35 ahoj matejko spinka nemohol uaspat stale kaslal ale teraz uz spinka vyse hodinky tak som rada
4. dec 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 chudiatko malinke tak je chorucky?
4. dec 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ano je aj ked dr povedala ze je to uz lepsie a ze sa to bude uz len zlepsovat
4. dec 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 , ani neviem, ci mi je lepsie, migreny su, no asi menej casto..., ale verim, ze prejdu... :wink: , no u nas su rozsirene krce v bruchu a niekedy aj hnacky a ja mam uz 3.den krce... Da sa to vydrzat, mm mal krce aj s hnackami a vracanim, dufam, ze do toho stadia sa nedostanem..., aj najstarsi mal dost krce, vo stvrtok nebol kvoli tomu v skole... Dufam, ze to nechyti aj ostatne dve deticky..., dakujem za opytanie. :slight_smile:
4. dec 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 :astonished: :astonished: :astonished: si prvá koho poznám a chutí mu
4. dec 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 vazne ja neviem preco ale je skvely a kazdy ze je :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to bude tym ze som naozaj za mladi nic ine nepoznala a asi som si na to zvykla :grinning:
4. dec 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no pozeram ze fotky stale nejde prilozit ani vam...ktovie co je vo veci...
4. dec 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 take krcovite hnacky ako opisujes som tu v mexiku mavala pravidelne viac nez rok vkuse.
som sa stala odbornikom na protihnackove a protikrcove lieky :grinning:
teraz po tom vsetkom mam uz asi taku imunitu ze aj keby som potkana zjedla tak mi nic neni :grinning:
4. dec 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji a kam letel tvoj brat? do spanielska? tam odvcera strajkovali, aj my sme zacali mat obavy lebo mame letenky cez madrid...ale vraj dnes sa to zacalo stabilizovat,ci?
4. dec 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka Ahoj, už sa ti to kráti :wink: Za chvíľu priletíš domov..... Do madridu sa dostaneš priamo z mexico city, alebo máš viac medzipristátí. A priletíš priamo do ba, alebo na swechat ?
4. dec 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj dufam, ze dnes nas nase deturence nechaju pospat:slight_smile: Maly tiez nejako tak buntosil ako Tamarka, zeby sa telepaticky dohodli :grinning: :grinning:

@alure my chceme ist s malym zajtra podvecer je mikulas u nas na namesti, tak dufam, ze bude dobre pocasie:slight_smile:
4. dec 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 presne ako pise alure, nam tiez zabrala prechadzka, ked sme sa presli. Tie sopliky sa lepsie uvolnia, ked prides zo zimy do tepla.
4. dec 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 uff, ste nieco zjedli, alebo ste chytili virus? Dufam, ze to coskoro prejde... sa drzkajte :wink:

4. dec 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aj my ideme zajtra medzi ľudí... z naším OZ Poza školu sme pripravovali výrobky na detský mikulášsky jarmok. Ten bude zajtra aj mikuláš príde. Dúfam, že všetko dobre dopadne, večer zreferujem. :slight_smile:
4. dec 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej vy mate mikulasa....a my nie:((((

@liba78 letime mx city- madrid- vieden. a tam pride po nas ocino.
ved to je uz za 2 tyzdne :astonished: normalne neverim...
4. dec 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnesne vydarene foto :slight_smile:
4. dec 2010 o 17:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa nadrehnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, joj, ako sa krasne smejka :slight_smile:

takze sa uz da pridat foto? :confused:
4. dec 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka dakujem :slight_smile: mne islo v pohod pridat skus
4. dec 2010 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz idu fotky?
pripajam nase s mikulasom :grinning:
4. dec 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to nejde :frowning2:
4. dec 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns to bude musiet vsetko spapat maminka aby preslo vsetko do mliecka :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnamky mnamky :grinning:
4. dec 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka mamka neje sladke v advente :frowning2: :frowning2: :frowning2: tisko pozera jak tato vsetko papa :frowning2:
4. dec 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns jej ake licka ma riadne krasna :wink: aj nasa ma tiez take :grinning:
4. dec 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa krasny ake kukuc ma :wink:
4. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns aka krasna baculka :slight_smile: prosim ta daj navod ako sa donutit nejest sladke???ja som prave zistila ze som za pribrala 2kg :frowning2: a zjedla som milu
4. dec 2010 o 18:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa maly je naaaaaaadherny, kraaasny kukuc ma :wink:
ja neviem navod moja, ja proste musim prestat a ked mam chut na sladke tak doobeda zjem ovocie, najlepsie jablcko, banan, teraz mandarinky :wink:
4. dec 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns obdivujem tvoju vydrz...mozem to dodrzovat s tebou?ze by sme sa nejako inspirovali,ja neviem chudnut sama :frowning2: zacnem od zajtrajska cvicenie,pravidelne jedlo,ovocie zelenina...som zo seba tiez na nervy,tesila som sa ze som v tehu pribrala len 6 kg aka budem kocka a prd z toho...
4. dec 2010 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns A ako si to riesila?
Rozpravala si sa so svokrou? Ako si na to isla?
4. dec 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 dakujem. Asi nejaky virus, lebo zevraj aj Jakubkova ucitelka a ini...
4. dec 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure To ano, ale nie taka ved mala i ma svoje deti odchovala si ich a teraz nema moje babatko tyrat ked jej na rukach vkuse place :angry:
4. dec 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa jasne ze mozes...a budeme cvicit aspon 200 brusakov denne ako
@alure...ja musim prestat plakat jak vyzeram a zacat nieco robit :frowning2:
4. dec 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok