♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
5. dec 2010

@fialka5959 so svokrami je to moc ťažké,ja osobne som svokre zakázala vôbec malého dvíhať na ruky,keď sa s ním chce porozprávať môže si k nemu prisadnúť na gauč,ale na ruky nie....musíš sa k tomu postaviť ty tak že je to tvoje dieťa a stanoviť si pravidlá,inak sa z toho zblázniš 😒 ver mi držala som hubu dosť dlho a všetko v sebe dusila a nakoniec som si povedala svoje keďže mm sa k tomu akosi nemal aj keď jej pár krát povedal niečo moje rázne NIE pomohlo 😉

evanns
5. dec 2010

dobre ranko baby...krasne slnecne ale mrazive, ze poprad -21, ke -9 😉 😉 😉

alure
5. dec 2010

@katulkaaaaaa nie nie malý sa nesťažuje 😉 myslím si že je ideálne cvičiť hneď po nakojení...do ďalšieho kojenia je to ok..a môže byť že Viki sa odstavila aj kôli tomu že už bolo dosť,niektoré deti sa odstavia samé iné musíš do toho tlačiť...my sme mali dosť veľký problém s Oliverom a keď mal 24 mesiacov povedala som mu že už nemám mliečko že všetko vypil,tak sa na mňa divne pozrel ale od vtedy nepýtal a prespal celú noc....predtým sa v noci kedykoľvek zobudil a pýtal si "cicku"..možno to už ani nebolo o tom mliečku (aj keď on si prišiel každé tuhé jedlo zapiť MM ) ale skôr o pocite byť pritulkaný k mamine...chlapci sú v tomto úplne iný ako dievčatá,možno to teraz zbadáš pri Simonkovi..aj keď ja babu nemám takže nehovorím z vlastných skúseností...len aj u nás doma to tak bolo brácho mamin a ja ockova ...

alure
5. dec 2010

@danulienka35 aká malá mafiánka nádherná 😎 juj a tie líčka a to bruško ...ja sa stále smejem keď prebalujem malého a tie jeho hokejky ako také michelinky 😀 😀 😀

alure
5. dec 2010

@evanns
fúha tak vy už takto včera mikulášovsky?? 🙂 Ja som rozmýšľala keď bude dnes chodiť mikuláš čo nachystám Denisovi do balíčka aby sa Oliver nedivil že nič nedostal tak tam má len jedno hryzátko a jedného plyšáčika ...aby sa nepovedalo..zato Oliver má toho dosť a dúfam že sa náš malý lego maniak poteší lebo som mu objednala z netu LEGO adventný kalendár

alure
5. dec 2010

@evanns no ale takto tatko všetko spapá ...keďže dodržiavaš advent 😉 to by som sa mala aj ja prinútiť ale nedá sa....

evanns
5. dec 2010

@alure tak vies my len ju mame, nemusime kvoli starsiemu surodencovi cakat 😉 a tato dostal balicek z roboty tak musel jej dat akoze aby moho hned vsetko zjest a tak aj bolo, uz z neho ostali len arasidy 😀

alure
5. dec 2010

@evanns jasné 🙂 ako aj u nás predtým tato všetko na posedenie spásal 🙂 O rok to už bude iné....

evanns
5. dec 2010

baby ste tu pisali raz za pod -5 s takymi babatkami by sa von nemalo ze?

alure
5. dec 2010

@evanns
ja som niečo také registrovala s tými stupňami,takže ak je u vás tak ako u nás tak z domu ani na krok ☹

evanns
5. dec 2010

@alure joooj skoda ☹ tak krasne slnecno je, ale vydrzime...radsej!!!

alure
5. dec 2010

@evanns radšej vydržte...u nás na západe ešte slnko nesvieti 😲 vonku je riadne mrazivo...tak ideme trošku popratať a žehliť ale nechce sa mi 😝

lji
5. dec 2010

@jankasramka no ak mam pravdu povedať tak odmietali komunikovať so slovenskom 😕 a nedávali dostatočné informácie. ale inak na stránke mali kvôli silnej hmle.

memory97
5. dec 2010

@alure u nas je zatial +7, tak uvidime, co bude vecer🙂

memory97
5. dec 2010

@evanns do -10 mozes ist, novorodenci a velmi malicke deticky mozu ist do -5 stupnov. Ale ja osobne nevystrcim nos vonku, ked bude nad -5 stupnov🙂

evanns
5. dec 2010

@memory97 coze??? to jak mozne? taky rozdiel!!!

evanns
5. dec 2010

@memory97 ze u vas +7 a my -5

21
5. dec 2010

@memory97 , Terezka sa ma zatial dobre.

kvietok121
5. dec 2010

dobre a pekny slnecny dne prajem
@memory97 tak to je super, nam kazala len vytierat nostek nasivinom 3x denne odsavat, vetrat a mokre na radiator, pustame niekedy aj zvlhcovac, dufam ze ho to prejde to odsavanie je hrozneeeeeeeeee

kvietok121
5. dec 2010

aj my budeme mat mikulasa smiali sme sa ze mm zakrici mikulas prisiel a ja matejkovi strcim prso do ustociek 😀 😀 😀

lji
5. dec 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ani nevieš ako fajn a "od srdca" som sa zasmiala na vašom mikulášovi 😀 😀

danulienka35
5. dec 2010

@alure dakujem moja je riadna baba co?

kvietok121
5. dec 2010

@lji to som rada, ved aj my sme sa smiali ako male deti len malinky nechapal o com tocime

katulkaaaaaa
5. dec 2010

@alure ahoj dakujem za radu 🙂 dnes som zacal super rano brusaky,ranajky len hrianka a zelenina,obed vyvar a kura so zeleninou,olovrant jablcko a vecera nieco mae,pijem stale vodu 🙂 dufam ze mi to vydrziiiii
inak noc zase hrozna mala sa dusila,maly uz sopli ma troska zvysenu teplotu...zajtra je vystupenie na mikulasa,no myslim ze doma budeme ☹

danulienka35
5. dec 2010

ahojte bambulky ako sa mate?

jankasramka
5. dec 2010

@kvietok121 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fakt,ten mikulas sa ti podaril 😀 😀 😀 😀

@alure to ako vyzera LEGO adventny kalendar? to si neviem predstvait, daj link, lebo si ma strasne zozvedavila 😅

alure
5. dec 2010

@katulkaaaaaa
no super dník máš až na tú noc ☹
Mňa včera dojala susedka,jej malá ma kiahne a Oli ich ešte nemal a bojím sa aby ich nedostal Denis....a dnes mi klope že syn ktorý bol u nás sa v noci zobudil s horúčkami a utekali na pohotovosť - laryngitída...no čo dodať už len čakám či nezačnú aj u nás príznaky niektorej zo spomínaných chorôb...
@jankasramka ja som ho objednala odtialto
http://www.alza.sk/lego-city-adventni-kalendar-...
no čo by človek neurobil pre svoje milované dieťa 🙂

fialka5959
5. dec 2010

@evanns No to iste u nas tiez som manzelovi povedala, aby ju trocha skludnil lebo ja by som dialog zacala velmi zhurta a by to asi nedopadlo dobre, i des mame mat cestu ku svokre, ale nastastie mala Ivanka nam spinkaaaaaaaaa 😀

fialka5959
5. dec 2010

@katulkaaaaaa OK, dakujem, ked sa to zopakuje tak jej len nevezmem malu, ale obujem sa a idem domov!!!!!!!!!!!!!!!!
Lebo to sa neda trpiet ked vidis, ze bidnatko pozera na teba a place a vcera som si vsimla ze malicka je zachripnuta, 😠

fialka5959
5. dec 2010

@alure Fijha, az si ma pozbudila, tak som reagovala pri svojej mame, vzdy vravela nie tak, ale tak,...
Tak som jej povedala, ze v porodnici nam nejake veci vysvetlili, tak nech ma necha a teraz to ide vsetko ako ma, 🙂
Ale svokra, ...... nemam slov, len nechaj mi ju,..., ja ju uspim,...., treba jej dat jest ,..., treba ju prebalit,... 😠
A to kazdu pol hodinku ,........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre