♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
5. dec 2010

@mirmaj hej...ale mm mama ma brata a jeho žena odo mna pyta moj svetrik velkosť 38 že jej bude dobry a ona ma 130kg

mirmaj
5. dec 2010

@seagull2404 aj my sme spali asi len 3 hodiny dnes ked to sčítam, ale bola hore už od 6, ale takto večer už sa uklada na spanie aj okolo 19 😀
No presne to som čítala aj ja, tak preto som ešte nezačala s príkrmami a odložila som to ešte minimálne o týždeň uvidím. A my ani nemáme 3 hodinové odstupy ako tebe prikazala Dr. niekedy vydrží aj 4-5 hodin nepapať ale na nas nefunguje že potom vypije viac ale práve naopak vypije potom len nejakých 60-70ml ako keby sa jej stiahol žaludok, tak jej radšej davam častejšie, nech aspoň za celý deň vypije viac, lebo ked som jej davala po tých 3-4 jhodinách tak za 24hod, vypila len niečo okolo 500ml a to sa mi zdalo fakt malo

mirmaj
5. dec 2010

@danulienka35 ma fakt dobrý apetít 😀

mirmaj
5. dec 2010

@akika722 to je krava, z toho si nič nerob, ja mam tiež takú švagrinu čo mala na tej mojej svadbe tie svadobne šaty, ma tiež minimálne 130kg a to stále chudne 😝 😝 len ja som si to ešte nevšimla 😀
Ty nosíš veľkosť 38 a chceš chudnúť???????????????????????????????????????, ja keby ti napíšem moju konfekčnu veľkosť tak mi ani neodpíšeš 😝 😝 😝 😝

kvietok121
5. dec 2010

@mirmaj estte nespinka ale uz mm prisiel a uz ho nosi, dnes sme kupali sami kazdu nedelu chodi do telocvicne na 2-3 hodinky

akika722
5. dec 2010

@mirmaj my ked jeme a maly to vidi vrieska ako divy...aj ked je čerstvo napapany 😀 a oblizuje sa 😀

danulienka35
5. dec 2010

@mirmaj riadny je po tatovi i ten ma riadny apetit vies co i holky boli take buchty

kvietok121
5. dec 2010
seagull2404
5. dec 2010

@mirmaj doktorka ma chvilu podozrievala, ze to nedodrzujem, lebo malu bolelo brusko, tvrdila mi, ze ak tam nie je rozostup 3 hodiny, ze to mliecko ostane nevstrebane, ze potom robi problemy v crievkach a tak, nastastie uz nemame problem dodrzat tie tri hodiny, kedysi som ju nalievala cajom, dnes sme vypili dva krat 175 ml s rozostupom 4 hodiny, ale to beriem len ako vynimku, viac ako to, ze papa menej ma trapi, ze malo spinka a ze sa jej tak zle vecer zaspava, vcera sme vlastne zaspali az dnes, bolo nieco po polnoci, som bola na odpadnutie

akika722
5. dec 2010

@mirmaj nie moja...to len sveter taky 😀 😀 😀 ale chcem 😠 hod fotooooooooooooooooooo tej nevesty č.2.prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

kvietok121
5. dec 2010

@mirmaj moja sme na tom rovnako 38 som mala na vyske aj to nazaciatku

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 tatkov milacik vsak ?

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 to ano uz je v postielke uvidime ci zaspinkal

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 chrobacik malinky i nasa je tatov milacik vraj jeho laska c.1

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 nas ho berie ako velkeho chlapa a nevie sa dockat kedy budeme kupovT AUTKA

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 to moj by sa zblaznil keby ze to je chalan

mirmaj
5. dec 2010

@seagull2404 hej to viem že je problem potom s bruškom, my sme mali s tým problem ked bola menšia teraz už jej to nerobí problem tak jej davam aj skôr ako po 3 hodinách. no to ti verím to musí byť hrozne take zaspavanie chuda a čo sa jej len nechce spať alebo aj plače?
@akika722 jasne hodím nemám s tým najmenší problem idem nejakú dobru pozrieť 😝 😝
@kvietok121 aj ja presne tak, ked som maturovala a potom to išlo len a len hore 😝

akika722
5. dec 2010

@mirmaj čakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀

kvietok121
5. dec 2010

@mirmaj tak este nespime som ho rozbalila a on uskrn maly drobec ... teraz kuka na hviezdicku

kvietok121
5. dec 2010

@danulienka35 to si viem predstavit ale aj tak musi byt stastny viem si to predstavit

danulienka35
5. dec 2010

@kvietok121 je velmi ju lubi

seagull2404
5. dec 2010

@mirmaj niekdy place, inokedy nie, usmieva sa na nas a tak, mne to pride, ze niekedy je uz taka unavena, ze uz nevie zaspat, ale su aj dni, ked je fakt vesela, nebyva umrmcana ani tak, tak mi to pride, ze to mnozstvo spanku jej staci, len to zaspavanie na noc je hrozne ☹

kvietok121
5. dec 2010

@seagull2404 to aj u nas my sa uspavame od7.45 a este stale nic, teraz si tam recni s hviezdickou

mirmaj
5. dec 2010

@seagull2404 to poznam to sa aj nám stáva, že nevie zaspať od únavy, nesnažíš sa jej nejako robiť večer už taký kľudný nech sa pripraví nato že ma isť buvať? na nas to dosť funguje
@akika722 to sa aj oplatí počkať 😝 😝 😝

kvietok121
5. dec 2010

je u nas chodil mikulas dostala som huga bosa ked nejem sladke uzasny mikulas

akika722
5. dec 2010

@mirmaj jaaaaaj a ja že už 😀

mirmaj
5. dec 2010

@kvietok121 tak ty máš ešte lepšieho mm 😀
@akika722 jasne už, nech sa páči 😀 😀 😀

vladka84
5. dec 2010

ahojteeeee...baby, vy ste napisali 9 straaaaan 😲 to nemate nic ine na robote? 😝
dnes bolo rano u nas minus 23!!!! nastastie sa potom trosku oteplilo a na obed uz bolo len minus 20 😅 take prijemne pocasie 😀
o com je rec? u nas bol Mikulas uz cez den, tak sa teraz pozeram na kosik plny sladkosti, tak by som si nieco dala, ale uz je asi neskoro na cokolady, ci? 😕

akika722
5. dec 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 kokso...ja by som si myslela že dvojnasobna svadba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ty si tan naaaaaaaaaaadhernaaaaaaaaaaaaa 😵

seagull2404
5. dec 2010

@kvietok121 no, nasa sa uz stihla 5min. predrievat a zabava pokracuje 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre