♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure citam co ste popisali hldne menzesu...vcera mm sam od seba...a ti to stale nemas?ja ze nie 🙂 a on ze ak by si bola tehotna tak to vlastne ani nevies ze??? 😀 😀 😀 som sa tak davno nenasmiala,ako sa boji ze by som ostala tehu 🙂 mi tretie nechceme obe boli planovane takze ja sa nebojim po tolkych rokoch 🙂
@majka35 s tym mikulasom to bolo dobree
🙂 ze 4.mesiace ale to letíííí

alure
6. dec 2010

@katulkaaaaaa
no tak to si viem predstaviť 🙂 u nás zase mm ostal trochu mimo keď som dostala,ale nie tak kôli tomu že či som alebo nie som tehu,ale trošku ho to prekvapilo že tak skoro...ja neviem či by som ešte do tretice do toho išla...ale človek nikdy nevie a keď nám podrastie Denis bude mi to veľmi ľúto ako to rýchlo ubehlo...tak ako to badám na Oliverovi 😒

Pripájam sa k meraniu a váženiu
Ja dnes zase o kilo menej ako naposledy (cca dva týždne)
mám 72,1 kg obvod v páse 84 😠

alure
6. dec 2010

Len pre doplnenie informácií
v 31tt som mala obvod 104 potom som to už radšej nemerala 😎
a váha pred pôrodom bola 88 kg !!!aby som sa dostala na svoju váhu ešte 10 kg dole...ale postačí aj 5 🙂

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure ja mam teraz rano 57,9 obvod v pase 84cm....este takych 5kg dat dole a budem spokojna 🙂
ja som pri viki dostala menzes az ked mala 9mesiacov

21
6. dec 2010

@katulkaaaaaa , nikdy nehovor... nasi obaja chalani boli planovani, aki sme boli zbehli, no a zrazu Terezka..! 😀 😀 😀 Ja ratam s menzesom az po roku... ako pri chalosoch...

21
6. dec 2010

@katulkaaaaaa teda konkretnejsie po 13 a 14 mesiacoch..., co ma tesilo ale aj nie...

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure wau uz si dala dole 16kg perfektne!!!ja mam dolle od porodu 10kg....

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@21 😀 😀 😀 nestras 🙂 mne uplne stacia tie nase dva poklady,antikoncepciu som brala az 5 dni...

21
6. dec 2010

@katulkaaaaaa , no to ja zas len bilinksovka, takze mas vacsiu nadej, ze nic...

alure
6. dec 2010

@katulkaaaaaa
tak to hej ale pribrala som viac než dosť pri Oliverovi aj Denisovi po 26 kg navrch 😒
hi hi aj ja som brala antikoncepciu až 8 dní 🙂
že 57,9 🙂 waw super váha..a akú máš pôvodnú váhu? Je to síce takto podľa kíl ťažko odhadnúť..pri mojej výške 180 cm mi vraveli že 60 kg je málo...a to som nikdy nebola nejak extra vychudnutá...taká normálna by som povedala 🙂 samozrejme anorektické modelky s mojou výškou a váhou 50 kg vyzerajú podla mňa moc desivo 😲 😲 😲

alure
6. dec 2010

@21 čo je to bilinksovka? asi som blbá ale nerozumiem tomu pojmu 😀

majka35
6. dec 2010

ja už som sa vykašlala na chudnutie, straaaašne mi chutí jesť, v tehotenstve som nejedla, teraz to doháňam 😒
mám 68 kg a 174 cm a chcela by som schudnúť na 61-63 kg, no ale až po Novom roku ... teraz to pre mňa nemá význam

vladka84
6. dec 2010

baby, ja sa pridavam tiez, aj ked neviem ci tu stravu budem dodrziavat, ale aspon cvicit pomaly musim zacat, ved ja mam nohy ako kulturistka na dochodku 😠
takze vaha - 55,6kg, ale berte to tak, ze pred tehu som mala pod 50, takze navyse este cez 6 kg 😉 skor ma vsak stve obvod pasa - 85cm a boky 94cm... hrozneeeee 😠

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure no u mna to bolo ta ze vahu pred detm som mala 52kg a na tu by som sa tuzilavratit...ja som mala mam len 157cm,a velke prsia Decka 😀 teraz vyzeram ako maly sumo...na mne je kazde kg vidiet kvoli prsiam...no akedsom ostala tehu mala som 63/uz som sa vyjedla dopredu/...rodit som isla 68kg...od vcera nejem sladke,stale pijem caje a cistu vodu adodrzujem 3 hodiny,brusaky ako si mi povedala rno po kojeny a vecer po kojeny...chcem dat sama sebe darcek na vianoce,ked budeme po rodine chodit nech kazdy povie ako super vyzeram 😀

majka35
6. dec 2010

@alure ejha ty si teda výška ... preto so bol mierne šokovaná, ked som videla, koľko vážiš a na fotke si mi pripadala štíhla ... tak pri tvojej výške máš kilá akurát

majka35
6. dec 2010

baby, len brušáky robíte, alebo aj iné cviky? a ako robíte brušáky, skúsim aj ja, lebo sa podkýňam o svoje brucho

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@majka35 ja len brusaky s bruchom to mam ako ti ☹

evanns
6. dec 2010

@katulkaaaaaa supeeeer kati...drzime si palce nadalej!!!

alure
6. dec 2010

@majka35
no aj ty si s tých vyších 🙂 a inak po novom roku to bude lahšie,lebo prekonať obdobie Vianoc bez pokušenia koláčikov bude ťažké a ja sa na to ani nedám,lebo ja sladké moc lúbim 😝
@katulkaaaaaa
aj ja som pred týmto tehu bola trošku predjedená 🙂 no a ako po brušákoch? máš lepší pocit?
Inak ty si "vysoká" ako moja svokra a my keď niekde ideme spolu tak vyzeráme dosť smiešne 🙂A to ja ešte k tomu nosím dosť vysoké podpätky 😀 Tak a to máš pravdu aj ja si chcem dať darček sama sebe s tým že zapnem všetky svoje veci a budem sa v nich cítiť fajn...
@vladka84
bruško a boky sú najťažšie na zhodenie a vyformovanie,ale to a časom poddá...nesmieme zabúdať že telo priberalo 9 mesiacov tak za 3mesiace od pôrodu nemôžeme vyzerať akoby sme ani nerodili...tiež to má svoj čas ...a vraví sa že za rovnaký čas ako trvá tehu by to malo ísť dole...postupne 😉

Mám sa pustiť aj do nejakej tabulky kde si budeme zapisovať úspechy v našich váhach a mierach???

21
6. dec 2010

@alure , to je prirodzena metoda plodnych a neplodnych dni podla hlienu.

vladka84
6. dec 2010

@katulkaaaaaa pekna motivacia 😎

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@alure anooooo chceme tabulkuuuu 😀

majka35
6. dec 2010

@alure no, ak sa ti chce, mohla by si nejakú vytvoriť ... nech vidím vaše úspechy, ktoré ma dúfam nakopnú

alure
6. dec 2010

@majka35
ja som začala aj cvičiť na flowin v centre ale nestíham takže som bola len 5 krát ...teda nieže nestíham ale mm nie je väčšinou v tej dobe doma,a Denisa Oliverkovi ešte nechať nemôžem...takže ja robím ráno 150 brušákov (teda len od včera ,doteraz to bolo 100) a večer som robila 200 a teraz 250...robím všetky typy..najúčinejšie sú také kde len kmitáš s podoprenou hlavou cca 20 cm od podlahy(takých 50),potom si pokrč nohy a pravú nohu na ľavú opri a ako máš ruky za hlavou tak sa pravou stranou priblíž k ľavému kolenu (25) a potm opačne (25) a máš stovku 🙂 napísala som to síce komplikovane ale určite vieš ako to myslím

vladka84
6. dec 2010

@alure ved ja sa ani neplasim, uplne idealne by bolo, keby som v lete bola vo svojom povodnom tele.... len ja sa neviem prinutit cvicit tak sama doma... 😠 a na boky ake cviky? 😕
urob tabulku, bude to supeeer, ale mali by sme tam davat asi minusove hodnoty, nech to nie je skreslujuce, alebo ako? urcite nieco vymyslis, si sikulka..

alure
6. dec 2010

@katulkaaaaaa
ok tak ju vytvorím...pošlite mi
výšku,váhu a obvod pása....
@majka35
aké naše úspechy? aj tvoje moja 🙂

katulkaaaaaa
6. dec 2010

@vladka84 🙂
inak mm bol s viki u dr ma dvoje lieky do konca tyzdna doma ☹
@alure brusaky fajn ,cvicim pomaly aby nebola svalovka

alure
6. dec 2010

@vladka84
na boky je dobré lahnúť si na bok a dvíhať nohu tiež takým kmitavým (ako pri kalanetike) pohybom..na jednu a potom druhú stranu a potom tak že sa dáš na všetky 4 a dvíhaš nohu dohora (dobré na zadok) ale to je taká kombinácia cvikov...skúsim nájsť niečo na nete a pošlem link ..ja to cvičievam čo som si zapamätala z taeba a teraz z flowinu

alure
6. dec 2010

@katulkaaaaaa
a tak je to aj dobre pomaly ale silovo nech to má účinok a nezabudni správne dýchať hore výdych dole nádych 😀

vladka84
6. dec 2010

bola tu babka suseda, tak ma nasrala... normalne ma prisla zdrbat, ze v zime treba pri upratovani aj kobercek v snehu vysuchat 😲 ja som bola rada,ze som vobec stihla umyt,kym mm postrazil deti.. mala som chut jej povedat, ze ked ma potrebu, tak sa kludne do toho moze pustit 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre