• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@vladka84
ano ano to muži povedia že len jeden deň :slight_smile: to poznám nám sťahovanie trvalo tiež len jeden deň ale čo som sa nabalila dva týždne pred tým a potom vybalovanie...ale zvládli sme to a teraz je to paráda...som max spokojná a to je jediné čo už teraz v tom vidím..sme síce v paneláku ale máme záhradku,celé leto sme grilovali ,Oliverko sa bláznil na dvore s tatikom a ja som si pár krát prichystala aj raňajky a kávičku vonku na trávičke :slight_smile: proste božský kľud a pokoj....
@katulkaaaaaa
prajem príjemnú prechádzku :slight_smile: Ja idem vyložiť pračku,umývačku a potom sa poobliekať ideme k Oliverovi do školy na zimné tvorivé dielne..tak bude zábava
a tie čísla sa budú samozrejme zmenšovať :wink:veď sme na najlepšej ceste :slight_smile:
@akika722
nevadí budeš dávať cm :slight_smile: a ak sa ti naskytne možnosť sa niekde odvážiť tak pošleš váhu kedykoľvek :slight_smile:
6. dec 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej ale dnes strajkujeme totalka ani spat ani jest - parada
6. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 moja aj my dnes so spanim, mam dojem ze pri tej chorobe sme si uz velmi zvykli na rucicky
6. dec 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to som nevedela
6. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 joooj ruky tak to hej to su nase :slight_smile: ale ked nespi nenaje sa :frowning2:
6. dec 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no...ale mne to dosť už prekaža :frowning2:
6. dec 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že zajtra vude mať konik dve dlhe vypadky :unamused:
6. dec 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 odkiaľ to vieš?
6. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy píšete ako o závod...teraz som dočítala. @alure nájdem meter a zistím tie hrôzostrašné miery. Ale tiež som išla rodiť ako 80kg slon, po pribratí 23kg. Škoda, že nemám tvoju výšku, možno by sa to lepšie rozložilo. :unamused:

Ďakujem za info koľko časovo pijú drobci. Malý dnes pije pod 10 minút, tak som chcela porovnať, či sa môže pri tom aj najesť. :sweat_smile: Vyzerá, že ano :slight_smile:
@vladka84 sťahovanie nezávidím, ale ber to ako vstupnú bránu do lepšieho :wink: Teraz bol rok, čo sme sa sťahovali 5x za 11 rokov. Som na sťahovanie expert :grinning: Dúfam, že to bolo posledné sťahovanie. :dizzy_face: Babky v paneláku ma vedeli vytočiť do nepríčetnosti, som sa viac krát s nimi poriadne pohádala. Jedna na trávnik pred bytovkou sypala pripináčky. Potom som deti nepúšťala nikdy von sa hrať. Ono to šlo, lebo naši majú dom a zo školy chodili k nim, tam sa pohrali a vyšantili vonku. Domov sme chodili skoro len spať.
6. dec 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 z blogov...admini pisali..latvia
6. dec 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :unamused: tak to budem zajtra kojiť bez koňa :frowning2:
6. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 aj nase ma najradsej ruky
@akika722 verim
6. dec 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať brušaky..teda dufam že dam aspoň 20 a ked mi dieťa dovoly,ked ho nezobudi moje funenie :sweat_smile: tak aj trošku upracem :sweat_smile:
6. dec 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najnovšia zábava -hračka žirafa a poobzerať si ju z každej strany..a samozrejme aj ochutnať :slight_smile:
utekám..prídem po návrate zo školy....čakám info do IP každej ktorá má záujem sledovať svoje miery a váhu ....u mňa v tabuľke vo fotoblogu ..pravidelne budem aktualizovať každé dva týždne najbližšie 20.12 a potom po Novom roku sa dohodneme na termíne..
Zatiaľ krásny deň pa pa
6. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najnovšia zábava -hračka žirafa a poobzerať si ju z každej strany..a samozrejme aj ochutnať :slight_smile:
utekám..prídem po návrate zo školy....čakám info do IP každej ktorá má záujem sledovať svoje miery a váhu ....u mňa v tabuľke vo fotoblogu ..pravidelne budem aktualizovať každé dva týždne najbližšie 20.12 a potom po Novom roku sa dohodneme na termíne..
Zatiaľ krásny deň pa pa
6. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure zlatiii
6. dec 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala som 50..och to bude svalovka :grinning: :grinning: :grinning:
@alure zlatučky je...hrozne sa podoba na Oliverka
6. dec 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 tak to si dobra ze 50
6. dec 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 niekto tu spominal že ide dať 300 nie? :confused: :confused: :confused: to ja asi nedokažem nikdy :grinning:
a potierame dasienka gelikom aby sme vedeli spinkať :unamused:
6. dec 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

@akika722 ja dávam ráno 150 a večer som chcela dať 300 ale nevyšlo len 250 samozrejme rôzne druhy nech nepracuje len jedna časť brucha ale zapojím všetky "svalové skupiny" :sunglasses:
A áno Denis je celý Oliver ...neskutočná podoba..skúsim pohľadať foto Oliverka keď bol bábo a priložím..na porovnanie
@kvietok121
ďakujem moja :slight_smile:
6. dec 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak neviem či ste si všimli tak nám tak divne vypadávajú vlásky len na jednom mieste na hlávke a asi je to tým že tam kde vlastne leží si najviac tú hlávku šúcha a teraz pozerám ako smiešne to na tej foto vyzerá :grinning: :grinning: :grinning:

vypadávajú vaším deťom vlásky?
6. dec 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: kokso...že 250
6. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure zlatý chlapček... Šikulka maličká, a ako mu vlásky hore zredli a dolu ostali, to som ešte nevidela. Aj Oliver mal také ? My sme mali opačne, hore štica a boky holé, vyzeral ako pankáč. :grinning:

@akika722 brušáky sú povinné, alebo to môžem dobrovolne flákať ? Mám odpor k brušákom už od školy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@akika722 vam uz idu zubky??? skvele
@alure aj mojmu... :grinning:
6. dec 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure si ma prebehla v písaní :slight_smile: vypadávajú aj nám teraz má malý hlavu celú ako Denisko vrch hlavičky
6. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 ja neviem cica,opytaj sa @alure :grinning:
@kvietok121 pravdepodobne hej :confounded:
6. dec 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78
:slight_smile: no Oliverko bol tiež vlasatý ale keďže on bol prevažnú časť na brušku (čo Denis nechce byť) tak to vypadávanie sme ani nepostrehli...teda nie taký markantný rozdiel ako na Denisovej hlávke :grinning:
No brušáky povinné nie sú ...ale inak to bruško dole nepôjde :wink:
@akika722
teraz čítam že gelik na dasienka??? vám už idú zúbky?
neboj dáš aj ty 250 ...za pár dní ti to ani nepríde,že je to veľa....
6. dec 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konečne som sa ku vam dostala dnes :grinning: ja ked vám napíšem svoje údaje do tabuľky tak si budete myslieť, že som ani neporodila :astonished: :astonished: :astonished:
6. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure mundisal gel...vraj je dobry...no schmatne mi ruku hryzie ako o život a hrozne plače ked odtiahnem a mrzuty je slinta ako doga
6. dec 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok