♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

nikitka231
21. jan 2010

ahojte maminy ☹
tak som sa dnes tesila ze uvidime mimi ale tu v Nemecku iny system a nechceli nas vziat,koli preukazu je to tu komplikovane....
tak ideme zajtra k inemu dr.dufam ze nebude ziadny problem .... 😕

a maminy co su v zahranici su asi vacsinou z Anglicka a ani jedna z Deutschlandu??velmi by mi pomohla ak by sa niekto ozval....
ja si pri prvom tehu pribrala 11 kg a bolo to fajn...na povodnu vahu som sa vratila...horsie ze vahu tu nemam tak uz ani netusim koko som pribrala tak zajtra ma hadam aj povazia 😀 to bude grosse stress 😀 🙄

ladywitch26
21. jan 2010

nikitka, u nas v majovkach je jedna mamicka z nemecka, tak ak chces, ozvi sa jej, mozno ti poradi. zuzkaprofant ma nick

inak dnes sa nasa stanka rozliezla. na styroch uz dokazala stat vyse mesiaca, ale vacsinou sa po chvili znova zvalila na brusko, ale dnes uz preliezla z obyvacky do kuchyne. tak uz nic nie je v bezpeciiiii 😀 😀 😀

lucy1990
21. jan 2010

Som spat, bola som na prechadzke a teraz uz lezim, som urobila sosovicovu mliecnu polievocku 🙂

bihan
21. jan 2010

Nikitka, maminy z Nemecka hľadaj v Regiónoch, šanca, že sa v jednom termíne zrazia dve maminy z jednej zahr. krajiny je dosť malá.

nikitka231
21. jan 2010

ladywitch26:dakujem uz sme si aj napisali a aj mi poradila co som potrebovala 😎
dakujem kocky za rady 😉 este skusim v tych regionoch

a mozete mi este povedat ci vsetky maminy co su po 12 tt uz boli na vysetreniach co sa maju robit do 12tt??alebo to robia aj neskor???

rosienka
autor
21. jan 2010

nikit- ja som bola do 13tt uz na 5 vysetreniach, ale ja som taky nestandardny pripad, ale co viem, aj v DE sa chodi do toho 10tt aspon na prve vysetrenie...

anxuska- ty si teda dobre musia vaha, nie je to na tehu malo?

katka_4
21. jan 2010

rosienka, aj ja som taka mušia váha, na začiatku tehu som mala 50 kg, teraz + 2 ale tak nevieme zase aku ma anxuska výšku 😉

tiriel
21. jan 2010

Mame novu augustovku?tak vitam ta. My sme uz na izbe 4 krvacave baby,tak v tom nesom sama

lulusha
21. jan 2010

Tiri, aj ked som ja bola v nemocke, bolo nas tam asi 4-5...

lucy1990
21. jan 2010

Ahoj Tiriel, no tak mas aspon spolocnost 😉 ale dufam, ze sa navzajom podporujete, nieze si budete rozdavat obavy 😒

ladywitch26
21. jan 2010

nikit, tak ja som tu este nebola na vysetreni a zrejme budem uplne posledna v tejto teme, lebo som objednana do nemocnice az na 24.februara. takze aj sono aj prve vysetrenia budem mat az v 14tt.

michaela80
21. jan 2010

no podarilo sa mi cez oca vybavit zajtra rano o pol 8 u mojho dokiho kontrolny ultrazvuk....nemusim cakat do pondelka...dufam ze bude vsetko v poriadku...lebo som z toho uplne nervozna...

mata299
21. jan 2010

neboj michaela...ten predtým bol agent amatér, zajtra sa budeš vytešovať, uvidíš...

michaela80
21. jan 2010

dufam... 😒

anxuska
21. jan 2010

rosienka, no meriam 156 🙂 takže som skôr krpec 😉

bihan
21. jan 2010

kamoška rodí 😵 Mám z toho takú radosť, lebo je to super kamoška a po prvom pobabranom pôrode sa na tento trošku bála, tak dúfam, že bude všetko podľa ich predstáv.

Inak sme sa začali o mimi snažiť v rovnakom čase, len to naše si dalo mierne načas 😝

press
21. jan 2010

to je super bihan, moja najlepšia kámoška rodí o 2 mesiace 🙂

lucy1990
21. jan 2010

A moja svagrinka v marci 😅

lucy1990
21. jan 2010

No som zvedava, ci mi este dnes daju z genetonu vediet...uz je dost neskoro ☹

michaela80
21. jan 2010

lucy mne prisiel mail od nich az vecer... 😀 😀

lucy1990
21. jan 2010

A neskoro vecer? Lebo mne sa nezda, aby este pracovali 😨

michaela80
21. jan 2010

no prislo mi to 18:01 😒

lucy1990
21. jan 2010

Hmmm...vyzera to, ze sa to dozviem az zajtra ☹ to sa ale nevyspim...myslis, ze je blbe aby som zavolala, alebo sms ku napisala, ci to nahodou uz nevedia? Asi je to blbe...

lucy1990
21. jan 2010

Napisala som mail jednej babe, co mi dala vizitku, co informuje 🙂 som taka nedockava..

lucy1990
21. jan 2010

Uz mi aj odpisala, ze sa na tom robi a hned da vediet 😀 juuuuuuuuuuj

evitkamalicka
21. jan 2010

lucy a da ti vediet este dnes?

lucy1990
21. jan 2010

Ano 😵 😵 😵

evitkamalicka
21. jan 2010

tak to som zvedava

lucy1990
21. jan 2010

Urcite nie ako ja 😀 tu poskakujem, stale aktualizujem mail a zvieram mobil 😅

evitkamalicka
21. jan 2010

potom hned napis

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre