♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

liba78
6. dec 2010

normálne teraz závidím kahlan, nemusí nič zo sebou robiť. veď je tehulka a tá je vždy krásna 😅

akika722
6. dec 2010

@liba78 a prečo nedaš do ten novorodeneckej latky?ta čo je tam všita...a nožky vsuň dnu

danulka3
6. dec 2010

@liba78 Veď práve,že je to dosť peňazí,tak preto si dám poradiť. To by ma trafilo,keby tam nechcel byť,ale možno vekom tomu príde na chuť.

akika722
6. dec 2010

@danulka3 mojho v tom nenosim vkuse...cca raz za tyždeň.ale ked bolo teplejšie aj vonku sme tak boli

liba78
6. dec 2010

@akika722 v tom ergu to asi nieje. A tú vložku novorodeneckú čo je zvlášť som nekupovala.

akika722
6. dec 2010

@liba78 v mojom je ...počkaj sfotim ti to

liba78
6. dec 2010

@akika722 no ja som myslela, že ho budem nosiť často. Som ho rozmaznala a stále je mi na rukách. Je to môj maznáčik, nenechám ho plakať ani chvíľku pokiaľ nemusím. A vreští v ňom jak najatý. mám tento, len hnedý
http://www.nosime.sk/tovar15-ergo_bordova_farba

danulka3
6. dec 2010

@liba78 Musím to poriadne naštudovať,hodím s mm reč a napíšem Ježiškovi 😉

Musím sa s vami rozlúčiť,malý začína mrnkať,idem k nemu ľahnúť.Dobrú noc.

memory97
6. dec 2010

@danulienka35 taaak to je mala poriadna hladoska🙂

akika722
6. dec 2010

@liba78 nechce mi načitať foto ☹ moj je trošku iny

danulienka35
6. dec 2010

@memory97 hej je riadna hladoska 😀

liba78
6. dec 2010

@akika722 ja som chcela manducu a hladala som márne lacnejsiu pouzitú, tak nakoniec som zobrala to ergo.
@danulka3 dobrú noc, mozno by si si ho mohla pozicat a az potom kúpit. Niekde som videla takú moznost.

akika722
6. dec 2010

@liba78 možno si zvykne 😉

memory97
6. dec 2010

@kahlan1 jejda, tak to je krasna sprava a neboj sa, urcite bude v poriadku 😉

@vladka84 ja som pred chvilou dojedla, ma dnes tak bolia zuby, ze som cez den nejedla a az teraz prestali🙂

liba78
6. dec 2010

@akika722 to som si mohla radsej to kupit, ked ma integrovanu tu vlozku a este je aj lacnejsi 😠

akika722
6. dec 2010

@liba78 ja ked som chcela som tu napisala a pomohla mi najsť denisočka,použity...ale je super

liba78
6. dec 2010

@akika722 od denisocky som teraz kúpila nohavice pre segru sestričkovské, krásne, zelené 🙂 dnes mi prisli 😀

evanns
6. dec 2010

@kahlan1 dufam, ze nie predcasne ale G R A T U L U J E M...a moj velky obdiv mas 😉

akika722
6. dec 2010

@liba78 mne pomohla aj zimnu supravu pre Paťka zohnať...je sice trošku velka ale nič to...neodhadla som velkosť...trošku 20cm 😀

memory97
6. dec 2010

sa mi vas podarilo aj docitat 😀 ste toho zaaas popisali 😀 😀 dobru nocku, dnes citim tazku noc az v kostiach, maly bol od siedmej taky uplackany... sa nam dieta zmenilo o 180 stupnov ☹

liba78
6. dec 2010

@akika722 ja som dúfam odhadla segru dobre, zajtra uvidím. Príde si po ne, dnes má narodeniny "Mikulášske díte" ale na 34 nevyzerá 😅
babulky, opúšťam vás. Idem do hajan. malý tu vedla mňa už hodnú chvíľu odfukuje a mm spí v detskej. Chlapci pozerali v sobotu film na dvd a teraz sa boja 😝 Takže majú nafukovaciu dvojpostel, tam spia spolu chalani a mm vedľa na Kubíkovej posteli. A Maťova izba je prázdna. My s malým máme pre seba manželskú postel v spálni 😀

liba78
6. dec 2010

Dobrú noc 😉

ceresna
6. dec 2010

Ahoj augusťáčky, ja patrím do júnoviek. Sorry, že vám sem leziem, len sa chcem spýtať, či maminky, čo ste z BA, príp. okolia nechcete chodiťod januára na plávanie do Ivanky pri Dunaji.
Ja by som tam veľmi chcela chodiť, ale môžeme len soboty a vraj nás musím byť aspoň 5, aby sobotňajší kurz otvorili. Môžte my napísať aj do IP. Ďakujem.

Kuk stránku: http://kojenecke-plavanie.zubrienka.sk/

jankasramka
7. dec 2010

@danulka3 ja mam takyto. vola sa to mei tai. tiez to maju na slovensku...je to na rovnakom principe ako ergo a manduca len ramena musis vzadu zaviazat. stalo to okolo 500-600sk.

@liba78 mateo bol tiez brutal na nervy z tohto nosica. satka mu nevadila ale tam nemal tak rozkrocene nohy. mne sa zdalo ze to je az prilis nanho mat takto nohy tak som zacala znova pred par dnami a uz je to ovela lepsie ako pred mesiacom. zacala som od 5min, dalsi den 10, potm 15.
a strasne sa mu to zacalo pacit takze verim ze aj jurkovi sa to zacne pacit.
zaklad je davat ho tam ked je uplne spokojny a vesely a potom nech odtial pozoruje nieco zaujimave- nejaky obraz alebo tak. ja vzdy vybehnem von a to len cuci jak kengurka odtial. a len co zacne mrncat dam ho von.

jankasramka
7. dec 2010

inak test mam NEGATIVNY. no co uz. ja by som bola aj celkom rada ....sme v poslednej dobe dost snazivy 😝 😀 no ale pri kojeni to asi neni take lahke otehotniet...

jankasramka
7. dec 2010

kedze sa uz daju pridat fotecky tak davam tie co som slubila- posledna s Pejkom a kruziaci sup...

jankasramka
7. dec 2010

no a ked som sa uz rozbehla s tymi foteckami tak este mateicko 😉

jankasramka
7. dec 2010

@akika722 prepac ze som ti cez den neodpisala na tu henu ale cely den som cicikala na rukach, neviem co je s tym mateom, umrncany a spat nechce tak som stihla precitat to az ked vecer zaspal...

doteraz kazdu henu co som kupila mala iny navod na pouzitie- neviem ci to nevedia dobre prelozit alebo co, lebo ved aj ked su ine znacky ale princip pouzitia je rovnaky.
najviac sa mi osvedcil mexicky navod kde pisu ze zaliat teplou az horucou vodou- konzistencia podobne ako normalna farba ale ja davam aj redsie. nanes na vlhke vlasy a nechaj uschnut. moze sa aj vyfenovat lebo to schne hrozne dlho. ale myslim ze na vsetkych bolo zatial napisane ze neprikryvat igelitom ani nicim podobnym. malo by to vyschnut a az potom splachnut. (ak to neuschne uplne nevadi -ja to necham tak 30-60min podla toho kolko mam casu a nervov).
potom oplachni a umyj vlasy samponom aby sa vyplavili vsetky zvysky tej "travy" 😝
ja davam nakoniec aj kondicioner alebo balzam.

jankasramka
7. dec 2010

no a este nech mate pekny den tak sa pochvalim nasou "urodou" ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre