• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 ved to ze nebolo to take, lebo som este ubolena aj preto by ma nebolo napadlo zeby z toho nieco bolo
7. dec 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ,tak aj ja blahozelam, neboj, zvladnes, je to super mat malinky rozdiel. Aj moja kamaratka mala dve dievky po sebe a spolu sa vyhrali....Vsetko to pojde nejako plynulo a tak ako ma... :wink: :wink: :wink:
7. dec 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prahaxx neviem ale pevne v to dufam, ja prikrmy este nemozem. Jedna pani z hami ktora robila 10 rokov na pediatrii mi vravela ze prikmy budu to iste ze asi nakrmim vsetky babiky a zvieratka kym jej dam nieco do pusy
7. dec 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv no verim ze je to prechodne obdobie tak tam aj pisalo ze je to obdobie ked deti objavuju svet a vdaka
7. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 dakujem
7. dec 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ako si to zistila? ty asi mas svoje dni
7. dec 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 dufajme, ze ich to prejde cim skor ;)
@alure ved ja aj tak niekedy pisem, potom nic nerozumiet
@kahlan1 ako tak pozeram, to ti vychadza, ze budes mat aj druhe babo leva, ze :slight_smile: to je supeeer :D
7. dec 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste pisali vcera,8stran :slight_smile: fuha ... baby nochrozna takviki uz je dobre zase je chory simonko :angry: kasle,sopli chudatko moje,toto je nekonecni pribeh....ale aspon nieco je dobre citim sa super rano som dala 100brusakov,vcera som jedla napoledy o 6tej a vydrzala soooom :slight_smile:
@danulka3 mas krasneho synceka,aj mi si tak papame rucicky a slintame strasne,stale prezliekam :slight_smile:
@danulienka35 ti mas spiaceho anjelika doma :slight_smile:
@akika722 boze semi kolko vlaskov ma :astonished: krasne pokladiky mas doma
@kahlan1 to fat cakas babetko?wau tak teda gratulujem :dizzy_face:
@jankasramka to aj ti cakas babetko???baby tak to vas obdivujem ja by som sa na to nedala ani nahodu :grinning: ale ja som iny pripad...mne tak vyhovuj tento 6 rocni rozdiel uzivam si obidve deti :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tym ze osm nekojila tak som kramy dostala skoro a je mi zle aamstrasne nizky tlak tak som vcera aj dnes urobila test, v utorok idem k lekarke tak uvidim. bude zo mna vygulena lebo predtym mya posielala na umele
7. dec 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
@katkavv kazdy den nato cakam
7. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv hej lev :grinning:
7. dec 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa uvidim co povie dr ale bolo to neplanovane
7. dec 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby.ktoré ste robili tie zapekané palacinky,hoďte link,neviem,čo variť
7. dec 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 no nepotesila, u nas zatial vyzera, ze kym aj ja teatralne prezuvam, tak to ide, ale potom pride 1000 sposobov, ako to z pusy vyplut a dopapane. Manzel bol vraj taky, ze sa vedel najest len s otcom, len ako toho mojho "kona" prinutit, aby sa o nas viac staral a skusal s nami papat :frowning2:
7. dec 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
je mi ľúto že teraz je zle Simokovi :( dúfam že to rýchlo prejde a budete fit
waw gratulujem k výdrži večerného nejedenia a k ranným brušákom :wink:
@kvietok121
pohodička moja :sunglasses:
7. dec 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankasramka ani tak nic teda...ja vas spetne citam a pisem ako dili...mateo je milacik krasny :slight_smile:
@mirmaj sikulka 100brusakov :slight_smile: neboj to pojde dole
@vladka84 ani ja nemam menzes myslim ze by sm zistili ze sme tehu az ked by nam bolo zle :grinning:
@alure teda ti si kocka :slight_smile: tie dlhe nhy zavidim :dizzy_face: malinkemu ako tie vlasky vypadli,nas ma stale po celej hlavicke
7. dec 2010 o 10:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. dec 2010 o 10:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa díky moc,idem kuknúť :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 kde ta posielala
7. dec 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
:wink: Ďakujem ale poviem ti že niekedy mi moje dlhé nohy robia problém..hlavne keď si neviem kôli výške kúpiť napríklad rifle :unamused: :unamused: no sme hovorili dnes s mm že ho zoberieme strojčekom aby to nevyzeralo tak blbo a bude ich mať všade rovnako
7. dec 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1
moja to je tak niekedy sa to nedá a človek už keď si myslí že je niečo nemožné zrazu to príde samé :slight_smile: a neboj sa to že Anetka mala problémy neznamená že zákonite aj druhé babulko je tomu vystavené ,budem na teba myslieť a potom napíš čo Dr. držím palčeky
7. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, chcem sa spytat na dve veci:

mala sa mi uz treti den budi v noci tesne po uspani a vlozeni do postielky (cca po 10 min.) so strasnym placom, takym bez predchadzajuceho mrvenia sa, alebo mrmcania, ale taky plac, ze som hned na nohach, potom ju chvilu pomojkam a ona zaspi

druha vec, my stale pijeme mlieko s cumlika 0+, ked jej dam ze 2+, tak je nervozna, vypluva. neje, tak jej davam ten 0+, co s tym?
7. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 suhlasim s alure, chvalabohu, ze sa deju aj zazraky :wink: a take krasne
7. dec 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 keby sa mi chcelo, ked ja cez den neviem zaspat, to musim byt veeeelmi unavena...

@prahaxx skus zmiesat mrkvicku a zemiacik... mozno to zaberie viac :wink:
7. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 na umele oplodnenie ked sa nam nedarilo tak teraz asi bude riadne vykulena
7. dec 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure hej ja by som maleho ostrihala ved ho to boliet nebude,a aspon bude mat vsade rovnake vlasky :slight_smile: ale je podareny ,obaja :slight_smile:
@kahlan drzim palce aby bolo vsetko ok :slight_smile:
7. dec 2010 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa no a aj sa mi bude lepšie natierať hlavička..stále keď mu umyjeme vlásky tak sa mu do rána urobí tá mliečna chrasta :angry: dnes ráno som sa strašne naľakala v postielke som zbadala krv a pozerám celé uško krvavé..no stuhla som,malý sladko spinkal a potom som si všimla že si nechtíkmi rozškrabal až do krvi vnútro uška..no ale tá krv ma dosť vydesila
7. dec 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok