• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@akika722 jasna vec-konecne som nasla meter tak hned som sa zhrozila- idem dat hned asi svihadlo...teda asi az ked doupratujem....aspon ze dieta zaspalo... :pensive:
7. dec 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka neveriiiiiiiiiiim..ale kufor moj neprekonaš :grinning: 112cm :sweat_smile:
7. dec 2010 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ako pozeram v tabulke mame aj modelku vladku.....no aspon mame daky vzor....
7. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 ja mam pas 91 a lodny kufor cislo 104.....lenze ja nemam vobec boky-ja som ritnata nikdy nebola...

ale mozem ta ubezpecit ze mexicanom by si sa pacila- oni maju radi velke "zadnosti" :grinning: ja by som tiez radsej brala tuk na ritke ako na bruchu.... :wink:

ozaj skusila si tu travu (henu)? :grinning:
7. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 dakujem, si zlata, poznam dobreho fotografa v MI, fotil nam svadbu, je ale stale busy
7. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka idem do mexika? :grinning: ja mam všetko velke :cry:
zajtra by som chcela skusiť...takže bez igelitu?a možem nechať aj hodku a hlave?aaaaaa ked sa od toho dačo pofarby ide to vyprať?
7. dec 2010 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 foti aj deti?mm robi v mi
@jankasramka aaaaaaaaaaa ako dlho drži?vymyva sa?vydrži aspoň mesiac na hlave?
7. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 ja si to davam bez igelitu- len si dam na ramena tmavy uterak...

inak tazko povedat ze ci sa vyperie a kolko vydrzi lebo kazda hena je trosku ina. napr na slovensku som mala taku kde to bolo skoro jak trava alebo piliny, v spanielsku to boli este vecsie kusky a tu v mexiku je to pomlete uplne na prasok.
tato mexicka mne chyta na vlasy uplne najlepsie- vydrzi najdlhsie (davam to raz za mesiac) a navyse sa lahko vyperie aj z oblecenia a nefarbi mi pokozku hlavy....
ale ciernu som nikdy nepouzila a navyse sa mi zda ze ty mas aj pevnejsie vlasy takze neviem ti povedat kolko ti vydrzi. byvaju aj sampony na vlasy s obsahom henny a tie udrziavaju farebny efekt ale vazne neviem znacky, ja to moc nepouzivam...ja radsej ked mi chyba odtien (lebo to bledne trosku na slnku) tak si urobim taku redsiu-a dam si po 2 tyzdnoch na hlavu len na dakych 5-10min a je to.

som zvedava ako ti to chyti. daj si foto pred a po. drzim palce nech si spokojna...

7. dec 2010 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka ta skusim zajtra.ak sa bude dať...ked chytim sačik tak akoby to bol jemny prašok
7. dec 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute, popísali ste riadne, som len preletela očami. Bola som zvedavá na
@jankasramka ale vidím, že sa ešte musí snažiť ďalej. Akurát je to možno aj lepšie pre teba, veď si mala bruško rezané.
@alure som pozerala to bmi napísali mi tam potešujúcu vec: "Váš obvod pása začína byť neprehliadnuteľný. Už ho nezamaskujete voľným oblečením. Kilá navyše, ktoré máte sú pre vaše zdravie už nebezpečné. Opasok vám odkazuje: čím skôr začnete chudnúť, tým lepšie spravíte. Rázne zmeňte svoje stravovanie a začnite športovať."

@akika722 :grinning: :grinning: som si ťa predstavila zo svokrovcami jankysramky, oni sú nízki :grinning:
7. dec 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že aky mamut pri nich? :grinning: :grinning: :grinning: alure ma myslim na vyške o 2cm viac ona ma myslim 180cm
7. dec 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 moja kamoška má 181 cm, pri mexičanoch by vyzerala moooc divne :grinning:
7. dec 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aspoň by tam vynikla
7. dec 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 :D
ako sa robi to BMI? mas na to nejaku stranku kde si si to robila?
mne to vypise asi nieco podobne...teda asi aj horsie :sweat_smile:
7. dec 2010 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 len či by to chcela :sweat_smile: aby na ňu neliezli mexičania jak na eiffelovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
7. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 ved ja mam 166 a myslim ze tu som celkom vysoka :sunglasses:
mm ma 168,ajked...podla mna si vymysla len aby nevyzeral ze je rovnako vysoky ako ja...mne pri nom podpetky nehrozia.... :grinning:
7. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka no schválne skopči čo napísali :wink:
7. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka aspoň sa ti nezlomia, tie podpetky :grinning:
7. dec 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seagull2404 pekne fotky naozaj
7. dec 2010 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 uf, tak uz to mam. ze tuk v tele 25%
a BMI 25,7- dost zle teda...uf....
7. dec 2010 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@liba78 Bude vhodné, ak veĺmi mierne upravíte svoje návyky. Mierna redukčná diéta by vám mohla pomôcť, ale chudnite len veľmi pozvoľna. Nie viac, ako 2 kilá za mesiac. Mali by ste začas celkom systematicky jesť a to v piatich dávkach denne.

tak to chcem asi vela ked som sa rozhodla zhodit za 2 tyzdne 5kg...
7. dec 2010 o 22:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru noc...som k.o na dnes
7. dec 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jankasramka počkaj, poteš sa a prehoď to na chlapa. Hned budeš ma všetko ok, kua ešte aj pás by mohol ostať 84 :unamused: :grinning:
7. dec 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 dobrú, aj ja pôjdem, už sa mi zíva :pensive:
7. dec 2010 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru nocku, som vas docitala a teraz idem do postele, caka nas dnesna noc, dufam, ze maly nezacne hodinovu stafetu do rana... a milaciky nech sa vyspinkaju do ruzova:slight_smile:
7. dec 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@akika722 myslim, ze ani, lebo nam to ponukal, ale urcite sa treba ozvat skoro, je to Foldy, nepoznas?
8. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
8. dec 2010 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, tak ja som sa obavala, ze rano vstaneme uz pred piatou, ked tak skoro vecer zaspala a nam sa normalne podarilo zaspaaaat :grinning: vstali sme nieco po pol osmej :sunglasses: takze Karinka spala dokopy viac ako dvanast hodin, v noci bola sice hore 3krat na papanie... no, takze cez den asi vela nepospime, ked si tolko dala v noci :sweat_smile:
8. dec 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko, tak ja som sa obavala, ze rano vstaneme uz pred piatou, ked tak skoro vecer zaspala a nam sa normalne podarilo zaspaaaat :grinning: vstali sme nieco po pol osmej :sunglasses: takze Karinka spala dokopy viac ako dvanast hodin, v noci bola sice hore 3krat na papanie... no, takze cez den asi vela nepospime, ked si tolko dala v noci :sweat_smile:
8. dec 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok