• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28298 asi urobim cez vikend...alebo skôr? :grinning:
8. dec 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 mňaaaaaaaam
8. dec 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aky je zlatučky s tym plyšačikom :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 zapekam ale bez slaniny...nemam ju rada..no skusim
8. dec 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 mne najmä plakal ten deň po očkovaní..som už aj rozmýšľala či prežívajú v spánku čo zažili cez deň..alebo tak niečo..z niečoho tie emocie prameniť musia...
8. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aky je podareny a ako si drzi hracku, uplne ako velkac :dizzy_face: a to ti kolko vydrzi takto spinkat? Lebo moja Karinka ked zaspi v lehatku, tak to je len tak na polhodinky, viac nie...
8. dec 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 juj mňam mňam zapečené cestoviny na akýkoľvek spôsob ja milujem !!!!
zlatučký je stále ho drží...objíma ho :slight_smile: a hlavne momentálne spí :wink:
8. dec 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 keď zaspí doma tak je to tak na hodinku ,keď mi zaspí v aute a preložím ho domov tak už potiahol aj 4 hodiny :sunglasses: a na lehátko sa teším dostane Denis na vianoce od svokrovcov :slight_smile:
8. dec 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som niečo na varenie čo ma vcelku zaujalo ...hlavne pre našich chlapov :grinning:
http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/kuracia-babovka
8. dec 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpovede, aspon viem ze je to normalne a ze nie je to nic vynimocne... :sweat_smile:
8. dec 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ahoooj

@majka35 buduci tyzden mozeme kludne...ako ti to vyhovuje :slight_smile:

@katulkaaaaaa aj my sme byvali u nasich...az mesiac sme vydrzali :grinning: :grinning: :grinning: boli sme v podnajme v KE a ked som bola tehu tak sme dostali sluzobny byt...sice "len" 2izbak ale lepsie jak ihlou do oka ne??? a bud ho odkupime ale ja by som chcela vacsiiiii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak toto určite skusim..to je kuracie mäso,že?no...tak to bude asi v nedelu :grinning:
8. dec 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji aj mi mame prerobene podkrovie mame obyvacku,spalnu napoly s deckou kupelnu a wecko,chodbu...ked si lezieme na nervy idem hore a mampokoj,davame nasim len 100e na domacnost,a samozrejme ze kazdy tyzden velky nakup robim,varim aj vsetko...je mi tu fakt super,ale niekedy je cista ponorka,milujem v lete ked grilujeme,kupeme sa v bazene...
@vladka84 vladi ja keby si neprivyrabam s mary kay tak sme nahrati jak tenkrat :grinning: /tento mesiac som si zarobila 300e :slight_smile: /tak keby ste chceli niektor info ozvite sa mi,nieje su to peniaze bez prace,musi vas bavit kozmetika a licenie,ale da sa s ty prilepsit
ja mam matersku len 164e,mm zarobi malo...akoz na vlastne byvanie ani nemame,ale snad ked budeme velky :grinning:
@alure krasne spinuska,aj moj maly sa vie rozpravat zo spanku :slight_smile:
@kahlan1 no je to zamotane veru :slight_smile: fakt j ze dnes bva s rodicmi vela mladych rodin...bracho si vzal hypoteku na 30rokov,ja sa bojim toho zavezku sakra :frowning2:
8. dec 2010 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure :grinning: :grinning: :grinning: kuracie mäso a ja sa pytam či kuracia babovka :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns :grinning: az mesiac no super,ja som zvedava kolko este mi vydrzime,ale dokial ja nebudem mat staly prijem tak asi tak skoro nie
8. dec 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tak super s tym zarabaš...ja som vyučena ,modna navrharka..no lutujem,stale som chcela niečo s kozmetikou...keby som sa mohla ešte raz rozhodnuť,určite by som šla za kozmetičku
8. dec 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa my len pozickuna auto mame na 5 rokov a uz to teraz citime...ze to musime splacat :frowning2: a je to moja nocna mora ak by nam auto ukradli a by som musela splacat dalej :astonished: :astonished: :astonished: ale v dnesnej dobe nasetrit na byt alebo dom bez hypotekyyyyy...klobuk dole...pre nas nemozne!
8. dec 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns moja aj pre nas,auto mame stare,bavyme u nasich....dnes sa bez hypo neda nic ja si to uvedomujem a stale to odalujem :slight_smile:
@akika722 nikdy nieje neskoro,nepotrebujes skoly na to aby si nieco zacala....ja som vyucena polnohospodarka :grinning: mozm ist kravy dojit :grinning: a robim s kozmetikou
8. dec 2010 o 13:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa ale maš tam viac možnosti ako ja tu,v zapadakove :frowning2:
8. dec 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa :slight_smile: sú zlatučký keď spinkajú
@akika722 myslím si že je to jedno z akého mäska sa to urobí :slight_smile: ale kuracie asi najlepšie :slight_smile: do kuracej bábovky :grinning:
8. dec 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa
ty si poľnohospodárka :slight_smile: Ja som lesníčka :slight_smile: pôjdeme k @jankasramka e do Mexika :slight_smile:
8. dec 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 to máš pravdu čo sa týka východu ako takého..aj my sme preto prišli z RV sem do SC..Blava blízko,lepšie podmienky pre Olivera ,teraz už aj pre Denisa a pre nás samozrejme tiež
8. dec 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katulkaaaaaa tiez mame hypoteku na 30 rokov a to treba cely byt prerobit od zakladu uplne vsetko vynovit - neviem ako to zvladneme ale akosi musime
8. dec 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kahlan1 ved uvidime, mozno o par mesiacov:slight_smile: No moj mm prv suhlasil, teraz zahlasil, ze musime pockat... chlapi nemusia priberat a robit si starosti, ale neboj sa, vsetko bude v najlepsom poriadku uvidis :wink:

@akika722 aspon to ma nejaku vyhodu:slight_smile:

@vladka84 vyskusaj, bolo velmi dobre, ta cukina sa uplne spojila s ryzou a vobec ju tam ani nebolo vidno, ak niekto nema rad tuto zeleninku:slight_smile:

@alure a nepomylili sa :astonished: v cene?

@zuzana84 skoro to nie je:slight_smile: nam sa tusim uz tiez tlaci, citim nieco tvrde malemu na dasienkach.
8. dec 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lji tu je recept: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22688
to vygrcanie do vystrihu mame doma pravidelne, nestiham menit tricka :grinning:

@katulkaaaaaa ti verim, ked je v 1 dome vela ludi, to je casom pohroma... my sme brali uver, lebo podnajmy a vecne stahovanie uz bolo nad hlavu:slight_smile:

@alure ved nam troska predlzia matersku:slight_smile: tusim o 6 tyzdnov:slight_smile:

8. dec 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa večer :dizzy_face:
8. dec 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vás dočítavam :wink: dnes som varila zas len pre seba, tak ryža s mrkvičkou a brkolicou. K tomu som si ešte dala krabie tyčinky a kyslú smotanu s cesnakom a soľou. :sweat_smile: To sú chúťky, čo ? Nik z chlapov by mi toto nejedol.
Môj mm nieje až tak náročný na jedlo, on by mohol šnicle od rána do večera a od pondelka do nedele :grinning: ale zje aj zeleninku, tak isto ako mm @alure ked nachystám.
...čo sa týka bývania, bývali sme u svokrovcov 5 mesiacov a stačilo, potom 6 rokov v prenajatom dome, 1 rok v dvojizbovom malom byte 3 roky v 3-izbáku a 1/2 roka v malom zas, lebo veľký sme museli uvoľniť a dom sme nestíhali dokončiť. Hypotéku máme, samozrejme 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale našťastie sme mali roky založené stavebné v PSS, tak sme mali našetrené niečo tam a brali sme 1 milión a 250 tis sk. A ešte sme do domu vrazili všetky úspory mimo a teraz na záver padlo za obeť aj moje auto a peniaze ktoré mi vyplatila sestra z rodič. domu. Ale stavali sme s časti svojpomocne a náš dom vychádza asi tak isto ako byt v Pezinku. :sweat_smile:
8. dec 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme, dievcata, Timko je v nemocke, bol dehydrovany, je na infuzkach a budu mu robit este nejake testy... Dufam, ze na nic nepridu a ze tam bude len do piatku... Ten je tam uz ako doma, chudacik, no doma, kde je nerad... A celiakia sa obom nepotvrdila!!! (aspon jedna pozit. sprava)
8. dec 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97
to si teraz kde mám ísť žiadať o predlženie materskej? alebo to bude automaticky??? ja som z toho jeleň,neviem kde čo prihlásiť čo odhlásiť...sa to mení každú chvíľu :unamused:
8. dec 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 drzim palce aby vsetko dopadlo dobre
8. dec 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok