♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
8. dec 2010

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=28298 asi urobim cez vikend...alebo skôr? 😀

kahlan1
8. dec 2010

@akika722 mňaaaaaaaam

akika722
8. dec 2010

@alure aky je zlatučky s tym plyšačikom 😀 😀 😀

akika722
8. dec 2010

@kahlan1 zapekam ale bez slaniny...nemam ju rada..no skusim

alure
8. dec 2010

@kahlan1 mne najmä plakal ten deň po očkovaní..som už aj rozmýšľala či prežívajú v spánku čo zažili cez deň..alebo tak niečo..z niečoho tie emocie prameniť musia...

vladka84
8. dec 2010

@alure aky je podareny a ako si drzi hracku, uplne ako velkac 😵 a to ti kolko vydrzi takto spinkat? Lebo moja Karinka ked zaspi v lehatku, tak to je len tak na polhodinky, viac nie...

alure
8. dec 2010

@akika722 juj mňam mňam zapečené cestoviny na akýkoľvek spôsob ja milujem !!!!
zlatučký je stále ho drží...objíma ho 🙂 a hlavne momentálne spí 😉

alure
8. dec 2010

@vladka84 keď zaspí doma tak je to tak na hodinku ,keď mi zaspí v aute a preložím ho domov tak už potiahol aj 4 hodiny 😎 a na lehátko sa teším dostane Denis na vianoce od svokrovcov 🙂

alure
8. dec 2010

našla som niečo na varenie čo ma vcelku zaujalo ...hlavne pre našich chlapov 😀
http://www.varenieapecenie.estranky.sk/stranka/...

zuzana84
8. dec 2010

Dakujem za odpovede, aspon viem ze je to normalne a ze nie je to nic vynimocne... 😅

evanns
8. dec 2010

@akika722 ahoooj

@majka35 buduci tyzden mozeme kludne...ako ti to vyhovuje 🙂

@katulkaaaaaa aj my sme byvali u nasich...az mesiac sme vydrzali 😀 😀 😀 boli sme v podnajme v KE a ked som bola tehu tak sme dostali sluzobny byt...sice "len" 2izbak ale lepsie jak ihlou do oka ne??? a bud ho odkupime ale ja by som chcela vacsiiiii 😝

akika722
8. dec 2010

@alure tak toto určite skusim..to je kuracie mäso,že?no...tak to bude asi v nedelu 😀

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@lji aj mi mame prerobene podkrovie mame obyvacku,spalnu napoly s deckou kupelnu a wecko,chodbu...ked si lezieme na nervy idem hore a mampokoj,davame nasim len 100e na domacnost,a samozrejme ze kazdy tyzden velky nakup robim,varim aj vsetko...je mi tu fakt super,ale niekedy je cista ponorka,milujem v lete ked grilujeme,kupeme sa v bazene...
@vladka84 vladi ja keby si neprivyrabam s mary kay tak sme nahrati jak tenkrat 😀 /tento mesiac som si zarobila 300e 🙂 /tak keby ste chceli niektor info ozvite sa mi,nieje su to peniaze bez prace,musi vas bavit kozmetika a licenie,ale da sa s ty prilepsit
ja mam matersku len 164e,mm zarobi malo...akoz na vlastne byvanie ani nemame,ale snad ked budeme velky 😀
@alure krasne spinuska,aj moj maly sa vie rozpravat zo spanku 🙂
@kahlan1 no je to zamotane veru 🙂 fakt j ze dnes bva s rodicmi vela mladych rodin...bracho si vzal hypoteku na 30rokov,ja sa bojim toho zavezku sakra ☹

akika722
8. dec 2010

@alure 😀 😀 😀 kuracie mäso a ja sa pytam či kuracia babovka 😀 😀

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@evanns 😀 az mesiac no super,ja som zvedava kolko este mi vydrzime,ale dokial ja nebudem mat staly prijem tak asi tak skoro nie

akika722
8. dec 2010

@katulkaaaaaa tak super s tym zarabaš...ja som vyučena ,modna navrharka..no lutujem,stale som chcela niečo s kozmetikou...keby som sa mohla ešte raz rozhodnuť,určite by som šla za kozmetičku

evanns
8. dec 2010

@katulkaaaaaa my len pozickuna auto mame na 5 rokov a uz to teraz citime...ze to musime splacat ☹ a je to moja nocna mora ak by nam auto ukradli a by som musela splacat dalej 😲 😲 😲 ale v dnesnej dobe nasetrit na byt alebo dom bez hypotekyyyyy...klobuk dole...pre nas nemozne!

katulkaaaaaa
8. dec 2010

@evanns moja aj pre nas,auto mame stare,bavyme u nasich....dnes sa bez hypo neda nic ja si to uvedomujem a stale to odalujem 🙂
@akika722 nikdy nieje neskoro,nepotrebujes skoly na to aby si nieco zacala....ja som vyucena polnohospodarka 😀 mozm ist kravy dojit 😀 a robim s kozmetikou

akika722
8. dec 2010

@katulkaaaaaa ale maš tam viac možnosti ako ja tu,v zapadakove ☹

alure
8. dec 2010

@katulkaaaaaa 🙂 sú zlatučký keď spinkajú
@akika722 myslím si že je to jedno z akého mäska sa to urobí 🙂 ale kuracie asi najlepšie 🙂 do kuracej bábovky 😀

alure
8. dec 2010

@katulkaaaaaa
ty si poľnohospodárka 🙂 Ja som lesníčka 🙂 pôjdeme k @jankasramka e do Mexika 🙂

alure
8. dec 2010

@akika722 to máš pravdu čo sa týka východu ako takého..aj my sme preto prišli z RV sem do SC..Blava blízko,lepšie podmienky pre Olivera ,teraz už aj pre Denisa a pre nás samozrejme tiež

kahlan1
8. dec 2010

@katulkaaaaaa tiez mame hypoteku na 30 rokov a to treba cely byt prerobit od zakladu uplne vsetko vynovit - neviem ako to zvladneme ale akosi musime

memory97
8. dec 2010

@kahlan1 ved uvidime, mozno o par mesiacov🙂 No moj mm prv suhlasil, teraz zahlasil, ze musime pockat... chlapi nemusia priberat a robit si starosti, ale neboj sa, vsetko bude v najlepsom poriadku uvidis 😉

@akika722 aspon to ma nejaku vyhodu🙂

@vladka84 vyskusaj, bolo velmi dobre, ta cukina sa uplne spojila s ryzou a vobec ju tam ani nebolo vidno, ak niekto nema rad tuto zeleninku🙂

@alure a nepomylili sa 😲 v cene?

@zuzana84 skoro to nie je🙂 nam sa tusim uz tiez tlaci, citim nieco tvrde malemu na dasienkach.

memory97
8. dec 2010

@lji tu je recept: http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22688
to vygrcanie do vystrihu mame doma pravidelne, nestiham menit tricka 😀

@katulkaaaaaa ti verim, ked je v 1 dome vela ludi, to je casom pohroma... my sme brali uver, lebo podnajmy a vecne stahovanie uz bolo nad hlavu🙂

@alure ved nam troska predlzia matersku🙂 tusim o 6 tyzdnov🙂

akika722
8. dec 2010

pa večer 😵

liba78
8. dec 2010

tak vás dočítavam 😉 dnes som varila zas len pre seba, tak ryža s mrkvičkou a brkolicou. K tomu som si ešte dala krabie tyčinky a kyslú smotanu s cesnakom a soľou. 😅 To sú chúťky, čo ? Nik z chlapov by mi toto nejedol.
Môj mm nieje až tak náročný na jedlo, on by mohol šnicle od rána do večera a od pondelka do nedele 😀 ale zje aj zeleninku, tak isto ako mm @alure ked nachystám.
...čo sa týka bývania, bývali sme u svokrovcov 5 mesiacov a stačilo, potom 6 rokov v prenajatom dome, 1 rok v dvojizbovom malom byte 3 roky v 3-izbáku a 1/2 roka v malom zas, lebo veľký sme museli uvoľniť a dom sme nestíhali dokončiť. Hypotéku máme, samozrejme 2 😝 Ale našťastie sme mali roky založené stavebné v PSS, tak sme mali našetrené niečo tam a brali sme 1 milión a 250 tis sk. A ešte sme do domu vrazili všetky úspory mimo a teraz na záver padlo za obeť aj moje auto a peniaze ktoré mi vyplatila sestra z rodič. domu. Ale stavali sme s časti svojpomocne a náš dom vychádza asi tak isto ako byt v Pezinku. 😅

21
8. dec 2010

Dakujeme, dievcata, Timko je v nemocke, bol dehydrovany, je na infuzkach a budu mu robit este nejake testy... Dufam, ze na nic nepridu a ze tam bude len do piatku... Ten je tam uz ako doma, chudacik, no doma, kde je nerad... A celiakia sa obom nepotvrdila!!! (aspon jedna pozit. sprava)

alure
8. dec 2010

@memory97
to si teraz kde mám ísť žiadať o predlženie materskej? alebo to bude automaticky??? ja som z toho jeleň,neviem kde čo prihlásiť čo odhlásiť...sa to mení každú chvíľu 😒

kahlan1
8. dec 2010

@21 drzim palce aby vsetko dopadlo dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre