♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

kvietok121
8. dec 2010

@akika722 tak my sme dnes lepsi, po hviezdicke sme minuty mrnkali, potom chvilku potahal prsko potm uz nechcel, zavinuli sme a dali do postielky a spinka zatial - asi 6 min

kvietok121
8. dec 2010

@majka35 narocny den?

akika722
8. dec 2010

@majka35 😀 prečo? 😀

akika722
8. dec 2010

@kvietok121 moj ma hviezdu na haku 🙄

kvietok121
8. dec 2010

@mirmaj takze mame takyto rezim o 7.15 kupeme, potom je tatino s matejkom v kupelni a kukaju ako sa sprchujem, ukludnujeho zvuk vody ... potom papame, potom sa hrame s hviezdickou a okolo deviatej zacneme plackat a chceme spat niekedy vrieskame, niekedy sa nosime a dnes zaspinkal hned sam

kvietok121
8. dec 2010

@akika722 my nezaspime ale paci sa nam, teraz najnovsie kuka na plafon a potom na realnu hviezdicku a hore dolu akokeby mu to nedoslo do hlavy ze preco je hviezdicka aj na setene aj skutocna aj ju chce chytat

majka35
8. dec 2010

@akika722 že prečo? 😀 abo vreščí jedna, abo druhá 😕

akika722
8. dec 2010

@kvietok121 mojho občas znervozňuje 😒 hviezda

majka35
8. dec 2010

@kvietok121 že režim ... ja o režime pri terezke môžem akurát tak snívať ... tá robí režim nám

evanns
8. dec 2010

@memory97 aj my chodime na cvicenia s fit loptou kazdy pondelok a malej sa paci...prikladam foto ako s nou to iste potom cvicime doma...a a ni jedno babatko tam neplace, tak si myslim ze im to robi dobre a hlavne to pomaha na stimulaciu a spevnenie svalov 😉

akika722
8. dec 2010

@majka35 😀 tak maš veselo...tiež mavame také stavy 😀

kvietok121
8. dec 2010

@evanns perfektne

majka35
8. dec 2010

toto sú moji čerti dnes:

akika722
8. dec 2010

@majka35 moj tiež nema režim že spi presne vtedy a vtedy 😒 kedy na neho pride vtedy spi...ak milord Paťko dovoli 😀

majka35
8. dec 2010

@akika722 že milord Paťko 😀 😀 😀

akika722
8. dec 2010

@majka35 aké su zlatučke 😵 Barborka ma nadherne vlasky...ake huste
@evanns asi nafuknem svoji fit loptu 😎

majka35
8. dec 2010

@akika722 ďakujem ... hej, ona sa už narodila brutálne vlasatá ... terezke zostalo len také "chmířinko" 😅

akika722
8. dec 2010

@majka35 on nevie rozpravať potichu...on kriči a ked ho napomeniem tak šepka a to nerozumiem nič 😖 a opakuje všetko 100x 😖

kvietok121
8. dec 2010

@majka35 ved ja sa smejem ... to len tatino s maminou sa snazia o rezim od tej siedmej ... ale matejko si robi aj tak svoje ... ale aspon sa snazime, neviem ci je to ok ze mm drzi matejka na rukach so mnou v sprche ... lebo ja sa musim osprchovat kvoli ekzemom - pri kupani s matejkom sa spotim a potom to boli - ale co ked on by cely cas plakal a takto je tichucko

akika722
8. dec 2010

@majka35 no fakt krasne vlasky 🙂 a Terezke dorastu 😉

kvietok121
8. dec 2010

@majka35 zlati su

majka35
8. dec 2010

@akika722 akoby tote naše deťuchy jedna mater mala 😀 moja v kuse huláka, a tiež dookola opakuje všetko ... a keď sa jej niekedy povyhrážam, napríklad, že nepôjdeme spolu von, tak je schopná miliondvestotisíckrát zopakovať, že pôjdeme von, mami, pôjdeme ... pôjdeme, pôjdeme ... a mne vrie krv v žilách a ľutujem, že som sa vôbec ozvala

@kvietok121 ďakujeme

majka35
8. dec 2010

@evanns takto som cvičila s barborkou ... musím začať aj s terezkou

akika722
8. dec 2010

@majka35 preeeeesnééééé 😀 😀 😀 😀 😀 toto robi aj môj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kvietok121
8. dec 2010

@majka35 my sme tiez mali navstevu svokrovcov a malinky sa vysmieval zlaty bol a zrazu akokeby utalo zacal plakat revat svokra ho tisila nic nepomahalo ... tak som prisla ja spievala mu do uska pri nasej vcielke na stene a samozrejeme prestal ... tak sa ma pytala ze preco pri nej plakal a ze preco place ... a ja jej vravim neviem proste robi to viackrat za den ze z nocoho nic sa rozplace aj tak sa budi a chvilu mu trva kym sa ukludni a potom znova akokeby utalo a usmieva sa neviem preco to robi ale ja som si na to uz zvykla ze mam uplakane babo ... som zvedave ako to budu zvladat ked prideme ku nim na viac dni cez vianoce ... co bude hovorit potom

vladka84
8. dec 2010

dakujem baby, no sme sa snazili 😝
@akika722 to sa mi dnes podarilo kupit, boli naplnene farebnou jedlou ozdobovacou hmotou...biele sme robili klasicky z bielkov, ale aj to sa da kupit v takej tube, vyraba to Dr. Oetker, len akurat u nas ju v obchode nemali 😠
@mirmaj fakt? a to kazdy hovori ze je na mm... prikladam foto na porovnanie.. inak, oni dvaja ked spia, je fakt jeho kopia, maju uplne rovnake oci - farbu, tvar a este aj mihalnice 😅

vladka84
8. dec 2010

@majka35 Barborka je krasna vlasana 😵 vobec nevyzera taky certik ako ju opisujes 😀

kvietok121
8. dec 2010

@vladka84
@vladka84 pekna rodinka

akika722
8. dec 2010

@vladka84 aj ja som už vravela.Timka je ako ty..uplne a karinka na tej druhej fotke ako tvoj mm 😉

mirmaj
8. dec 2010

@vladka84 to bude asi tým že mne sa ešte aj vy s mm podobáte na seba 😀 😀
@majka35 krásne su a fakt nevyzeraju že by neposlúchali 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre