• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 dakujem :dizzy_face:
@akika722 noo, tak sa tesim, lebo sa zo mna smiali, ze este stastie, ze aspon to dole ma po mamke :grinning:
@mirmaj aj to nam uz tiez hovorili, ze mame podobne rysy... ale mm ma menej vlasov..he he
uz ma zase chyta ta moja pazravost, tak to skusim ako @katulkaaaaaa ...napijem sa vody a beziiiim do postele :grinning:
dobru maminky!
8. dec 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ešte z nich zrob surodencov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 mne na Samka vravie...jedny že je po mm a druhy že po mne
8. dec 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no krasna princezan je
8. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84
@mirmaj hej, neviniatka moje ... na barborku pozrieš a už vidíš, že má niečo za lubom :grinning:
8. dec 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ale na mojich bratov sa mm nepodoba, ani ja na nikoho z jeho rodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude asi tym, ze po 10 spolocne stravenych rokoch sme sa na seba zacali podobat :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: počkaj...my sme spolu 8rokov..to za 2 roky budem vyzerať ako moj mm??? :astonished: :astonished: :astonished:
8. dec 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 ja už teraz vyzerám jak mm ... myslím, čo sa váhy týka
8. dec 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 :grinning: :grinning: :grinning: mna moj mm nedoženie s vahou :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to mas pravdu. Som sa dnes s malym zastavila v detskom centre, lebo sme sli cez mesto a plakal, ze je hladny:slight_smile: Vacsinou mu staci trosicka sa napat a mozeme ist, ale ked zbadal deti, tak tahal z tej flase ako este nikdy predtym :grinning: :grinning:
ani mi este nespime a tak skoro ani nebudeme:slight_smile: maly je taak rozsanteny:slight_smile:

8. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 pozi ved je jak hajzlovy pavuk :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 som sa inak pobavila, že teba mm nedoženie s vahou ty si trubka vážne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja ho už s tou mojou dosť ohrozujem, keby bol ešte aj mm ľahší ako ja, tak to asi neprežijem :astonished: :astonished:
8. dec 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 len sa tam ksichti :grinning:
8. dec 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 aspon bude dlhsie spat
8. dec 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 to napríklad na nas neplatí aj ked ju dám cca o hodinu alebo dve neskôr spať aj tak vstane max o pol hodinku neskôr, tak to už ani neskušam radšej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ani nas to neovplyvni , ale teraz proste po kupani nezaspi kuka na mna ked papa aj ked dopapa
8. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj no v ved pozri na neho... :grinning:
a kuk ja...z krstin :o====
8. dec 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 vsak ani my sa vahovo nepodobame,chvaaaalabohu! mozno zacne mat rad cestoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to je urcita zmena :wink:

ja fakt musim ist, lebo to nevydrzim a zase si potom budem nadavat aka som krava, ze som sa najedla :angry:
8. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 neskušala si ho skôr okupať?
@akika722 vyzeráš super, len máš nevýhodu že máš podvýživeného mm :sweat_smile: ja som svojho vypapkala až nevyzerám ako keby som mu všetko zjedla z taniera :grinning: :grinning: takto sme si jedna jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 nahodou si kocka :wink: a to myslim vazne! ja som uz nasla jednu podobu medzi vami... obaja sa maskujete detmi :grinning:
@vladka84 bééééž...dobru nocku :dizzy_face:
@vladka84 to chce len čas uvidíš, mne to ani nepríde teraz že by som si niečo chcela dať :wink: pozriem sa na seba a prejde ma chuť na všetko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 :grinning: :grinning: :grinning: on rebra ja tuk :grinning: :grinning: :grinning:
@mirmaj ale moj papa každu chvilku...ved som ti pisala o tie palacinky :sweat_smile:
8. dec 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ty máš super postreh :grinning: :grinning: :grinning:
ale idem už aj ja, mm vyzerá že neplanuje prísť tak skoro domov, tak už nejdem na neho čakať a idem si ľahnuť.
dobru noc a ak je možne tak aj pokojnu u nas by už aj bodla :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo nech je aspoň o hodinku dlhšia :grinning: :grinning:
8. dec 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj skusala ale to bolo este horsie, pretoze robil to iste ale ulozil sa o pol osmej a castejsie bol v noci hore
8. dec 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no nadherni ste
8. dec 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 no tí naši drobci asi fakt nemajú radi zmeny ani nič čo im my chcem nadiktovať, urobia si vždy po svojom :grinning:
8. dec 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ved to presne ako pises ak chce ruky a nosit sa mozem sa poskladat aj na hlavu aj mat pevne nervy aj tak si to vydobije
8. dec 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem buvat papa
8. dec 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok