• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
@kvietok121 no krasny moja :confounded: ale dik no :sweat_smile:

idem spať asi aj ja :unamused:
8. dec 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@danulienka35 ahoj, dnes celkom fajn, aj na prechadzke sme boli, na to, ako vrestala, kym sme na nu sli som uz radsej zabudla a od 15:30 este nespime, ale uz som napiekla prvu varku medovnickov :grinning: co vy? ja to tu nestiham cele citat
8. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj ahoj, zatial nie, ale aspon si v jednom kuse, ked uz zaspi, od tej 23:30 do 7:00, dnes ale uz od 15:30 sme este nespali :frowning2:
8. dec 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes zase odstavka
9. dec 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404
@seagull2404 ani ja uz nestiham citat
9. dec 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby...fuuu to bolo odstaaavka...tak som sa nudila az som zacal vianocny stromcek stavat :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns to si dobra ze nudila ja mam pauzu len teraz ked matejko spinka, uz je hore
9. dec 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 tak mm je uz 5ty den doma tak uz mam vsetko porobene co som chcela a dnes zacina nocnu a uz bude makat az do 24teho tak aby som potom uz nestresovala lebo uz mi nepomoze :frowning2:
9. dec 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak to si sikulka chvalim ta ja som zatial upratala len par skriniek v kuchyni este je ich tam dost a vsetko ostatne okna piect a tak ... ale nestresujem pretoze ak neupracem upracem na velku noc, ak nenapeciem dva dni budeme bez sldkeho a potom ideme na navstevy :slight_smile: a tak si uzivame dni, dnes matejko zase vyvadzal, neviem preco ale zacal hrozne vyvadzat pred spanim ach jo a uz som myslela ze dobre
9. dec 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy,dnes mi bolo nejak smutno že nešiel MK tak som sa pustila ešte do nedokončených domácich prác....
Čo máte nové?
9. dec 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure je ze do nedokoncenych ja som dnes zacala upratovat kuchynu az 3 sufliky viac sa nedalo :slight_smile: este raz viacpocetne maminy obdivujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
9. dec 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ho ... už funguje :sunglasses:
dobrý večer gazdiné :grinning:
9. dec 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
HURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ide konik :grinning: :grinning: :grinning:
bože,tak ste mi chybali :cry: :cry: :cry:

@jankasramka dala som henu :unamused: ked som to zaliala vodou bolo to zelene ako trava a smrdelo to ako špenat...uplne..na vlasy sa mi to blbo nanašalo :unamused:
aaaaa..nechala som pôsobiť trošku viac ako hodku...a umyla som šamponom a kondicioner...teda..moje vlasy stale smrdia ako špenat a dala som čiernu henu a moje vlasy chytili tmavo hnedy nadych..ja nechapem
AAAAAAAAAAAAAAALE..su nadherne leskle..take leskle asi ešte neboli :wink:
pre mna je to asi skor ako maska a nie farbiaci "krem"
ja mam ťažke vlasy...mala som aj odrastajucu trvalu kt.mi držala mesiac..takže problemje v mojich vlasoch :grinning:
9. dec 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 musím to urobiť teraz kým je ako tak čas....zajtra Oliver nejde do školy,zase majú nejakú aktivitu ale nevieme ho zobrať v danom čase zo školy tak som ho vypýtala a to budeme spolu piecť.Síce som v utorok urobila za dva plechy vanilkových rožkov ale zaprášilo sa za nimi tak že som si to ani nevšimla :angry: teraz čo popečiem musím odložiť :wink:
A ako Matejko?
9. dec 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 :grinning: fotooooooooooooooooo :wink:
9. dec 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ktore mate aj starsie deticky, poradte dobruuu pohodlnuu bezpecnuu autosedackuu :sunglasses:
9. dec 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns no to na fotke nie je vidno moja..skušala som..to jen odlesk chytili akysi hnedy a to odrastene mam aj nadalej..ale ako maska je to fakt suuupeeer
9. dec 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
od koľkých rokov?
9. dec 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure tak pre nasu malu ked zacne sediet ako prvu po vajicku :slight_smile:
9. dec 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns ja som ešte pri Paťkovi kupila Meggy od 0-18kg..ale v podstate to nie je od nula :angry: no kto to mal vedieť..proste ma dve polohy ale babo tam sedi..
9. dec 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns
ja chcem na prechod kúpiť túto
http://www.maderna.sk/katalog/product/5507/
a potom buď podsedák alebo nejaká väčšia..zachvíľu bude Denisovi vo vajíčku tesno :unamused:
9. dec 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns zaleži od toho kolko chceš investovať...ale myslim že radšej lepšiu ako šmejd :unamused:
9. dec 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns a je vhodná aj keď babulo ešte poriadne nesedí je polohovateľná...mali sme obdobnú pri Oliverovi aj on bol trošku váčší ako štandard ale vtedy ešte neboli vajíčka a na Slovensku poriadne ani sedačky,tak som zohnala niečo v rakusku a bola takmer totožná s touto od caretero :slight_smile:
9. dec 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722
@alure ja nebudem investovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: brat ako malej krstny jej chce kupit na vianoce a ze na sume nezalezi ze mam len vybrat lebo oni este nemaju babo a sa v tom nevyzna :wink:
9. dec 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aj moja sa da polohovať,ale nazda sa mi žeby bol v sedeni až taky rozdiel...
9. dec 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak to máš super :slight_smile: ja už po Oliverovi nemám nič takže u nás sú investície od začiatku :unamused:
prípadne si skús nájsť nejakú stránku kde sú porovnané autosedačky....ale tá polohovateľná je veľmi výhodná ak aj cestujete často a ďalej...
9. dec 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure no praveze chceme s nou dost cestovat...k nasim do SNV, k bratovi do TN a uz v aprili chceme ist do Dolomitov na lyzovacku :sunglasses:
9. dec 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 akú máte moja? ja neviem tá čo som hodila link sa dá do polohy kde takmer leží a vyzerá to ako vo vajíčku :slight_smile: má ju sesternica mm a je spokojná...tiež majú väčšie dieťa ako je štandard a vo vajíčku už trpel ale ešte nesedel...tak toto bola vhodná alternatíva
9. dec 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure meggy ale to ešte po Paťkovi..no ešte je v nej ale už mam kupeny podsedak :wink:
ale teraz su aj novšie...my sme ju kupovali pred troma rokmi
9. dec 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns tak ako my :slight_smile: aj my máme cestu dosť často daleko takže aj to zaváži..poprípadne Maxi cosi tá je vraj dobrá...a záleží aj na tom či chceš rovno od 9-36 alebo od 9-25
9. dec 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok