♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

evanns
9. dec 2010

@alure ved to ze nasa uz ma 65 cm a dost bundas je a naobliekana este uz sa tam dlho nevmesti 😲

akika722
9. dec 2010

@alure da sa dať do dvoch polôh...vysunie sa to trošku na ležanie..tato je od 0-18kg

alure
9. dec 2010

@akika722 jaký je v nej Sami stratený 🙂 a krásny miláčik 😉 no veď to že ono sa to mení každým rokom...a náš Oli má už pomaly 9 rokov...takže to je tiež dlhá doba

akika722
9. dec 2010

@alure no 😀 prala som z nej poťah tak sme ju mali doma a skušali sme 😀 pasy su nastavene na Paťkovu vyšku 😀

alure
9. dec 2010

@evanns skús si v googli pozrieť polohovateľné autosedačky ak chceš aby mala maximálne pohodlie ale tie sú prevažne do 25 kg,takže potom záleží od toho ako bude rásť či prejdete rovno do podsedáka (ako my) alebo bude ešte potrebovať takä do 36.U nás bol Oli väčší a potom zase vysoký a chudučký...takže sa mi tam zmestil dlho....

sandra1005
9. dec 2010

Ahojte mamicky... nemate niektora problem s tym, ze dietatko stale pozera za seba? Ja uz som z toho normalne na nervy. Nech robim co robim, stale oci prevratene. Ked to takto pojde dalej, tak mu pojde kazde ocko inym smerom. Nic nezabera, ani hracky, ani poloha na brusku-on sa vie aj v tej polohe vynajst. A nosit ho na rukach nevladzem, uz je dost tazky. Privitam akukolvek radu ako s tym vtybabrat.

evanns
9. dec 2010

@alure ok diiiiik moc...idem surfovat 🙂

alure
9. dec 2010

@akika722
tá caretero má tuším 5 polôh
že nastavené na Patiho 🙂 On je aký chudučký chrústik 😉 aj náš Oli bol dho taký chudulinký (teda stále je ale konečne je taký hutný )

alure
9. dec 2010

@akika722
tá caretero má tuším 5 polôh
že nastavené na Patiho 🙂 On je aký chudučký chrústik 😉 aj náš Oli bol dho taký chudulinký (teda stále je ale konečne je taký hutný )

alure
9. dec 2010

@evanns niet zač moja 😎

akika722
9. dec 2010

@alure 5 polôh?uf..no dosť 😉 no mne ešte bude tato dobra..Pati ma 14kg,tak ešte kym maly bude mať pol roka bude jeho,potom pojde na podsedak a maly ju zdedi,dam mu tu polohu čo trošku vysuniem 😀
@sandra1005 ahoj..moj tak pozera len ked niekto je za nim..za hlavičkou ked leži

evanns
9. dec 2010

baby kuk tuto http://www.babymania.sk/index.php?lang=&l=s&p=_... ja z lilavej farby nemooooozem....velmi sa mi paci taka farba 😉

sandra1005
9. dec 2010

@akika722 praveze moj posledne dni aj za nicim. Niekde som citala, ze to deticky robia-objavuju svet za sebou. Mne by to ani tak nevadilo, nech objavuje, lenze neho uz nic ine nejako nezaujima. Ja uz som z toho magor...

alure
9. dec 2010

@evanns no vidíš a je dokonca do 36 🙂 máš vybraté 🙂 a tá fialová je fakt krásna..inak v obchode sa dosť často zastavím pri dievčenských vecičkách a tak sa zasnívam 😉
@akika722 no veď jasné a Sami nie je moc veľký tak to vo vajíčku vydrží dosť dlho

evanns
9. dec 2010

@alure tak do tretice...princeznuuuu 😀

alure
9. dec 2010

@evanns
no to skúšal aj môj brat a má troch synov...a ja by som sa už na tretie asi nedala..ale ako som už raz napísala nikdy nehovor nikdy 😉 len chcela by som aj časový odstup vyší a potom už ja budem mať dosť veľa rokov 😒

21
9. dec 2010

Dievcata, tak ste mi dnes chybali... Aj ked nestiham citat, aspon ma potesia vase loginy... 😀 😀 😀

akika722
9. dec 2010

@sandra1005 možno ho to prejde 😉
@evanns nechceš polohovatelnu???inač je krasna
@alure no....tak aspon do pol roka ked vydrži vude super..vahu ma malu ale ma vyšku...teraz ma cca 65cm

21
9. dec 2010

@alure , mozno ako my...neplanovane, ale predsa dievcatko.... 😀

akika722
9. dec 2010

musim k detom..tak večer

kvietok121
9. dec 2010

@alure ja neviem co sa deje ale pred kazdym spanim vyvadza a absolutne nechce prso ako kedysi, cuckol a spal teraz kde vrieska, musim ponosit, polozim reve, ponosim polozim reve tak zo 3-4 krat sa to zopakuje a potom spim a ja neviem preco a v nosi sme boli kazde dve hodiny hore a tiez neviem preco ... ach jo

evanns
9. dec 2010

@akika722 praveze chcem polohovatelnu

alure
9. dec 2010

@akika722
dlhé sú tie naše deti 🙂 Vy máte už 4 mesiace moja? jéj som zvedavá na vaše miery z poradne ....

kvietok121
9. dec 2010

@evanns vidim ze uz vyzeberate autosedacku, dokedy moze byt baby vo vajicku?

evanns
9. dec 2010

@kvietok121 dokym vojde 😀 😀 😀

alure
9. dec 2010

@kvietok121
ach jo moja...tak to je mrzuté.Inak aj Denis poslednú dobu vystrája večer keď nie je moc unavený tak ešte kričí (ako keby ho niekto dral) a keď je unavený zaspí hneď ale hore sme tiež takmer každé dve hodiny ☹ treba len čakať kým to prejde samé,ale možno to potrvá aj do obdobia príkrmov 😠

kvietok121
9. dec 2010

@alure ja neviem vobec to nerobil a teraz to je pred kazdym spanim takzedoobeda 2x naobed raz a poobede 1-2x a vecer ... ja netusim co sa stalo

kvietok121
9. dec 2010

@evanns to viem ale co znamena vojst, ked mu uz trcia nohy tak takm uz nema sediet alebo kedy????

21
9. dec 2010

@kvietok121 , my uz zopar tyzdnov spavame na ciciku, doslovne, obcas sa v noci odtrhne, vtedy sa pootacam a potom zas nacuc. Spavame v jednej posteli...

evanns
9. dec 2010

@kvietok121 neviem ja dokedy presne...ja vyberam lebo mi brat kazal 😉

kvietok121
9. dec 2010

@evanns aha lebo my tiez budeme vyberat tiez nemame ale ja som myslela ze to nesmie byt skor ako ked sedi ale to je asi mylne

kvietok121
9. dec 2010

@21 to nepomaha,, aj my sme chceli pred tym prsko ale po tej chorobe sa mi vsetko otocilo prso ani za svet absoltne, ziape a odtlaca sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre