♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

akika722
9. dec 2010

teraz mi pisala Katka že celu noc kašlali išli do dr,tak ležia v nemocnici,brali im krv,inhalovali a teraz mu dali infuzku...zatial nevie nič viac 😔 ☹
myslite na nech je všetko ok ☹

alure
9. dec 2010

@akika722 katulka so simonkom???? 😲 😲 😲 😢 😢 😢
@kvietok121 hm tak neviem moja čo poradiť ☹ len pevné nervy a prekonáte to raz dva 😉

kvietok121
9. dec 2010

@alure citala som o tom tiez len treba pevne nervy ja mam ich niekedy na dranc
@akika722 ach to nemyslis vazne chudatka
@katulkaaaa myslime na vas

memory97
9. dec 2010

@evanns jejda, tak to sa zastavis aj nas🙂

memory97
9. dec 2010

@evanns krasna je a ta farba, ja by som ju brala uz len kvoli farbe 😀 😝

@sandra1005 nesksala si mu dat nieco pestre pred neho? Myslim hracku zltu, oranzovu,... alebo sustat sackom? Nas sa tiez tak vytaca a pozera za seba🙂 akoby bol z gumy🙂

evanns
9. dec 2010

@memory97 😉

memory97
9. dec 2010

@katulkaaaa myslime na vas, nech ste cim skor v poriadku a doma.

evanns
9. dec 2010

@memory97 inak rezne sa podarili a mm ze "take dobre rezne som este v zivote nejedol" 😀 😀 😀 😀 takze dakujeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

memory97
9. dec 2010

toto idem zajtra vyskusat🙂 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34360

evanns
9. dec 2010

@katulkaaaa myslime na vas silno drzime palce nech ste cim skor naspat doma a v poriadku !!!!

memory97
9. dec 2010

@evanns nie je zac, som rada, ze chutili🙂 predsa ide ta laska cez zaludok🙂
Moj mm ich zje na posedenie a chodi stale na duplu, ani prilohu mu k tomu netreba 😀

evanns
9. dec 2010

@memory97 toto neviem ci by az taky uspech malo ako MASO 😎
a este nejaky chutny recept s bielym jogurtom a maskom bravcovym nemas? sa mi zvysilo aj jedno aj druhe ☹

seagull2404
9. dec 2010

no paaaaaaaaaaaanecku kolko ste tu toho popisala, kym som bola doma server nesiel a ked som odsila, uz nestiham, zas a znova ☹ ale aspon som stihla manzelovi navarit fajnovy obed 😀 ja vas obdivujem ako to vsetko stihate

kahlan1
9. dec 2010

ahojte cely den mi nesiel MK co mate nove?

kvietok121
9. dec 2010

@kahlan1 my sme mali trosku horsiu noc a zmenil sa nas system k uspavaniu k horsiemu citaj vyssie a ty?

kvietok121
9. dec 2010

@seagull2404 co si varila? neviem co zajtra chcela som robit zemlovku ale nemam vianocku ... uvidim ci zajtra stihneme s matejkom kupit

kahlan1
9. dec 2010

@kvietok121 my ako vzdy papanie zle ale inak ok, 🙂

zle spinkal?

kvietok121
9. dec 2010

@kahlan1 ano kazde dve hodiny sa budil v noci a zaspava cez den len s placom a na rukach neviem co sa deje

memory97
9. dec 2010

@evanns mozes urobit tak isto aj bravcove masko🙂

kahlan1
9. dec 2010

@kvietok121 no dnes sme boli na kardio koli papaniu ci to nesuvisi so srdieckom a dr vravela ze to je len vyvojom ze skoro kazde dieta chyti nejake muchy a zacne v niecom vymyslat. Ze to prejde a pridu zas ine muchy

seagull2404
9. dec 2010

@kvietok121 no, ja som varila hraskovu polievku s maslovymi haluskami a pecene bravcove stehno na smotane so zemiakovym knedlikom 😀

kvietok121
9. dec 2010

@seagull2404 uz papas hrasok?

sandra1005
9. dec 2010

@memory97 ale hej, ja sermujem pred nim so vselicim, co by ho mohlo zaujat. Sem tam pomoze. Ja neviem, asi budem musiet ozaj vydrzat, kym hoo to sameho prestane bavit. Dufam, ze dovtedy nebude skulavy.

kvietok121
9. dec 2010

@kahlan1 to som zvedava ci to prejde len tak

seagull2404
9. dec 2010

@kvietok121 ja nekojim, takze papam vsetko 😀 😀

sandra1005
9. dec 2010

@kahlan1 Ahoj, necitala som celu debatu, lebo viem, ze uz dlho mate problemy s papkanim. Neskusala si jej zmenit mliecko? Mozno by jej ine viac zachutilo. A este ma napadlo, ze ci neni leniva tahat. Moj Samko bol tak uz po dvakrat lenivy, nechaval mi nedopite aj 50ml vo flasticke. Stacilo kupit cumlik s vyssim prietokom a zase papka akoby to malo byt posledny krat v zivote...

kahlan1
9. dec 2010

@sandra1005 mlieko sme skusali vymenit ale nic a cumel ma 4 plus cize vacsi akoby mala mat - ona ani flasu nechce chytit - vsetko ju zaujima a jest "nestiha" ☹ uz sme skusili vsetko

sandra1005
9. dec 2010

@kahlan1 tak to mi je luto. Zachvilu zacnete s prikrmami, tak potom sa to snad zlepsi 😉

akika722
9. dec 2010

@alure y ideme na poradňu až v januri...velkosť 62 je nam mala...
pravdepodobne zo Simonkom ☹

akika722
9. dec 2010

@memory97 mňaaaaaaaaaaaaaaaaam ja brokolicu milujem...a najmä zeleninive karbonatky mnam mnam mnam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre