• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
to mi je luto, pamatam si na nu
22. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to smutne, lebo oni sa tusim snazili 2 roky a takto to skoncilo
22. jan 2010 o 10:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule,

tak som si sem dnes nakukla, co nevidim, Lucy ma dievcatko, gratulujem velmi, tak dalsia zabka do partie :grinning: to bude aky boom v auguste :wink:
Bihan jeeej ake pekne fotecky, aj ja chcem uz vidiet babatko takto :slight_smile:

ostatne som moc rezaregistrovala, lebo som kukla len posledne dve strany zatial :wink:

Inak tu v Tatrach je uplne ine pocko ako v BA, krasne ale nesnezi, manzela som vyhnala lyzovat, ze nech sa kvoli nam neobmedzuje, ja zatial pracujem, zobrala som si robotu aj sem aspon na dnes, ale mam tu aj casaky a zvazujem prechadzku...len sama neviem, nechcem sa vykydnut niekde, asi pockam az nanho. Poobede ideme do toho wellnesu, teda ja sa asi len tak pospacirovat, masazku som si vcera dohodla, ze polhodinovu, na boku, velmi jemnu ze mi spravia, tak som zvedava, snad sa nic nestane. No a vecer prechadzka dole do dediny, tesiiim sa.

tak pekny den zatial vsetkyyym
22. jan 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy supeeeeeeeeeeeeer!!!!! blahozelam! inac ver, ci never, mne sa uz druhy raz snivalo, ze som bola na tych testoch a vyslo nam dievcatko :grinning: :grinning: :grinning:
22. jan 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Witchka, tak si pekne uzivaj zdravy tatransky vduch :wink:
22. jan 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim, ze mam v brusku dievcatko
22. jan 2010 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: lulush, tak ty uz na testy ani nemusis :wink: a hivy mi je velmi luto :pensive:
22. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je mi fak ľuto čo sa stalo HIVE :frowning2:
22. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kamoška dnes ráno porodila a bohužiaľ ani v Banskej Štiavnici sa nedá rodiť dôstojne bez toho, aby vás niekto za niečo nevyhuboval.. toto ma fakt nebaví. :pensive:
22. jan 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chuda Hiva :frowning2:

Lucy gratuujem k dievcatku!!!! :slight_smile: :grinning: :wink: super :wink:
22. jan 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak bihan,krasne babo! Ja som mala mat dnes usg a event.prepustenie,ale tak odlozilo sa to na pondelok.tak neva,len nech uz to bude ok. Akurat mam velke zapchy ,tak ktovie ci z toho nebolo nejake krvacanie,pri tlaceni.
22. jan 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hiva,je mi to luto:pensive:
22. jan 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bihan nadherne fotky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som stale v takom napati ci je vsetko v poriadku, vo stvrtok uz budem vediet, bodaj by bol stvrtok! :slight_smile:
potom zaciatkom februara pojdem do genetonu :slight_smile:
22. jan 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel...na zápchu je dobré brať magnesium...mrzí ma, že si ešte v nemocke :frowning2:
22. jan 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel :unamused: Snad to tam nejako prezijes :unamused:
22. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mne na zapchu zarucene funguje kapustova stava na lacno..a to mam teda tiez poriadne problemy so zapchou od minuleho tehu... :frowning2:
22. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy gratulujem! :dizzy_face: Tešíte sa? :slight_smile: Dievčatko je super! :wink:
22. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kila, tesime sa uplne najviac :grinning: uz mame aj autosedacku :sweat_smile: taktiez vynikajuca cena :sweat_smile:
22. jan 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucy, no ty si ale šikuľka! :wink:
22. jan 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :slight_smile: lucy gratulujem aj ja by som chcela dievcatko a moj manzel zasa chlapca
22. jan 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy tak bude lenka? uz ste pevne presvedceni o mene? :slight_smile:
22. jan 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jednoznacne :wink: my uz odkedy sme spolu zacali chodit, sme sa zhodli na tom, ze sa nam obom velmi paci :slight_smile:
22. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby my mena este zvazujeme :confused:
22. jan 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ktore su v najuzsom vybere? Pridala som foto :wink:
22. jan 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka mien, tak pre chlapceka som nemala na vyber - musi byt po ockovi :wink: tak ze sa vysantim aspon na dievcenskom... obaja s manzelom mame krstne meno na L, takze aj baba by mohla byt na L :slight_smile: zatial vyhrava Lea
22. jan 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja vobec nestiham vas citat, mam teraz toho kopec skola, vybavovanie svadby, do toho moje kazdodenne grckanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale co som zahliadla ze moje chlapciatko tu nema zatial partaka baby uz by to chcelo pipika :grinning: same dievcatka gratulujem vam babenky :dizzy_face:

baby mne stale to grcanie neprechadza :rolling_eyes: stale mi je zle a pravidelne kazdy den minimalne 2x navstivujem zachodovu misu :frowning2: ja uz som z toho taka unavena a vysilena :frowning2: joj ako vam zavidim ze vam je dobre a uz si drobceka uzivate ja si zatial ani neuvedomujem ze som tehotna...

a co sa tyka mien ani mi nevieme, na dievcatko sme mali uz dlho vybrane ale tie chlapcenske mena v slovenskom kalendari su hrozne :angry:
22. jan 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale peti,nesu hrozne,ja zas dievcenske nemam
22. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peta, mne pri Tomáškovi bolo zle až do 16 tt. Ale bolo to znesiteľné, len cca 1 zvracanie denne.

dievčatá, bolia niektorú z Vás kríže? Lebo brucho nemám ešte také, aby ma bolei zo záťaže a posledné dni ma bolia poriadne, tak sa trochu obávam.
22. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika, mna obcas bolievaju, a aj brucho
22. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lulush, aj mne sa paci Lea, ale nasich macka sa tak vola :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Peti, ja uz som mala velke obavy, ze ci je vsetko vporiadku a dnes rano som bola zasa grckat, tak som aj rada :grinning:
22. jan 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok