♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

danulienka35
12. dec 2010

@21 to je hroza nedaju si povedat

kvietok121
12. dec 2010
danulienka35
12. dec 2010

@kvietok121 ja skocim hned rano kupit kolko jej ma davat?

liba78
12. dec 2010

@kvietok121 vyskúšaj, ona sa moc nenafúkne. Ale hlavne tam nejde múka.

kvietok121
12. dec 2010

@danulienka35 my sme davali pol kavovej lyzicky 3x denne a potom uz len vecer

kvietok121
12. dec 2010

@liba78 vyzera supis take veci mam rada

danulienka35
12. dec 2010

@kvietok121 som z toho nanic chora este nebola

danulienka35
12. dec 2010

@liba78 vyzera supr zajtra i ja skusim mnam

akika722
12. dec 2010

@liba78 nie moja pasiky som ešte ani nevidela a sačky nemam...viem čo to je ale nemam...a nechcem čakať dalej čo bude..on je taky spokojnučky a ja sa hrozne bojim ☹ do riti,stale je v teple,až priliž,doma ked spi tak musi byť naobliekany inač nezaspi, ☹

liba78
12. dec 2010

@akika722 a to si videla na plienke ? Nezmenila si značku plienok ? Máš ďaleko pohotovosť ? Alebo mm v práci nemá tie pásiky ? Čo teplota ? Kubík mal takýto zápal ešte ako novorodenec, po pár dňoch doma sme museli späť do nemocky, tak odvtedy som mala a mám všetky tieto veci doma. Keby si bola v okoli 50 km, tak ti donesiem. ☹

akika722
12. dec 2010

@liba78 plienky tie iste..kamoška ma sačik mm ide pre to..to možem moč odchytiť aj teraz???rano zanesiem..ja nechcem skončiť cele vianoce v nemocke ☹

hajatanufus
12. dec 2010

@akika722 neboj sa vsetko zase bude dobre verim ze to nebude nic vazne ak je inak spokojny tak to urcite nic nie je 🙂
@danulienka35 mala je zlata aj nasa bola nachladena a tiez sa usmievala a bola spokojna akoby jej nic nebolo ale bola zahlienena este sem tam chrapci aj tvoja sa z toho dostane musi si nejako vybudovat imunitu 🙂

danulienka35
12. dec 2010

@hajatanufus dakuejm a co si jej davala? ja do nosteka ollynt

liba78
12. dec 2010

@akika722 myslím, že môžeš aj teraz. Ráno ti to dr skontroluje. Neboj nemusí ťa poslať do nemocky, my sme tam šli, lebo nevedeli čo mu je a v noci mával vysokú teplotu. Dôležité je aby sa vedelo čo sa deje.

akika722
12. dec 2010

@liba78 on teplotku nema vobec..dokonca aj dosť spinkal v noci aj cez deň.ani uplakany nie je,už tam trošku piškal ale asi ho to neboli...tvaril sa šťastne trošku ocikal mm...
stale sa to toči dookola všetko...možem ho v pohode okupať že?

hajatanufus
12. dec 2010

@danulienka35 skoro nic asi dvakrat som jej kvapla do nosteka kvapky a asi tri krat sme odsavali vysavacom ale moc toho neslo lebo to mala v hrdielku a boli sme u dr a povedal ze vsetko je v poriadku a ze za par dni to bude lepsie ze ak nie tak sa mam k nemu vratit a povedal ze dychanie ciste aj nostek a uska len hrdielko zahlienene sem tam zakaslala a dala som jej sirupcek od kaslu taky co mozu 3 mes deti ale tiez som jej to dala asi len tri krat lebo raz zakaslala a potom cely den nic a dr jej tiez nic nedal ono moze to byt ze po ockovani je slabsia imunita tak preto su nase deti teraz tak naraz chore aj lucinku som mala na sk vzdy choru po ockovani nie hned ale do mesiaca ale ona mala aj horucky takze brala aj atb a potom bolo dobre a na pohotovosti dr povedala ze len odsavat odsavat odsavat a ze je to len nachladenie a dala jej fenistil a kazala aj nasivina a potom vysli hore teploty tak moj dr jej nasadil atb aj rachel mala mat tretie ockovanie ale som to zrusila ked bola chora dam ju az ked bude uplne fit 🙂

evanns
12. dec 2010

@danulienka35 aj nasa je nachladena a ma zahlienene hrdielko...dr kazala odsavat, kvapkat nasivin 3x denne 2 kvapky a na hrdielko nam dala sinupret - ten rozpusta hlieny...drzim palce nech ste rychlo zdravy 😉

danulienka35
12. dec 2010

@hajatanufus no mi sme boli 24.11 na ockovani a holky boli chore asi to chytla od nich vies jed spinka tak hrozne kasle i nak nie

danulienka35
12. dec 2010

@evanns sinupret ti predpisala lekarka? lebo si ho kupila? ja fak neveim chpodis snou i von ?

hajatanufus
12. dec 2010

@danulienka35 skus jej nejak vyvysit postielku nasa spinka na brusku tak asi preto menej kaslala ale niekedy ju z tych hlienov az dusilo tak som sa o nu bala aj nasa to chytila od lucinky a my sme moc nechodili ani von lebo nebolo moc dobre pocasie ale ked je u vas nasnezene a mrzne tk mozes trosku s nou ist na vzduch myslim ze to neuskodi hlavne pokial nema teplotu

akika722
12. dec 2010

už si pripadam ako debil..aby vobec nebolo malo asi začinam mať zapal...@kvietok ten kapustny list..to akože len dať do podpiry?to pomaha?
kym som okupala maleho 2x cikal...doma horuco,vonku zo obliekam dosť hrubo.to som fakt taka neschopna matka? ☹

hajatanufus
12. dec 2010

@akika722 vobec nie si neschopna matka a z nicoho sa neobvinuj kazde dieta je ine si dobra mama a pre svoje deti ta najlepsia a neboj sa budete v poriadku aj ty aj deti mozno ze top nic nie je ale zajtra urcite chod k dr a ona ti povie z coho to moze byt hlavne musis byt v klude ja viem ze je to tazke a mne sa lahko hovori ale tiez to vidim podla seba ked ja nie som v poho ani deti a ked som ja v lkude aj deti su v pohode musis byt silna a povedat prec vsetko zle odo mna prec a uvidis bude to lepsie 🙂 🙂 🙂

akika722
12. dec 2010

@hajatanufus tak chory bol,hrčky na krku,teraz zapal,neurologia,stale niečo 😢

hajatanufus
12. dec 2010

@akika722 ja viem neboj sa uz bude dobre moja naozaj deticky su zlate dostanete sa z toho a bude to dobre a si naozaj pre svoje deti ta najlepsia mama a robis pre nich len to naj hlavne si oddychni spanok ti urcite prospeje a uvidis zajtra bude novy a lepsi den verim ze to ani nic nebolo 🙂

akika722
12. dec 2010

@hajatanufus si zlata...teraz dobral ten sirup-kvasinky tak nas čakaju štvrtok nove vytery a teraz do toho toto ☹

hajatanufus
12. dec 2010

@akika722 ale nie som len sa ta snazim rozveselit aby si nebola smutna spomen si na disco gulu z farmara aj ona je pre svoje deti dobra matka aj ked kade chodi deti robi aspon podla jej otca uvidis vsetko zle pominie a obrati sa to na dobre blizia sa vianoce a mysli na to ako patko bude rozbalovat darceky a ako sa z toho bude tesit lebo nie je nic krajsie ako detska radost a ten pohlad na dieta ked mu od radosti ziaria ocka a mozte si doma urobit zivy betlehem a male dat pod stromcek ako bozie dieta 🙂 🙂 🙂

memory97
13. dec 2010

@danulienka35 pokial nema mala teplotu mozes s nou ist vonku. Ja som chodila s malym, ale boli sme kratsie ako zvycajne... a sinupret je vyborny, ak ma hlieny a stekaju jej do hrdielka.

@akika722 neschopna mamina nie si urcite, len sa bojis. Krv v moci nie je nic prijemne, ak sa to nezopakuje, tak by to malo byt v poriadku. Skus si pozriet tu, ci ma maly nejake priznaky z tohto a bud pokojna, vsetko bude v poriadku http://www.choredieta.sk/index.php/mocove-cesty..., ale zas never vsetkemu, co sa tam pise, tvoja dr. ti urcite povie, co a ako dalej...
maly tiez zacal vcera kaslat, tak som mu dala sirup hedelix, ale mala som pocit, ze mu z neho bolo este horsie a to nas maju tento tyzden ockovat, no som zvedava ako to dopadne, ale ked sa ten kasel zhorsi, tak sa bude musiet pockat...

jankasramka
13. dec 2010

@21 akoze ja ta tak obdivujem...proste ako to ty zvladas.....viem ze vela mamiciek ma chore deticky ale je ine ked ma babo chripku ako ked mas takyto "dozivotny problem" ako to s tou mukou a stale bolesti brucha-a hlavne ak este vidis ze dieta sa pri tom trapi....ver tomu ze si pre mna obrovskym povzbudenim...budem na teba mysliet v modlitbach 😔

@liba78 hned jak som uvidela ten kolacik tak som si povedala ze mnaaaaaaaaaaaaaam...to skusim spravit!...lenze prdlajs! v mexiku neni ani puding, ani piskotky....asi si zacnem pisat zoznam-co doniest zo slovenska...

jankasramka
13. dec 2010

@akika722 predkozku si nepretahovala?
ale inak aj keby mal zapal tak to si vas v nemocnici asi nenechaju...skor vam daju ATB. ved nema teplotku a podla toho co pises nema ani bolesti.....
verim ze to dobre dopadne- hajatanufus to dobre napisala- mysli na nieco pekne, na vianoce a tak. ja som sa tiez dnes tak prvykrat zasnivala ze ake to bude doma krasne a ako sa budu vsetci tesit z matea...hned mi bolo lepsie.
som zvedava co ti povie dr., nezabudni napisat ked sa vratis...

@memory97 ty vzdy hodis pohotovo link na kazdy problem 😉 ta stranka sa mi paci, tu som nepoznala, takze vdaka aj z mojej strany 🙂

alure
13. dec 2010

Ahojte babulky,
po víkende opäť pri vás..aj keď ste tu toho popísali,že neviem neviem či to stihnem spätne všetko prečítať...ako vidím tak @akika722 sa zase trápi mojko...bude to ok,neboj sa,možno je len Sami trošku nachladený. MYSLíM NA VáS NECH JE VšETKO OK A NEZNEPOKOJUJ SA...

idem vás dočítať..ak by sa niekto chcel ujať a zasvätiť ma do toho čo je tu za posledné dva dni napísané poteším sa 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre