♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

alure
13. dec 2010
seagull2404
13. dec 2010

a ako to baby robite, aby drobcovia nevideli, ze im tie darceky pod stromcek kladiete?

alure
13. dec 2010

@seagull2404 my väčšinou spolu večeriame,sedíme pri stole všade zhasnuté len sviečky v kuchyni svietia a ideme najprv ja "na toaletu" potom mm a medzitým nosíme darčeky a po večeri kedy sa môže odísť od stola sú už darčeky pod stromčekom...predtým sme chodili po našej večeri k rodičom a darčeky boli pod stromčekom až keď sme prišli domov,to sa stále jeden z nás po niečo vrátil od dverí...stále sa niečo dá vymyslieť 😀

majka35
13. dec 2010

@alure áno, barborka je "chválabohu" v škôlke ... terezka vyžaduje teraz veľkú pozornosť a barborke to vadí ... 😀
@memory97 skúsila som jej dať teraz kašičku, ke´dže každý príkrm sa má podávať prvýkrát cez deň ... no tvár mala celú od kaše, spapala také tri - štyri lyžičky

@akika722 ☹ ... bože, chúďatko ... aj malý aj ty ... držím silno palce, aby malý Samko skoro vyzdravel ... myslím na teba

akika722
13. dec 2010

ďakujem ste zlate...dufam že sa to nepotvrdi ☹ ja už nevladzem,stale niečo..radšej nech je mne ako im ☹

kvietok121
13. dec 2010

@akika722 ach zlatko co sa zase stalo idem citat

evanns
13. dec 2010

@akika722 a nevies co ine mal v moci okrem krvi?
som sa pytala maminy urologicky a ona ze v prvom rade skontrolovat predkozku, ze ak je v moci iba hemoblobin - cize krv tak najcastejsie je to z jemnullinkych raniek predkozky...takze poriadne precistit a vyumyvat a zopakovat testy
a trvaj na chemickom rozbore krvi - na pritomnost sedimentov v krvi ...a ak bude podozrenie fakt na zapal obliciek tak sono obliciek, ale vravela ze to by teplotoval
drzim silno silno palce!

akika722
13. dec 2010

@evanns vraj nemusi teplotovať...krv a hnis v moči,vysledky:vraj velmi nizke biele krvinky,neviem čo ešte,riešili sme to po telefone tie vysledky

kvietok121
13. dec 2010

@seagull2404 my este tie problemy nemame kedze matejko si to nesimne ked tam nieco dame, ale nasi to robili tak ze my deti sme chodili na 16.30 do kostola a ked sme sa vratili obyvacka uz bola zatvorena bola tam tma, potom zrazu sa svietilo (ocino nenapadne zasvietil), zazvonil na vchodove dvere, a my sme skricali jeziskoooo prisiel

kvietok121
13. dec 2010

@akika722 moja zlatucka tak to snad uz ani pravda nie je drzkajte savsetko bude ok

evanns
13. dec 2010

@akika722 pri zapale mocovych ciest neteplotuje, pri zapale obliciek su vysoke horucky

kvietok121
13. dec 2010

@memory97 dufam ze to prejde ja som si myslela ze to sa tak rychlo nemeni a potom som pochopila ked tu niekto napisal ze si konecne uzil noc ze spinkali vsetci, ze uz sa to nemusi zopakovat, ale ze boli stastni ze aj take zazili

akika722
13. dec 2010

@kvietok121 dik moja
@evanns ale čo ten hnis?teraz ked ho prebalujem nema tam krv/hoci v moči vraj je/ale ten hnis vidno..on je taky spokojnučky,teraz si vykecava akoby mu nič nebolo a ja tu nad nim sedim a bojim sa aby to nebolo nič zle...

akika722
13. dec 2010

@evanns moja opyaj sa prosim ťa mamky čo to može byť..ta krv s hnisom..ked piška neplače takže asi to neboli..inač je ok...aaaa kakal dnes 2x akoby ho prehnalo trošičku..dik

evanns
13. dec 2010

@akika722 opytam sa moja len mi nedviha teraz, asi ma konzilia...

evanns
13. dec 2010

@akika722 a berie Samko este nejake ATB? alebo bral donedavna?

akika722
13. dec 2010

@evanns dik moja...a rozbor krvi mal dnes robeny tak vraj nie je dobry aj rozbor moču sa robil a zajtra zase to iste sa bude robiť,krv a moč novy...jedno čo som rada že som konečne našla doktorku čo nema na haku ale povyšetruje ked treba...ostatne do teraz na to kašlali

akika722
13. dec 2010

@evanns bral ABT a teraz tyždeň bral sirup mycomax/mikomax/..bral ho tyždeň ale vraj to z toho byť nemože

evanns
13. dec 2010

@akika722 no take zvlastne to vraj je a neda sa radit ked nevidela vsetky vysledky ale podla nej je krv aj hnis najpravdepodobnejsie z predkozky pretoze ak by to bol zapal obliciek tak by mal zvysenu hodnotu leukocytov - bielych krviniek, a on ma znizenu a neplace pri moceni a nema teploty, kdezto pri zapale obliciek su az 40 st. teploty...takze bud fakt je problem len s predkozkou ze ma tam hnis aj jemne ranky, a treba toto vyliecit a potom robit odznova rozbor mocu, alebo este to moze byt zapal dolnych mocovych ciest, a to zistia podla zapalovych parametrov z mocu...
no moja, podla nej sa pytaj na urologiu co najskor, tam ti poradia aj s predkozkou co a ako

akika722
13. dec 2010

@evanns dik moja..si zlata...jemu predkožka nejde dole ešte ani malilinky kusok..vobec a nasilu to ani nerobim..snad sa zajtra dozviem čo a ako...

liba78
13. dec 2010

@akika722 ahoj, som čítala teraz, chúďatko maličké 4+ sú dosť. Dúfam, že to bude zajtra lepšie. Včera som sa snažila 5x ti napísať, ale zas nešiel kôň. Myslím na vás stále a aj na Katku. Držkajte sa.

My sme boli u dr teraz, je zaočkovaný, plakal len trošku. A váži presne 7,5 kg. 😝

katkavv
13. dec 2010

@kahlan1 ahoj, nebud smutna, ja som bola dnes u lekarky a povedala, ze to je v poho, su proste take deticky, ze takto papaju ... pokial priberaju, tak je to fain 🙂 netrap sa preto ... to prejde ak budeme na zeleninke a kasickach .. my ideme na zeleninku asi od 5 mesiaca, inak maly ma 7 100 g a 67 cm ... ale dnes ho neockovala, lebo ma este na ramienku stale napucanu vyrazku po 1 ockovani, tak az o mesiac ;)
naozaj sa netrap, treba skusat davat papat ked spinka a hotovo 🙂

katkavv
13. dec 2010

@kahlan1 aj moj uz viac krat nejedol aj 10 hodin ... a som mu furt davala a nic ... no a potom si scucol 150 ml 🙂 vymyslaju riadne

akika722
13. dec 2010

@liba78 dik moja.tak to mate peknu vahu..
neviem či si čitala aj simonkovi sa to zhoršilo ☹ pridu asi až v stredu

katkavv
13. dec 2010

@akika722 drzime paste aj s kajkom, nech sa dr. myli a nech je vsetko ok

evanns
13. dec 2010

@liba78 kraaaasnu vahu mate!!!

akika722
13. dec 2010

@katkavv ďakujeme..keby to tak bolo...

mirmaj
13. dec 2010

ahojte,
@akika722 chúda tak vy sa zasa trápite? myslíme na vas nech to rýchlo prejde, a tebe zápal ustúpil?
@liba78 @katkavv tak vyši drobci majú krásne váhy, som zvedava v stredu koľko budeme mať my 😝

kvietok121
13. dec 2010

@liba78 krasna vaha

mirmaj
13. dec 2010

@hajatanufus áno len som jej ju uvarila vo vode a roztlačila vidličkou a pridala trocha tej vodičky nech to nemá suche 😉 s ovocím chcem tiež počkať minimálne mesiac aby si nezvykla na sladke a neodmietala potom zeleninku

mirmaj
13. dec 2010

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahranicne/jed... hrozneeeeeeeeeeeeeee ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre