• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
ahojte ... ja tiež neviem, čo variť, včera som kúpila tekvicové bochníčky a urobila som k tomu tuniakovú nátierku, mm povedal, že ani variť nemusím, že toto mu stačí, čerstvé pečivo a nátierka ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes som rozmýšľala, že urobím placky s dusenou zeleninou ... uvidím, len neviem, či chlebové, zemiakové, alebo cuketové :confused:
14. dec 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@memory97 kaša ani u nás nezabrala, budila sa rovnako, ako predtým :confounded:
14. dec 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozehleneeee..hura :sunglasses: @alure tak som pozrela do chladnicky a rozhodla som sa, ze si dame cestovinky s brokolicou, sunkou a syrovou omackou...no ziadna specialitka, ale nic ine doma nemame a do obchodu nejdeme, strasnaaaa zima :unamused:
14. dec 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja sa chystám žehliť, no nechce sa mi, terezka pri mne leží a stále ju musím otáčať na chrbátik, lebo na brušku je nervózna
14. dec 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som tiež nakukla do zásob mrazničky,lebo včera bol mm v obchode ale kúpil len klasiku,syr šunku a pečivo,nejaké vajíčka..proste na varenie nič :angry: ja tiež do toho vetriska čo tu vyčíňa nejdem a našla som nejaké pangasius filety,tak rozmrazím a zapečiem so syrom a smotanou v trúbe a mám pokoj :slight_smile:k tomu ryžu alebo chlebík
14. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som tiež nakukla do zásob mrazničky,lebo včera bol mm v obchode ale kúpil len klasiku,syr šunku a pečivo,nejaké vajíčka..proste na varenie nič :angry: ja tiež do toho vetriska čo tu vyčíňa nejdem a našla som nejaké pangasius filety,tak rozmrazím a zapečiem so syrom a smotanou v trúbe a mám pokoj :slight_smile:k tomu ryžu alebo chlebík
14. dec 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ja som sa do toho rychlo pustila, kym mi Karin sedela kludne v lehatku.. predtym som si zehlenie nechavala na vecer, ale to som bola taka unavena a leniva, ze som to posuvala zo dna na den :angry:
@alure aj my mame pangasia v mraznicke, ale mm nie je prave rybovy typ a mne akosi rybky prestali po tehu chutit, nerozumiem preco :confused: ale ked si tak predstavim zapeceny pangasius, tak sa mi slinky zbiehaju
14. dec 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa tu neviem zorientovať :( aj vám nabehol MK nejak divne?
14. dec 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už je to ok...normálne mi nabehol MK ako keby robeny cely v exceli..tabuľková forma...alebo mi len zblbol počítač?
14. dec 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ptazka uplne odveci prosim vas ako mam dat komentar ked som nieco kupila tu na bazare som bola spokojna a chcem to ohodnotit..dakujem :slight_smile: :slight_smile:
14. dec 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure aj mne tak nabehol, ale teraz uz normalne... asi nieco skusaju :wink:
14. dec 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gawin no ja to robím tak,že si ťuknem na daný inzeerát,pri hlavičke inzerenta je kolko má ešte inzerátov,ťuknem na to a tam má vedla svojho okna,či fotky kolkonky a tam je aj hodnotenia...ked pojdeš na to tak je tam pridaj hodnotenie....
14. dec 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alure s ich rozhyckala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 ahoj a tu kasicku si jej davala vecer? a vo flasi?
14. dec 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieco na zasmiatie:

Čo sa stane, keď skrížite zlatú rybku a žraloka?
Ryba, ktorá vam splní posledné prianie:grinning:
14. dec 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evanns najprv som skúsila cez obed, kvôli prípadnej reakcii, to som urobila podľa návodu na krabici a podávala som jej ju lyžičkou a večer, aby som ju príliš neznervózňovala papaním, tak som jej dala do fľašky ... nevypila celú a aj som komplet dávku neurobila
14. dec 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 a tvarila sa ze jej chuti?
14. dec 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkavv
@majka35 take jednoduche
14. dec 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvietok121 :grinning: hned zrana si citam posledne komentare a ten vtip ma dostal do dobrej nalady :grinning:
14. dec 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. dec 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@akika722 no stranka jojky odvcera nejde takze som si musela vystacit s vasimi komentarmi. presne ked mali dat na net to s gulou tak zrazu stranka skolabovala a uz nejde....ze by v tom mala prsty gula?! to bola asi taka hroza ze ani ten net to nevydrzal:grinning:
inak tu boloa na vymennom pobyte taka spanielka a ta tiez plysaka pod pazuchami ani nohy neoholene a behala v kratasoch podritovych......no a raz mala minisuknu taku volnejsiu a sla na trampolinu a jak skakala cela sukna bola hore a ona v tangacoch a neoholena :astonished: :astonished: :astonished:
no ked sa neholi to je jej vec ale takto vystredne sa pri tom obliekat.... ale mali sme o zabavu postarane :grinning:
14. dec 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@liba78 kolko vazi jurko? nejak som to nenasla...
my ideme dnes vecer k dr. ale mateo pochudol trosku takze necakam nejake strasne cisla...
14. dec 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, ako robite tie kasicky, v navode je, ze sa to ma nechat zhustnut, ale to ju potom nenakrmim z flase :frowning2:
14. dec 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@seagull2404 a nemáš tam že podľa potreby ju môžeš urobiť redšiu? a prečo ju chceš davať z fľaše a nie z lyžičky?
14. dec 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirmaj nevsimla som si, musim pockaj, kym mi mm prinesie nakup, ze sa pozriem este raz, no, ak jej to budem davat lyzickou, tak to vytlaca jazykom
14. dec 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladka84 ja som dnes robila kysnute kolace s makom a orechami, baby taaak sa mi podarili:slight_smile:

@alure dnes som bola s malym na prechadzke, tak som nechala vetracky vo vsetkych izbach a rosa zmyzla:slight_smile: blok mame zatepleny, ale dost nam taha cez balkonove dvere, takze nam to aj tak dycha:slight_smile:

14. dec 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majka35 mozno to chce len cas, aby si nase babatka zvykli :wink:

@seagull2404 lepsie je krmit lyzickou ako z flase. Si skor zvykne potom aj na jedenie prikrmov. Kasicku si urobis podla seba, bud hustejsiu alebo riedsiu. Maly riedku kasu nechce:wink:
To nevadi, ze vytlaca jazykom, musis ju to naucit, aby si vedela posunut kasicku jazyckom do hrdielka :wink: ono to chvilku trva, kym si mala na to zvykne, chce to trpezlivost :wink:
14. dec 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co mate nove?
14. dec 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stava sa vam ze bábu vytecie mliecko aj po dlhsej dobe po napani z pusy? len tak zrazu vybehne trochu mlieka? lebo odkedy som zmenila mlieko sa mi zda ze je to dost casto
14. dec 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok