• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥Augustové miláčiky 2010♥

20. januára 2013 
Ale kde,ani lekara nevolali,vraj to je nic.mne to pride ako prasknuta vlasocnica,tak jemne cerveny vytok,jednorazovo na toaletaku a teraz uz iba slabo kapucinovy vytok
23. jan 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak uz to je zas cervene a silnejsie:pensive:
23. jan 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence. Nájde sa tu ešte jedno miesto? :slight_smile: Už dlhšie vás čítam, len som nemala odvahu sa k vám pridať, lebo som mala podobné problemy ako Tiriel :unamused: Len ja som neležala v nemocnici.
Tiriel presne toto isté som mala aj ja v 10-11tt. Začala som krvácať, nie moc a prešlo to do špinenia. Na sone všetko ok, trvalo to 3 dni a potom pár dni nič. Keď som si myslela, že už je to za mnou, tak znova špinenie. Opäť na sone všetko v poriadku. Proste doktor nevedel z čoho to je. Nakázal mi len ležať a že to bude dobré. Teraz už od nedele nešpiním, tak dúfam, že už to bude naozaj dobré :wink: Držím ti palce,nech ťa čo najskôr pustia z nemocnice a nech už je všetko v poriadku
23. jan 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborka vitaj a dakujem. A tiez si mala cerstvu krv?
23. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiriel áno, mala som aj čerstvú krv. Neboj sa, bude to dobré :wink: A ďakujem za privítanie
23. jan 2010 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barbora: vitaj :slight_smile:

Tiriel: držím palčeky, pevne verím, že sa fazuľka len hlbšie zavrtáva, alebo robí disko :wink:

Ku menám: ja som zasa alergická, keď mi niekto povie Zuzana, alebo Zuza, ja som proste Zuzka a hotovo :wink: , príde mi to, že človek, ktorý ma volá inak ma nemá rád :sweat_smile:. Tiriel: s menami by sme si rozumeli, ja rozmýšľam nad Tadeášom, mm nad Alexom, len dievčatko nemáme vybraté, pozreli sme si zatiaľ polovicu slov. menného kalendára a teda dobre sme sa nasmiali a inak nič... A to si s naším priezviskom môžme dovoliť dať aj cudzie meno, hoci pri babe by sa mi koncovka-ová nepáčila. Aj ja som si ju dala po svadbe preč. :unamused:
23. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz mam obavy,lebo spinenie je silnejsie a je to jasna krv
23. jan 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tir: a lekári Ti proti krvácaniu ničo dali?
23. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel co hovoria lekari? Velmi ti drzim palce, vydrz!
23. jan 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedali nic,jedna slubila ze mi da dvojitu davku dicinon a sestricka prisla pichnut druhu babu.je vikend,tak to maju nejak v prdeli
23. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel tak to nenechaj tak, zavolaj sestricku a daj jej vediet co ti slubili, nenechaj sa odbit, ide predsa o tvoje babo :pensive:
23. jan 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je neskutočný prístup :angry: , dala by som im preháňadlo a povedala, že môžu ísť na záchod.... o týždeň :angry: :angry: :angry:
23. jan 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiriel u nas je to este horsie u nas ani ziadny Dufaston nepoznaju ani nic, tu ti povedia, ze oddych a ze oni aj tak nemozu nic robit. Bola som na pohotovosti min. tyzden lebo som sa bala ci nejde o mimomater. tehu kedze ma uz par dni pichalo v lavom vajecniku a slabine a cakala som tam 2,5 hodiny na pohotovosti. A aj tak nic mi nevedeli povedat len ze na mimomater. to nevyzera a ze je to velmi mladé este ze nic nevidno. Akoze nevyzera? Tak hadam utz vidim kde to je nie? No hrozné tu ti tiez s istotou nic nepovedia lebo nevedia. Drz sa.
23. jan 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel :angry: a kde je to u vas?
23. jan 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborka, mas nadherneho chlapceka, Tiriel velmi drzim prsty, snaz sa mysliet pozitivne, viem ze to ide tazko... :confounded:
23. jan 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vo Svajciarsku
23. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mywiel to by som na svajciarov nepovedala :unamused:
23. jan 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiri, dnes rano mam aj ja slaboruzovy vytok... neboj, niektore z nas su proste take, mame citlivu maternicu...treba len oddychovat a setrit sa... do pondelka to prejde, neboj...ono to potom zase zhnedne, potrebuje sa to dostat z teba von, to spinenie...
23. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim zaklopkat, u mna uz dlho ziadne spinenie, a biely tehu vytok, snad sa to uz nevrati :unamused:
23. jan 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mňa by asi porazilo, keby sa mi niečo malo stať aj s týmto tehotenstvom :pensive: . Už aby bol utorok a videla som našu bambulku na sone. Bojím sa a zároveň teším, že sa zasa upokojím. Potom to už povieme aj rodičom :slight_smile: .
23. jan 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, citam, ze zasa krvacate :unamused: dufam, ze to nic neznamena...tiriel, nechapem, na kieho frasa si v nemocnici, ked ta teraz obchadzaju :angry: pekne si bran svoje babo! Inak ten biely vytok je stale v pohode, vsak? To moze byt cele tehotenstvo? Inak hali, aj ja idem v utorok, tak uz sa vytesujem :slight_smile:
23. jan 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mam slubene sono,ci je vs.ok
23. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucy ja som si na nejakej mudrej stranke citala ze je dokonca obvykle ze ho je po 9tt trosku viac..dokedy bude, to neviem :slight_smile:
23. jan 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel budeme cakat kym sa ozves, drzim palce velmi :wink:
23. jan 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiriel, drzim palce :wink: ja som zasa aj vcera aj dnes rano vracala...cize hadam je vse ok :slight_smile:
23. jan 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiriel ja som prve tehu lkrvacala od 10 tt vkuse...az do 30 tt ked sa maly narodil , mala som hematom a placenta mala infarkty a vidis maleho mame v pohode ...len si to treba vylezat a hlane sa nevzdat...
23. jan 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Placenta mala infarkty? :confused: To pocujem 1x. To je hrozné kolko strachu si zeny musia prezit kym to v zdravi vynosia. To muzi nemaju o tomto ani sajnu. Ja ziadne vytoky nemam ale sa mi zda, ze mam kriklavo zlty moc divné. :sweat_smile:
23. jan 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska,no ale lezat v nemocnici cely cas,nechcem na to pomysliet
23. jan 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby držím palce aby ste boli s fazuľkami v poriadku!
Mywiel čo si zjedla? :grinning:
23. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to neviem, nejem skoro nic len sipkovy caj :sweat_smile: :grinning:
23. jan 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok