♥Augustové miláčiky 2010♥

rosienka
23. nov 2009

ahojte nove tehulky!

vcera som po dllllhom snazeni dostala najkrajsiu spravicku na svete 😵 😵 😵
dufam, ze sa pekne rozrastieme a dotehulime pekne do konca, uz sa tesim 😉

vladka84
15. dec 2010

@jankasramka krasny je Mateo, on je uuuplne ako Mexican 😉
@wladymyra aj my sme mali dnes divnu noc, inak spinka relativne dobre... zaspala okolo 20 (co je u nej uz dost neskoro, lebo zvykne spavat od siedmej) a od polnoci sme boli hore skoro kazdu hodinu, bud si cucla, alebo chcela dudku, no a od siestej mame rano... ja sa citim horsie unavena ako vecer ked som isla spat 😠

alure
15. dec 2010

@vladka84
ahoj moja,aj my máme za sebou rušnú noc a cítim sa rovnako ako ty ☹
som zvedavá na akiku daj určite vedieť ako na tom sú ....

vladka84
15. dec 2010

inak, to ze ju kojim ma tu vyhodu, ze nevidim kolko spapa, lebo ja sa poznam, ja by som sa urcite tiez stresovala, ze kolko vypila a ze ci je to dost...takto neviem kolko vypije a riadim sa len podla toho, ze ci si este pyta, alebo nie...ale obcas viem, ze si cucne riadne, ked mi vytaha prso "az do dna" 😀 nepribrali sme nejako zavratne vela, ale pribrali, takze nie je co riesit... 😉

majka35
15. dec 2010

🙂 ahojte

@evanns neviem posúdiť ... najprv si to jazýčkom pomaly premieľala a potom mala v tvári výraz, akoby chcela zvracať 🙄 ale tento výraz si pamätámaj u barborky a pritom normálne papala

majka35
15. dec 2010

@kahlan1 stáva, som bola z toho prekvapená, povedala som to aj doktorke, ale vraj je to normálne

majka35
15. dec 2010

s tou nocou som na tom podobne, a keď terezka spala, tak barborka plakala zo sna ... mala nočné mory

carculca
15. dec 2010

ahojte, date nam prosim hlas v sutazi? dakujeme 🙂

http://apps.facebook.com/pampers-soutez/?detail...

21
15. dec 2010

Dobre ranko!!!

seagull2404
15. dec 2010

@memory97 tak sme teda skusali tu lyzicku, mala bola podarena ako to skusala premliet v tej pusinke, ale myslim, ze na prvy krat jej to slo super, zjedla polovicu polievkovej lyzice 🙂

@jankasramka to je aky fesak, ma take exoticke crty, nas europsky genofond nema sancu 🙂

seagull2404
15. dec 2010

@kahlan1 suhlasim s alure, ze mala vyzera strasne spokojne, a ty by si sa uz nemala tolko trapit, je aka je, papa kolko papa, zda sa, ze jej to nevadi, len ty sa zbytocne trapis a to ti berie energiu, malicka potrebuje stastnu a spokojnu maminu 🙂 oddychni si 😵

seagull2404
15. dec 2010

@alure aj vy ste mali rusnu noc? to dnes bolo akesi zakliate, ja som uplne vystavena 😔 normalne len sedim, lebo mala od unavy teraz zaspala, som sokovana a zaroven zvedava, ako dlho bude tento spanok trvat 🙂 sa vam nieco snivalo? lebo my sme mali asi divoke sny, mala az nahlas plytko dychala

vladka84
15. dec 2010

baby, u nas je minus 20 😲 to je kosaaaaaaaa...

asi bolo nieco vo vzduchu, ked augustove milaciky nemohli spinkat 😕

alure
15. dec 2010

@seagull2404
ahoj asi je niečo vo vzduchu lebo ako čítam tak to bolo u viacerých ☹ malý bol veľmi často hore,trošku si cucol a spal dalej,potom vypadla dudka ...proste celú noc niečo a aj ja som mala ťažké sny ☹

alure
15. dec 2010

@vladka84 rovnaké myšlienky...s tým "že niečo bolo vo vzduchu "

vladka84
15. dec 2010

@akika722 pisala, ze su od vcera v nemocke, mali zle vysledky, tak ich poslali lezat... vysledky budu mat zajtra, tak budu vediet na com su, malinky ma trosku teplotu, dostava atb do stehienka, dnes ma dostavat infuzky... ale Semi je spokojny ako by mu nic nebolo... no takze tak 😖
a @katulkaaaaaa je este tiez v nemocke, ze mozno zajtra ich pustia 😒

danulka3
15. dec 2010

Ahojte,po dlhom čase sa hlásim aj ja.Malý je nejaký nepokojný,buď spinká alebo sa musíme nosiť,lebo mrnká. Včera sme prišli z prechádzky domov,malý spustil taký krik,nemohli sme ho utíšiť,tak sme sa po hodine (ja s plačom) vybrali na pohotovosť.Tam som ho položila a on ústa od ucha k uchu.No hanba na sto rokov,ale aspoň som bola kľudnejšia,keď ho pozrela. Ale aj tak tam bola taká divná doktorka,že s malým by som k nej do ordinácie určite nechodila.Začala mi tam robiť prednášky,ako mám kojiť,že každé tri hodiny,a či mu dávam čajík a podobne.No hrúúúza.Radšej som sa odtiaľ rýchlo pratala preč.
Ja teda neviem,čo s tými našimi drobcami je sú čím ďalej,tým viac "vychcatejší" 😀

Ozaj baby už viete,čo je s Akikou???? Dúfam,že je všetko v poriadku.

@vladka84 Bŕŕŕ,že -20,u nás bolo -6.

seagull2404
15. dec 2010

@alure asi bude, je pravda, ze aj ja uz tretiu noc zle spim 😢
@danulka3 je to taky zakon schvalnosti, mne sa stava, ze sa postazujem na nieco a pride mamina, ze to poriesi a Tamarka zrazu uplne zlata a pod. 🙂 na pohotovostiach su take cudne doktorky vzdy, ved ako za trest 😠 brrrrr, by ich zabilo, kebyze sa prekonaju trosku
@vladka84 ze pozdravujeme a prajeme nech im to rychlo ubehne a nech sa rychlo zlepsia vysledky

vladka84
15. dec 2010

@akika722 vas pozdravuje a dakuje 😉 ked bude nieco nove, dame vediet....

@danulka3 to sa inak aj mne stalo, ale nesla som na pohotovost, len som volala mamine, nech pride..a ked prisla, malinka usmev od ucha k uchu...tak sme sa smiali, ze asi uz chcela vidiet aj niekoho ineho, nielen mna 😀

kvietok121
15. dec 2010

ahojte my zas tazka noc ale co uz uz som si zvykla 🙂 A ODVYKLA ZE STAVAM RAZ ZA NOC

kvietok121
15. dec 2010

@danulka3 MOJA AJ MY SME NA TOM ROVNAKO, NIEKEDY MA AZ DOZIERA ... placeeeeeeeeeee, maminka place az s nim lebo sa neda utisit a potom ho polozim a spytam sa matejko co ti je? a on sa vyskeri ... ide ma porazit

kvietok121
15. dec 2010

@vladka84 som na tom rovnako aj ja som rada ze neviem kolko a ked pribera, tak neriesim

memory97
15. dec 2010

@jankasramka no krasne, Mateo je teda chlapik🙂 Miery si zaokruhluje ako modelka, alebo aby si to mamina lepsie pamatala 😀 To mu len tak sama pretiahla predkozku, alebo mal Mateo nejaky problem?

@katkavv ja som tiez na to vedierko pozerala, ked sa maly narodil, len som si nevedela predstavit ako ho budem umyvat, ked bude mat faldiky 😀

@alure nalepky odolali, ved sa na nich chodime s malym pozerat 🙂 to by bol poriadne sklamany, keby tam nic nenasiel. Vcera, ked som vyvetrala, ked sme boli na prechadzke, tak rano sa mi musim poklopat, ale okna az tak velmi nerosili. Iba trosicku na spodku okna. Kde boli zaluzie az uplne dolu, tak tam sa zarosili takych 20 cm, ale uz je to lepsie ako to bolo...

@wladymyra fuha, tak to je riadny papkacik malicka 😉 My sme tiez tak robili, ze sa budil v noci casto, tak som mu davala castejsie cez den a teraz v noci si aj oddychnem

@vladka84 ze ju vsetci pozdravujeme a drzime prsty

kvietok121
15. dec 2010

@liba78 nie neukazala
@akika722 ked si???
@jankasramka podareni ste fakt asuper
@wladymyra ja som si tiez myslela ze na UM lepsie spi, preto ma aj prehovarali aby som mu dala vsak sa vyspime

alure
15. dec 2010

@seagull2404 to je mrzuté...ja si hovorím že musím byť ok,že sa nesmiem ničím nechať rozrušiť ale nedá sa mi ☹ ale asi je to len predvianočný splín.....
@danulka3 istota je istota,ja by som asi tiež išla k Dr. keby ma niečo znepokojovalo a nebola som si istá..takže žiadna hanba 😉
@kvietok121 moja,raz za noc hore sme boli len pár krát niekedy na začiatku,keď bol ešte unavený z pôrodu... 😒 😒

kvietok121
15. dec 2010

@alure my do tretieho mesiaca, v tetom dvakrat a teraz niekedy aj kazdu hodinu

seagull2404
15. dec 2010

@alure a mozno sa nam treba aspon raz dobre vyspat, mozno sme uz take unavene, ze sa nam to nedari, ja som bolo vcera v meste kvoli kuchyni a strasne dlho to trvalo, ja som po tom snehu bola vystavena a spotena a mala mrzuta, ze musi tak dlho lezat v kociari, fucala som ako slon 🙂 pootm som este dozdobovala pernicky 😵

memory97
15. dec 2010

@seagull2404 tak to je super🙂 Aj my sme tak napredovali, prv troska a potom si uz sam pyta, ci chce alebo nie 😉 je to podarene a to pride este obdobie, ze bude vypluvat🙂 zlatunke su tie deturence 😉

@vladka84 uf, takze sa im nemocka nakoniec nevyhla, nech sa rychlo zlepsia vysledky, aby mohli byt skoro doma🙂

katkavv
15. dec 2010

@kvietok121 my sme teraz na tom dobre, budi sa mi o 3h rano na papanie, cize iba jeden krat, ale vstavame uz okolo 5 - 6 hod. 🙂 cize som na tom celkom dobre, ked citam ako to mate vy ;)

alure
15. dec 2010

@kvietok121 akika je v nemocnici so Simonkom,písala s Vladkou ☹
@seagull2404 no tak ak to bude tak ako pri Oliverovi tak sa dva roky nevyspím 😖 kojila som dva roky a kým som neprestala dovtedy sa v noci budil a pýtal svoje 😲 😲
@memory97 ja žalúzie nespúšťam úplne dole sú tak cca dva tri cm nad a tiež to pomáha...som rada že nálepky držia musí to byť krásne..ja som sa ešte do ozdoby bytu ako takého nepustila,jednak tu celé sviatky nebudeme,takže ani stromček nejdeme postaviť..aj keď mi to bude asi chýbať po návrate domov 😒

kvietok121
15. dec 2010

@alure coze? a to je to az take zle????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre